Univers nou Deimos

  • Piata este cea mai mare prostie si va incuraja pushu mascat la maxim. Pui 100kk metal la vanzare si ceri 91kk deut pe el.. pe bune? Pui nave la vanzare la preturi de nimic. Pe scurt cine are conturi de sacrificiu va creste ca un boier.

    Cunoaşte-ţi inamicul şi cunoaşte-te pe tine însuţi; dintr-o sută de bătălii, nu te vei expune nici unei primejdii.

  • Piata este cea mai mare prostie si va incuraja pushu mascat la maxim. Pui 100kk metal la vanzare si ceri 91kk deut pe el.. pe bune? Pui nave la vanzare la preturi de nimic. Pe scurt cine are conturi de sacrificiu va creste ca un boier.

    Asa este :)

    Ce furori ar face Outbreak cu gasca lui de pusheri :P


    AresS



    -warned !

    Fara acuzatii nefondate


    -zackey

    The post was edited 1 time, last by zackey ().

  • Nefiind familiarizat cu noua versiune (nu am jucat pe acel server beta), pot sa spun ca am avut un soc in momentul in care am vazut ca nu mai exista comerciant sa fac si eu rost de niste cristal cinstit... platit... muncit :lol:

  • Am profitat din plin de pusheri, in sensul ca pana a luat res cel pushat, le-am luat eu :)

    este inadmisibil sa nu se alinieze functia imperiu si sa apara insirata in halul asta.

    Penuria de cristal este o piedica imensa.

    Apoi cand spui adevaruri epice, iei ban :)


    AresS

  • Am profitat din plin de pusheri, in sensul ca pana a luat res cel pushat, le-am luat eu :)


    Multumesc de hint! Ma uit imediat pe atacurile tale.


    Keep up the good work!

  • Ops, am luat ban aici degeaba? Era vorba de meniul: Piata :))

    Va indemn sa cititi atent ce scriu, sa nu lasam loc de interpretari.


    Multumesc,


    AresS


    PS unde se inscrie candidatul pentru premiile juicy de pe data de 25 nov?