[TOT: 385.948.000] vYxx [AFGB] vs. Samuraiul Negru [Empire] (A: 26.490.000, D: 359.458.000]

  • Am transmis un mesaj, chiar m-a rugat atata tot. Nu stiu exact tot ce este intre voi, dar el este singurul care m-a ajutat cu toate si zic asta pentru ca a fost singurul care s-a oferit sa faca asta. Nu vreau sa ma cert cu nimeni, am transimis un mesaj repet si asta e tot!


    Mai am multe de invatat, am fost doar miner si in rest nu prea stiu cum functioneaza, ma bucur ca asa cum il credeti voi, ma ajuta cu unele sfaturi si incep sa ma prind, mai greu dar e ok si asa. M-am tot lasat de ogame pentru ca nu era nimeni sa ma sustina, dar de data asta poate raman mai mult in joc.

    Nu tot ce zboara,se maninca.Capcaunul,va duce de nas,asa cum vrea el.Va duce cu zaharelul.Va joaca pe degete.


    Nu ,esti singurul,care,s-a lasat ,de joc si eu m-am lasat ,nu o data.Exista,forumul Ogame,OgameWiki si daca vrei sa fii bun,atunci poti invata de acolo.


    Experienta,capeti cu timpu.Nu conteaza,pe ce pozitie esti in clasament,conteaza,sa joci corect ,sa nu trisezi,sa nu folosesti alarme,programe nepermise,etc.Acest joc ar trebui sa fie Fair Play. Trebuie pus deoparte,mandria orgoliul,ne jucam,pentru placerea de a juca.Nimeni ,nu primeste nici,un premiu daca conduce,in clasament ,s-au daca,injura un alt jucator.Sa jucam astfel,sa ne comportam astfel,ancat,sa atragem ,noi jucatori,sa respectam pe noi veniti,sa le explicam noilor veniti,esenta jocului.

  • Nu, B0$$, povestea sub care discutam e despre tine pierzand niste flota. Gargara vine doar de la tine, prin intermediul conturilor "trompeta".


    rog un mod sa inchida topicul, m-am saturat de lacrimi si suferinte.


    ms,