[TOT: 46.098.500] Incepatorul [SITH] vs. Gusty [Bastards] (A: 1.856.000, D: 44.242.500)


  • La 12-08-2018 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta:



    Atacator Incepatorul [SITH]
    ________________________________________________


    Crucisator 6.000
    _________________________________________


    Aparator Gusty [Bastards]
    ________________________________________________


    Transportor mic 3.965
    Vanator usor 3.145
    Vanator greu 371
    Crucisator 285
    Nava de razboi 37
    Satelit solar 269
    Interceptor 11
    _________________________________________



    Dupa lupta ...


    Atacator Incepatorul [SITH]
    ________________________________________________


    Crucisator 5.936 ( -64 )
    _________________________________________


    Aparator Gusty [Bastards]
    ________________________________________________


    Distrus!
    _________________________________________



    Atacatorul a castigat lupta!
    Atacatorul a capturat:
    2.197.432 Metal, 1.127.099 Cristal si 631.142 Deuteriu


    Atacatorul a pierdut un total de 1.856.000 unitati.
    Aparatorul a pierdut un total de 44.242.500 unitati.
    La aceste coordonate in spatiu plutesc 19.996.200 metal si 11.574.500 cristal.
    Atacatorul a capturat un total de 3.955.673 unitati.


    Şansa ca o lună să fie creată din epave a fost de 20%.
    ________________________________________________


    Camp de ramasite recyclat de atacator(i):
    19.996.200 Metal si 11.588.500 Cristal




    Sumar al profitului/pierderii:




    Sumar atacator(i)


    Metal: 20.913.632
    Cristal: 12.267.599
    Deuteriu: 503.142
    Atacatorul a facut un profit de 33.684.373 unitati.



    Sumar aparator(i)


    Metal: -29.483.432
    Cristal: -17.214.099
    Deuteriu: -1.500.642
    Aparatorul(ii) au pierdut un total de 48.198.173 unitati.




    Cu sprijinul Convertor OGotcha RL 4.1.7

  • După sute de milioane luate de pe tine în urma pushurilor tale, era și cazul să arăți și tu că ai flota făcută pentru un atac sau 2, nu doar farmând conturile tale, nu ?

    Felicitări pentru profit. Vreo 2 zile am intrat odată la 4,5 ore pe cont, că aveam restricții :raspa:rotfl

    Cât despre dovezi, ele sunt pe undeva, poate vei fi banat, poate nu. ( Dar sper să nu, să apuc să te sparg, iar ) Dar una din ele e aici. Economie mai mică decât mine, trade-uri mai puține decât mine, nu spargi pe nimeni, în poza de mai jos vedem flota distrusă de tine. 300.000 de acolo reprezintă mai mult ce am pierdut eu când te-am spart de fiecare dată. Restul sunt ms-urile pe care le spărgeai la începutul jocului. Cam ăsta e ogame. Nu te obosi să răspunzi, știm toți.


    O zi plăcută tuturor.

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

    The post was edited 1 time, last by Gusty ().

  • Cât despre dovezi, ele sunt pe undeva, poate vei fi banat, poate nu. ( Dar sper să nu, să apuc să te sparg, iar ) Dar una din ele e aici. Economie mai mică decât mine, trade-uri mai puține decât mine, nu spargi pe nimeni, în poza de mai jos vedem flota distrusă de tine. 300.000 de acolo reprezintă mai mult ce am pierdut eu când te-am spart de fiecare dată. Restul sunt ms-urile pe care le spărgeai la începutul jocului. Cam ăsta e ogame. Nu te obosi să răspunzi, știm toți.

    a scapat mah cineva fara sa fie acuzat de tine ca face push? tu uiti cand ii livrezi pe taza flota de pe taurus lu' Draqqula? A, uitasem, tu nu ai facut asta...upsss...m-am scapat1
    felicitari atacator...ferma ramane ferma


    - Avertisment, offtopic.
    Mao

  • :))) Refacere usoara, gusty! Si felicitari atacatorului!


    Astept revansa! :).



    King - scapa de delirul asta pe care-l afisezi de fiecare data, te rog. Tot ce faci e sa produci vagi senzatii de greata oricaror noi jucatori, cand afisezi un partizanat colorat cu arogante si insulte... cum faci de obicei. Cenzureaza-te! Inteleg ca ai trecut de pubertate.. poarta-te ca atare!

  • King - scapa de delirul asta pe care-l afisezi de fiecare data, te rog. Tot ce faci e sa produci vagi senzatii de greata oricaror noi jucatori, cand afisezi un partizanat colorat cu arogante si insulte... cum faci de obicei. Cenzureaza-te! Inteleg ca ai trecut de pubertate.. poarta-te ca atare!

    vYxx, vrei sa ma atingi? sa vezi ca nu imi pasa parea ta?


    - Avertisment/ Spam
    Mao

  • Nu, deloc. N-am niciun motiv pentru care sa vreau sa-ti pese de parerea mea. citeste ce-am scris si nu mai filtra totul prin grandomanie, chiar vorbeam serios. Orice tanar vag educat care intra si-ti citetse arogantele, se dezgusta, vomita si pleaca.


    - Avertisment/ offtopic.
    Mao

  • Nu joc pe acest univers dar :
    1: felicitari atacator pentru ca l-ai prins
    2: orice hit este valid pana la proba contrarie (la fel si orice jucator este cinstit pana cand un membru staff decide ca nu este asa)
    3: profitul este profit ( @Gusty)
    4: hai totusi sa nu dam cu noroi in altii pentru incalcarea regulilor sau “ocolirea” lor. Cred ca stii ce vreau sa zic ( @Gusty)
    5: a) @king of the beer nu te cunosc nu am jucat cu tine sau impotriva ta dar se vede clar ca esti adversar cu gusty,din ce am inteles pe mai multe universuri.
    5: b) @king of the beer daca ai dovezi foloseste sistemul de tickete pentru semnalarea neregulilor.
    6: sincer cred ca nu sunt singurul care ori a incetat ori verifica mai rar forumul tocmai din cauza acestor mizerii si a injectiilor astea vesnice dintre jucatori.
    In alta ordine de idei....spor tuturor la activitate !

    Oameni sunt multi,dar multi nu sunt oameni..  :thumbdown: