• Salut !!!


    Am si eu cateva intrebari legate de universul Pegasus.
    In caz in care o sa fac greseli in legatura cu postul e din cauza ca e prima oara cand fac un topic:) pe forumul acesta...in fine...sa trecem la intrebari.


    Am observat eu impreuna cu cativa prieteni din alianta ca nu merge Atac/Aparare SAL pe universul Pegasus...de ce???
    Si daca nu merge de ce mai apare la flota "Forte de lupta" si la Facilitati "Hangarul aliantei" daca atacul si apararea SAL nu sunt functionale???
    Si de ce arata la actiunile flotei Atac/Aparare SAL daca nu pot fi flosite?? e derutant rau...daca tot nu merge de ce nu sunt scoase optiunile acelea?


    Nu am mai jucat ogame de aproximativ 1-2 ani si aveam de gand sa ma fac fleeter si sa apar prietenii din alianta dar asta e imposibil, deci ce rost mai are flota??? daca tu nu poti apara un prieten???


    Astept raspuns din partea playerilor care stiu despre ce e vorba, sau din partea unui membru al staff-ului care cred ca e cel mai in masura sa il dea.In caz ca am facut greseli in legatura cu regulile topicului imi cer scuze din nou.


    :stick:

    Termina cu faze de gangsta pe insta, ca la prima palma
    te vad si fugind.

  • proprietatile universului sunt afisate peste tot!!!


    Universul Pegasus 3xE 1xF NON-ACS 30%CR, Deschis 14-12-2015


    deci....non-acs....asta inseamna fara sal....butoanele nu sunt scoase deoarece manopera este imensa!!!...in schimb sunt dezactivate!!!


    este un univers special....ceva de genul...FIECARE PT EL....ADICA CARE E MAI BUN...:)))


    o sa se mai deschida universuri(cu sal)....stai printre noi....si distreaza-te!!!!


    ...NUMQVID DE DACIS AVDISTI?"
    (Horatius, Satire, II, 6, 53.)
    "...ce ai mai auzit despre daci?"


    JUPITER ...Pe saptamana : 556.862.040 Metal / 172.301.136 Crystal / 113.480.976 Deuterium
    "Surprinde-ti ficatul, bea niste apa" !