Cont rang 6

  • Univers: Quantum
    Nume cont: ContDat
    Rang: 6
    Planete: 6, imediat se termina astrofizica nivel 11 deci... a saptea planeta disponibila
    O luna cu phalanx 3
    Cont bine echilibrat.
    Puncte: loc 6
    Economie: 6
    Cercetari: 12, in 5 ore se termina astrofizica nivel 11, o sa fie loc 5
    Flota: loc 7
    3 ofiteri activati, valabili pentru ceva mai bine de 2 luni


    Caut persoane cu o buna experienta in ogame, capabili sa aloce timp liber serios pentru un univers 5x, timp ce din pacate eu nu il mai am... tind sa ajung sa joc miner si nu ma impac cu asa ceva.
    Doritorii sa-mi lase PM.


    Nu șterge acest mesaj:

    Atenție pentru cei interesați de acest cont! În ultima perioadă au existat persoane care au susținut că au fost păcălite sau cărora le-au fost furate conturile.
    Aveți mare grijă când preluați un cont, apelați la ajutorul unui operator în momentul în care doriți să preluați sau să oferiți un cont.
    Conturile sunt gratuite, dacă încercați să tranzacționați un cont, riscați să rămâneți fără bani și fără cont, echipa OGame.ro nu vă va ajuta în acest caz.
    Sfatul echipei OGame.ro este de a vorbi doar prin intermediul forumului și de a nu accepta nici un fișier trimis de persoanele necunoscute, acestea putând fi fișiere de tip keylogger.

  • Cont Dat. Mult succes noului proprietar.
    Multumesc celor ce au fost interesati dar contul nu putea merge decat la o singura persoana.
    Se poate inchide.