Posts by AdiTzu

    Seara buna,e perfect serverul dar era mai bun daca avea debris mai mare dar nu face nimic :D
    Eu m-am bagat indiferent de timpul alocat ...4fun e mult mai bine :))
    Sper sa fim cat mai multi activi (200ar fi perfect) :)))

    Nu credeam ca o sa fac acest topic vreodata si nici nu ma batea gandul sa il fac chiar daca ma retrageam....
    Va urez tuturor jucatorilor romani tot binele din lume in viata reala si sa va bucurati de multe succesuri si realizari dar nu in ultimu rand de multa sanatate.
    Vreau sa multumesc in special lui MacLeod care mi-a fost ca un tata in acest joc,care ma ajutat si sfatuit si in viata reala.
    Le multumesc si urmatorilor colegi de breasla dar si prietenilor cu care am pierdut nopti pe skype,la poker sau pe ogame: xmediastudio,Dinca,Age,lu vali,lu VIP chiar daca el a aparut de curand prin jedi,lu acid, NEXT, s.a.m.d. ^_^
    Multumesc tuturor pentru momentele frumoase petrecute pe acest joc.
    Sper ca voi reveni pe urmatorul univers daca se va face prin septembrie-octombrie :P

    :bye:

    Nu ii inteleg reactia dar tot imi sustin ce am scris mai sus si am dreptate :)
    Gusty nu te da mare cocos ca jupiter e dominat de luni bune de F-D
    P.S:Eu am in plan sa sterg toate conturile si tu ma provoci sa ma apuc sa dau luni jos ?? :))
    Felicitari inca o data de profit si de nou top 10
    Ru net ca se poate sau te astept la o bere in Tgv ori Buc... ^_^

    Salut,dupa o perioada foarte mare de absenta revin cu o postare aici ...
    Gusty ,"ma frend" cand tu scriai raportul eu invatam pentru BAC si de aceea nu am raspuns... stergeam TOATE mesajele zilnic deoarece nu aveam timp sa le citesc (scuze Mac).
    Despre mine stiu multi cam tot (greu de prins si bun player cand are chef),am jucat si fleeter prima data pe hydra atunci cand ai fost spart de gasca PALADIN si ti-ai luat vacanta de la ogame mult timp...dupa ce a fuzionat hydra am renutat la contul de acolo si m-am axat cam pe toate universurile noi nefacand mare lucru ba din lipsa de timp ba din plictiseala :lol:

    Felicitari de raport !
    O seara buna tuturor. :bye:
    P.S: Am luat BAC-ul "ma frends" ^_^

    Quote

    Mulţi îl cunoaşteţi, a fost chiar un GO al acestei comunităţi. Ei bine, asta nu l-a împiedicat să înjure mai rău decât prin piaţă, atunci când s-a trezit cu o parte din luni, date jos! Şi-a schimbat numele, pentru a ascunde modul ruşinos în care a pierdut flota.


    Ce e rusinos in treaba asta ? =)))))
    Dai jos "cateva" luni si zici ca tot el ascunde modul rusinos ?
    Gg de atac si de profit .
    Ru net.

    Univers:Jupiter
    Nume cont:Aditzu
    Rang:18
    Astept clienti seriosi si dornici sa faca treaba ...contul este de miner dar pozitionarea de fleeter ^_^


    Nu șterge acest mesaj:

    Atenție pentru cei interesați de acest cont! În ultima perioadă au existat persoane care au susținut că au fost păcălite sau cărora le-au fost furate conturile.
    Aveți mare grijă când preluați un cont, apelați la ajutorul unui operator în momentul în care doriți să preluați sau să oferiți un cont.
    Conturile sunt gratuite, dacă încercați să tranzacționați un cont, riscați să rămâneți fără bani și fără cont, echipa OGame.ro nu vă va ajuta în acest caz.
    Sfatul echipei OGame.ro este de a vorbi doar prin intermediul forumului și de a nu accepta nici un fișier trimis de persoanele necunoscute, acestea putând fi fișiere de tip keylogger.

    Flota ta de expeditie raporteaza descoperirea unei epave a unei nave extraterestre uriase. Nu au fost capabili sa invete de la tehnologiile lor dar au fost capabili sa divida nava in componentele sale principale si au facut niste resurse folositoare din acestea.
    Metal 3.276.000 au fost capturate


    Inregistrare din primul jurnal de bord al comunicantilor: Ne simtim grozav sa fim primii care calatoresc printr-un sector neexplorat.

    In urma cu o luna pe universul nekkar a aparut aceasta problema care in urma unei discuti cu colegii de alianta am aflat ca uni dintre ei care liciteaza au si ei aceasi problema ca si mine si anume nu se ia refresh automat atunci cand licitezi ...
    Am incercat mai devreme ambele browsere din PC-ul meu ,si anume Mozilla Firefox si Internet explorer dar intr-un final m-am convins ca nu este din cauza browserului.
    Ca dovada asupra celor spuse mai sus am facut si 2 printuri licitand de pe ambele browsere :
    - http://prntscr.com/5p6b7s Mozilla
    - http://prntscr.com/5p6jtd Internet Explorer
    Am dezactivat si antigame sa vad daca esti din cauza acestuia dar nimic....
    Consider ca problema este de la server pentru ca pe universul Jupiter merg pefect licitatiile !
    O zi buna va doresc si sper ca si alti jucatori sa adauge comentari mai jos ca sa se poata rezolva mai usor si mai repede problema.

    Problema inca nu a fost rezolvata !
    Sper ca saptamana viitoare sa se remedieze acest mic amanunt ....
    Scuzati de deranj :)
    O seara placuta in continuare si la multi ani tuturor :D
    :bye: