Posts by Squaker

    Bun asa Ip , m-ai razbunat si pe mine.De dimineata m-a atacat..am facut un FS scurt..iar apoi cand a revenit flota am ramas fara curent 3 ore...suficient cat sa care de la mine 10kk deut si "ceva" metal si cristal.



    O sa-ti vand niste deut pentru razbunarea asta indirecta cand revin.


    Felicitari si la mai mari.


    Aparator...la sapa cu tine.

    Felicitari de atac si profit desi as preciza ca ai unele parti care lasa de dorit... gen spionare imediat dupa ce faci tranzactii cu unele persoane (si cine mai stie care alte fata de asta de ai zis ca ai vb cu el si ...pac) in fine fiecare joaca cum stie.

    Quote

    sa
    fie pt angrybird ... care este convins 100% k nu am sa il prind in veci
    ... dupa cum am vb si cu tine omule ... lovitura mea de retragere pe
    tine va fi


    Pai si daca Angry se pune de accord sa lase jucariile jos doar sa te vada tot sv plecat? si apoi sa fie ajutat la reconstructie? :))

    Felicitari de atac dar ai grija unde si cum postezi.Stiind ca esti la inceput in asa ceva incearca sa ceri ajutor celor care se pricep.


    RU aparator.



    (Posibil sa-l mute Kougan unde-i e locul).

    Nici nick name-ul nu esti in stare sa ti-l scrii corect...dar nu-ti face griji, nimeni nu are atatea asteptari de la tine.


    Cat despre profit sa zici merci ca a fost licitatia inchisa...


    De recuperat nu stiu cat o sa recuperez avand tendinta sa-l cedez... 2 conturi de peste 2x ... nu e bine.

    Cand am zis protectie noob am facut referire la "evadarea flotei" pentru ca la cate puncte are aparatorul intra inca in cadrul protectiei noob.


    Cat despre faptul ca ai trimis cu spionare...nu ai face asta decat daca il banuiesti ca este scripter/bot sau foloseste rss-ul.

    Variabila ar fi doar viteza flotei lui dar ora revenirii o sti cu exactitate.

    Ora da... dar minutul...nu.Pentru ca diferenta de la slot la slot este de minute.Cat despre atacul cu spionare inteleg ca l-ai trimis asa sa faci bypass la protectie noob (asta am dedus eu) dar daca nu intra in "conflict" cu flota lui? :))


    Oricum fara sa fiu rau pot spune de hardworker ca este slab de tot,pe unde joaca a tot pierdut cam tot ce se putea pierde.Pe U1 inainte de faza cu IPM-urile a avut bulan sa zic cu Draqshoru'..altfel era mancat si acolo.


    Felicitari de atac Citro.Aparator ce mai e de zis?

    Treaba cu Raiku sta in felul urmator... are conturi mult pste nivelul lui (exemplu U1,top 15 parca....) cand el nu are o treaba cu flota.


    Mai acum ceva timp pe U1 (in timp ce eu jucam TF2 , care stie ce easte...) a lansat pe mine si apoi a plecat offline.Daca nu eram "ocupat" cu alt joc si il verificam sa vad ce face ii puteam pocnii flota care o lasase pe luna de unde lansase atac.Eu m-am luat cu jocul, am uitat de atacul lui, a intrat atacul,il atac pe retur,intra la +2h de cand lansase atac si ma intreaba ce vreau sa fac...


    Asa ca de cand mi-a pus intrebarea aia mi-am dat seama cam cum sta treaba cu el.Nu stiu cum a facut el rost de conturile pe care le are (desii o idee am...dar nu are rost sa incep cu acuze sa-l fac fericit pe Kougan sa-mi dea mesaje in privat =)) )dar nu le merita.



    Cat despre atacul acesta, era de asteptat la cat timp sta off cu flotele jos daca era Hydra x4 se putea face si FS pe el.


    PS (uitasem sa precizez: pe U1 aceasi mentalitare...FS de pe planeta cu recoltare/colonizare.



    Felicitari de atac si profit, cat despre aparator niciodata sa nu spui niciodata.


    bafta.

    Totusi cred ca Gusty nu a cedat contul.Contul care-l detine pe Jupiter a avut facuta logare pe el fix in ziua in care a fost busit pe Hydra.Dar daca a cedat contul altuia sa aiba grija de el acea persoana a facut o treaba foarte buna...


    Felicitari atacatorilor pentru initiativa....ca de glotr nici nu se mai pune vorba.

    Felicitari atacatorilor pentru top 1.Cat despre aparator...nu exista scuze.Ca nu era net...ca bla bla bla...astea sunt chestii de noobi.

    Cat despre tine Wanted daca nu erai prieten cu Iuda si VoyageR erai lasat fara jucarii la scurt timp dupa fuziune...si nu este nici o banuiala , este o certitudine.Faptul ca erai off cu orele si inca mai ai flota se pare ca iti ofera dreptul sa faci pe altii noobi cand isi pierd flotele.


    Dar cum a mai zis si altcineva anterior vedem ce o sa ai de zis cand o sa pierzi jucariile... nici o flota nu rezista la nesfarsit.