Posts by Squaker

    Atacul a adus profit...dar raportat la pierderile tale (luna+ portal) se poate considera ca este cu profit.Cat despre faptul ca fa FS cu colonizare... indica doar o economie la deuteriu care uneori ( ca si in cazul de fata) de poate costa ceva resurse.Ti-a fost lene sa faci FS transurilor de pe luni cu desfasurare.

    (toti dormim nu putem sta 24/24pe ogame)

    Aproape toti...XP Delete este din alta liga...


    Adevarul este ca pe nici un alt forum nu am mai vazut atata scarba/ura intre utilizatori si sa se devieze atat de mult de la un joc pana la RL... "felicitari" tuturor celor care trateaza jocul cu mai mult decat trebuie.


    Felicitari aparatorului si ru atacatorului.


    La mai mari.

    Nu ai inteles nimic...MD-urile au fost date de catre Draq lui Blondu doar si pentru ca ii place si poate ataca la sateliti pentru o mana de resurse.In cauza Draq s-a gandit sa-i ofere placerea de a reface cateva luni doar pentru ca poate si ii place.


    Intoarcerea lui Draq :razbunarea satelitilor...prima parte?


    Bafta tuturor.

    Ieri cand a atacat story eu eram pe cont,a vazut gangster ca e atacat si ma sunat
    sa imi zica,i-am cerut contu inapoi atunci si am intrat dar nu am avut ce face



    Deci cont impartit...joaca care cum poate si cum are timp pe el, nu?
    ]
    Cand cedezi un cont nu se mai poate lua inapoi dupa o anumita perisoada de timp iar daca e sa te conectezi pe el pana in perioada aia se face cu ticket si motivul pentru care te-ai conectat (gen stationare) iar tu te-ai logat cu initiativa de a ataca ceea ce este exclusa din start cand te loghezi pe un cont abia cedat.Ogame.ro...ca la noi la nimeni...


    Si GO-ul cica a verificat..in fine.


    Continuați să vă legați de decizia GO-ului.
    WARN
    Draq

    hitul este valabil
    cat despre cel care este pe cont, nu am autoritatea a face publice informatiile


    Ciudat...au mai fost astfel de situatii in care unii membrii ai forumului au cerut informatii daca s-au facut schimbari de persoane in spatele unuo conturi iar informatiile au fost facute publice... in fine am tendinta sa cred ca mai mult nu doresti dar mai important este ca hitul este valid.


    Felicitari de noul top 10 atacatorilor si recuperare usoara aparatorului.


    La mai mari.

    decat daca jucati pe acest univers...


    Decat sa joace pe acest univers si sa atace aparari de 6x cum faci tu si sa agati iconite-n brazi pe premiza ca esti primu'....


    Cat despre celelate FUNCTII ajutatoare..gen DM si sfintele scripturi nici nu mai e cazul sa vorbim.Cand ai fost banat si ai ramas cu * activa pe toata durata banului nu mai este nimic de zis.Si stiu genul ala de faze cu * de pe Electra.org unde am avut prieteni care foloseau "roti ajutatoare" iar cand erau banati din ALTE motive (nu cele care trebuiau...pentru ca acum am sa fiu realist ... folosesti DM si umplii buzunarul...nu e nevoie sa cunosti satarul) si ramaneau * active pe durata banului.



    Felicitari de atac Aburel & Zamo.Banuiesc ca de evitarea recurilor la 3 secunde nici nu mai e nevoie sa zic despre ce e vorba.



    XP tu o poti tine pe a ta acolo...ca esti primul in toate...cand o sa pici o sa ajungi ..... iar primul in ALTCEVA!

    Felicitari ..ai reusit sa imi prinzi productia de aseara pana azi :)
    am fost ocupat cu taierea lui Ghita de dimineata si nu am avut timp deloc de intrat pe ogame
    si faza cu 5kk profit mai taie din ele cai ai dat atac de la 80 de sisteme si consumul a fost undeva la cel putin 1kk plus recuri
    Pomit sa imi scot pierderile de la tine si inca si ceva profit ...bafta!!


    Nu o sa poti pentru ca Dl Future are viata sociala si e nevoit sa foloseasca v-mode.


    La mai mari (cu juma de gura)

    Probabil ca alarma nu a mai sunat de data asta si uite ce se intampla rotfl
    Baga mare ombly si creste flota aia ca tinte sunt si vad ca sunt profitabile

    Poate imi explici si mie cum sta treaba cu alarma ...

    Asta este... cand esti obosit adormi.Iar la faza ca te-ai chinuit sa ma prinzi...iti spun eu ca sa faci spy & fly dupa spionari nu e chinuiala iar daca mai mereu eram on cand spiona cate unul...foloseste alarma!


    PS: vroiam sa-ti fac o faza cu resursele de pe luna pana sa-ti intre cargourile (la 4 min m-am conectat deci sunt sute de secunde) dar nu se merita.

    Frumos bulan...dar explicati-ne si noua mai exact ce s-a intamplat...ca din cate stiu totul s-a petrecut pe luna lui sorin dar atat stiu...cel mai probabil e ca sorin ia facut "cheie" lui Booom...cu toate ca stiu ca sunt prieteni...oricum felicitari de atac si ru amandorura...frumoasa defilare de flote


    Simplu...tantalaul de Sorin a ridicat flota iar booom si-a prins mainile-n gard.


    Toate flotele sa apeleze la Sorin cu incredere,


    Glotr la aman2.