Posts by hulk69

    Evident ca e mai simplu sa debitezi platitudini, decat argumente reale. Cifrele nu minte, boss sclipicios. doar oamenii minte.

    mah laste frate sa imi zici tu mie ca ruth nu a bagat bani, a umplut cu materie, eu de la incepuit faceam 13 expediti 20 din 24 si bag si bani aceleasi mine amandoi, si urca dintro data de 5x punctele ca mine lasate, daca nu sti,si cand apare 30% la materie, omu urca inca 10k puncte, tiam zis cat de profesionist ai fi in halu ala nu ai cum sa urci fara bani, mio tai jos daca el nu a bagat cel putin 700e,nu stiu eu prea multe de ogame, dar cu chesti de bani stiu, si Dracula bagase 300 eu 200, si era putin in fata mea, si daca nici Dracula nu stie sa joace dao in plm



    GYLDA//Atentionare pentru limbaj.

    dute mah la cules ghebe, habar nu ai si te bagi si tu ca musca in cacat


    GYLDA//Avertisment pentru limbaj si spam.

    mă faci să râd,daca ști tu că îl pupam in fund de ce a fost spart de mine,sau pe asta nu o menționezi🤣🤣,nici o data nu m-am dat că târfele după cei buni,am preferat sa fiu contra lor

    Si uite in sfarsit un comentariu decent dar cu niste acuze nefondate luandu-se dupa gura lumii dar este de inteles la el ca a si mentionat ca este incepator fata de restul care se dau mari jucatori:thumbup: acuma o sa va arat tuturor ceea ce am luat eu din expeditii de la inceputul universului si va las pe voi sa faceti calculele cate mii de euro am bagat eu si la sfarsitul socotelilor o sa va dati singuri palme si poate cu ocazia asta o sa va puneti un semn de intrebare unde ati gresit. Eu momentan am 32kk pcte dar daca construiam alta flota care nu necesita asa mult deut cumparat de la comeriant la niste rate exagerat de mari aveam poate peste 40kk pcte. Acuma o sa va las sa rumegati si deabea astept sa vad daca este careva asumat sa zica ca a gresit cand m-a acuzat ca am bagat nu stiu cate mii de euro doar ca sa ascunda faptul ca este un noob( incepator inseamna ptr aia care nu stiu) si nu are habar sa dezvolte un cont. dedesubt pun linkul unde are loc toata magia. Enjoy!


    Acesta este profitul facut din expeditii


    Si acesta este o parte din profitul facut din atacuri ptr ca nu au fost contorizate toate

    asta ie problema rut, tu prea inganfat esti si ne batem cardanu de tine =)) stai linistit ca eu unu sunt mul mai slab ca Gusty, Bercelius care iai spart tu, dar imi place sami bat joc de tine ca mori rotflrotflrotfl, eu fara Reaper sunt ca fara un picior, eu sunt un jucator mediu,chestia ca ma plictisesc prea repede de joc daca sunt singur fara alianta sa dau atacuri(si lasane ca nu ai bagat bani, ca nu sunt de ieri faceam minele cercetarile si naniti instant si tu erai de 5 ori mai sus ca mine, poti prosti pe oricare care nu a bagat bani, dar pe mine nu,am mai jucat si contra lui Dracu care si el bagase cat mine si cu atacuri avea putin mai mare flota ca mine dar nu de 5 ori,si daca aveai hack nu puteai urca in halul ala, si alta chestie cand a fost 30% + materie ai urcat iara o gramada, pai pe cine prostesti tu rotfl)

    Sunt lucruri care se invata in cei 6-7 ani de acasa, presupun ca erai si atunci la munca in Tailanda. Acolo ai invatat meserie si acum practici cu spor pe unde poti. Viata e greu.. ce sa facem.

    papusel poate sunt eu bata la romana, dar la matematica te pun in cur,(sti si tu ca cei cu matematica era ca ii ducea capul si cei ce invatau romana erau tocilari daca vrei sa o iei si prin spate) astia ca tine care se ia de lume ca nu sie sa scrie corect, este lume care nu este bagata in seama si vor si iei sa fie in centrul atentie rotflrotflrotfl:devil::devil::devil:



    GYLDA//Atentionare pentru limbaj si posthunt.

    rotflrotflrotfl acuma imi pare rau ca nu ti-am zis ca vroiam sa atac un noob si a plecat atacul singur pe tine rotflrotfl poate daca mai insistati mult in prostie pe aicea o sa va si dovedesc unde am bagat eu aia 1000 e de care spuneti voi jucatorii de plus. dar pana atunci ma mai amuz de ce perle puteti scoate pe gura :))) uite daca vreti va propun ceva sa iesiti din vmode cu totii; va dau ragaz 2 saptamani sa refaceti flotele si sa va organizati sa ma spargeti.ce spuneti?:phatgrin:

    fata mea lasate de vrajeli, sti bine ca aveai 5x mai multe puncte ca mine si nu ai facut nici un atac

    Ba da nu stiu cum plm dau numai de profesori de limba romana, frate ai gresit forumul, aici este despre ogame, ptr limba romana apasa unu sau mergi la litere ca poate iti gasesti si u un post p-acolo, macar de femeie de serviciu. Si daca tot le ai cu limbile, da-mi si mie una acolo unde nua arde soarele...🤣🤣🤣🤣🤣🤣

    se gaseste peste tot un destept care sa comenteze, nu au o chifla in stomac si iei comenteaza ca stiu sa scrie corect, astia sunt copiii aia care le dadeai palme peste cap sii ii luai bani, au stat sa invete limba romana, sunt forta numai in spatele calculatorului, ca daca dai fata in fata cu el sa face marou la spate




    GYLDA//Atentionare pentru posthunt si spam,daca vrei sa dai replica cuiva ai la dispozitie PM-ul.

    Sa invatam sa folosim auto-correct pe limba lui Eminescu, daca lipsesc notiuni de gramatica elementare.

    stai linistit prietene ca eu nu am fost la scoala in romania, eu cand tu invatai sa scri si sa citesti eu invatam sa fac bani ,asa ca ciocu mic ca daca am nevoie de un sclav sa imi scrie in locul meu il cumpar, asa ca baga mare si invata limba romana ca sti sa scri si o sa muncesti la un analfabet ca mine :beer:



    GYLDA//Atentionare pentru posthunt si spam.

    uite puradeii cum s-au gasit sa comenteze rotfl de unde de 8 ori ma am lansat pe tine in 2 zile ? asta a fost a 2a oara si a fost cu succes si cand te-am spart de nu am reusit sa reciclez m-am multumit cu alea 300kk luate de pe tine :))) iar daca veneam cu interele nici tu cu hulk ala la un loc nu aveati ce sa faceti ;) doar din ce scoti pe gura se vede ca habar nu ai de jocul asta rotfl si cum ai zis si tu mai esti cel mai slab jucator de pe aici ca in decurs de 3 saptamani am 3 topuri date pe tine si de 2 ori te-am postat . roflroflroflrofl

    ce sa faci fata mea cate uni sunt pe pla lor in viata reala si alti ca tine sunt in ogame ca ii tine buzunarul ce plm plateste bine pensia statul rotflrotflrotflsi pe mine ma tine buzunarul dar nu am de gand sa investesc prea mult pe ogame, din cate am inteles vrei sa vinzi contul cu 1500e, (posibil sa iti scoti bani inapoi, ca tiai dat seama ca ai fost un....)



    GYLDA//Atentionare pentru limbaj si posthunt.

    de unde sa bagi tu 8000e amaratule cand mai sus plangeai ptr 100e rofl eu ti-am mai zis si in privat cand mai vorbisem ca iti trebuie si putin cap cum sa consumi materia si cum sa te dezvolti rapid. tu si ca alti 90% de pe serverul asta habar nu aveti sa dati expeditii si plangeti dc am crescut eu asa repede :))) eu cand faceam cate 4-500kk la zi voi va zgudurati cand terminati ziua cu 50kk profit si o gaura neagra rotfl deja incepe sa imi placa sa ma amuz pe seama voastra rofllasai Vixxule ca mai au de invatat astia mici cu ce se mananca jocul asta... ei sunt la nivelul ala cand s-au nimerit mai toti pe aceleasi universe cu un stil de joc mediocru si apare unul mai rasarit si imediat cauta sa il atace dar ei nu incearca sa descopere unde gresesc ei. :stick::stick:

    Fata mea daca vreau bag ca am de unde, nu cum faci tu de iti bagi in fiecare luna pensia rotfl asa ca lasane ca toata lumea stie ca tu ai fost sponsorul ogame.rorotflrotflrotfl cum tiam zis am bagat mii de euro dar in alte jocuri ;) si cu expeditile mai ai de mancat, crezi ca sti cum se fac cele mai bune, dar mai ai de invatat

    Fata mea, 8 mi pe zi pot baga daca vreu, dar nu ma face sa ma simpt bine sa bag multi bani pe ogame, in schimb am bagat si eu mii de euro pe alte jocuri care acolo daca erai bun puteai sa faci bani,dar ogame nu merita sa treci de vreo 300e, cum ai facut tu 700e ;)

    Felicitari de lovituri :). Si nu uita, faptul ca se inflameaza majoretele inseamna ca sigur faci ceva bine.


    REAPER pare a fi un oarecare Andy (fost id de forum). Intotdeauna joaca sub alte nume si asta este tot ce stie el in ogame: sa spuna despre altii ca baga bani ca sa castige. L-am intors de pe-o parte pe alta si eu pe un server mai vechi si vedeam fix aceeasi poveste. Calitati in joc: mult timp online si cam atat, iar cand adormea pe tastatura uita sa faca fs :). Am vazut zero lovituri semnificative de la el, zero strategie.


    Anyhow, keep up the good work!

    vYxx esti jucator bun, dar mai ai de mancat pana ajungi la nivelul lui Reaper


    *Madutza: Avertisment pentru posthunt si spam.

    fata mea lasate cu vrajeala asta, cand am inceput servarul am bagat 100k e eram la egalitate si dintro data ai sarit la 5x puncte de mine, asa ca prosteste tu copiii ca pe mine nu ai cum sa ma prostesti, si a doua oara cand a fost 30% mai multa materie ai sarit 10m puncte asa ca ciocu mic ca stiu ca iti ie jena sa stie lumea ca iti bagi pensea de handicapat in ogame(pentru cei ce nu stie ia pensie de handicapat nu ie un insult)


    *Madutza: Zici tu? Ar fi ideal sa tii viata reala sau ce presupui ca ar fi viata reala pentru alt jucator in afara acestui forum si a jocului in general. Avertisment pentru insulta.