Posts by cosmin

    orionul trebuie sa fuzioneze stiu ca multi aveti conturi pe kassiopeia ,nekkar sau draco
    si nu vreti sa renuntati la ele si din acest motiv cereti sa nu se faca fuziunea cu orionul


    lui citro ii este frica de justme si se va opune fuziuni kassiopeia
    sint alti carora le este frica de kely si dilan de pe nekkar

    Tie ti se pare corect sa se intalneasca o flota de 25kk cu una de 5kk ? Ce poate face cel cu 5kk la flota in niciun caz nu poate sa il ajunga pe cel care are 25kk. In rest sunt deacord cu ce a scris Das.

    Caut un cont pe jupiter preferabil top 100-150, nu ma intereseaza asezarea planetelor, daca e cont de miner sau cu flota. :thumbsup:

    Interesanta optiune, acum daca ai un atac reusit pe flota unui adversar trebuie sa mai fie inca vreo 3-4 sa il distrugi aproape complet.Oricum mie imi place :S:

    Univers:Orion
    Nume cont: Miner
    Rang:General 29, Flota 15, Economie 36 si Cercetari 41
    Dau contul deoarece o perioada o sa fiu plecat si decat sa il bag in vacanta mai bine il dau. Caut pe cineva cu ceva experienta si sa reziste la un 4x, si in cazul in care vreau sa revin pe cont sa nu fie nici o problema.

    Nu șterge acest mesaj:

    Atenție pentru cei interesați de acest cont! În ultima perioadă au existat persoane care au susținut că au fost păcălite sau cărora le-au fost furate conturile.
    Aveți mare grijă când preluați un cont, apelați la ajutorul unui operator în momentul în care doriți să preluați sau să oferiți un cont.
    Conturile sunt gratuite, dacă încercați să tranzacționați un cont, riscați să rămâneți fără bani și fără cont, echipa OGame.ro nu vă va ajuta în acest caz.
    Sfatul echipei OGame.ro este de a vorbi doar prin intermediul forumului și de a nu accepta nici un fișier trimis de persoanele necunoscute, acestea putând fi fișiere de tip keylogger.

    Nu stiu cum de am avut rabdare sa citesc tot ce a scris Harker sincer.Insa are mare dreptate.
    Daca am face niste tutoriale BUNE probabil vom avea mai multi jucatori.
    UNIVERSUL NOU E BUN PT INCEPATORI.Incepand de la egal la egal pot invata multe.
    Propun ca cei care nu sunt interesati in a face un cont bun din varii motive si au experienta sa facem aliante pt incepatori si sa ii invatam ogame.Nu avem nimic de pierdut.Cine vrea sa o faca imi poate da PM.Poate reusim sa facem ceva.
    Nvm.E 50% debris.

    Aici ai mare dreptate cu incepatori ! 60% din cei care intra pe ogame se lasa in primele 2-3 saptamani acum intrebarea e de ce ? ca nu inteleg jocul nu stiu de fs nu stiu de multe lucruri si asa ajung universe cu 100-150 inactivi din 450 playeri.Eu unul daca nu ma invata cineva ogame eram si eu unul dintre ei !
    Cat despre noul univers o sa intru si eu sa invat pe altii la randul meu !


    Daca il intrebai pe IpMan ceva de mine inainte sa lansezi pun pariu ca nu te lasa sa lansezi la 12 ziua cu 40 % speed spre mine, ca el ma cunoaste mai bine, si te invata el cum sa-l prinzi pe ovyiasi (e singuru care a reusit in trecut).

    Uite aici gresesti si eu te-am spart in trecut cand jucam pe contul mineru :crazy:


    Felicitari baieti de atac asa ceva mai rar pe draco sa fie spart contul care e rank 1 la flota de mult timp.


    Ru def.

    aoleo alt lingau, ia zimi ce nume ai pe andromeda sa te pun si pe tine pe lista neagra auzi ca lqz :crazy: in fine... nu stiam ca lingau de newway are si slugi :bump:


    iauzi-l si pa sparkirto asta :crazy: cand eram eu la scoala tu era-i pictat pe ... lu' tactu' fiule o sa fi si tu radiat pe andromeda la timpul tau stai lin. scutestema cu vorbele astea ca nu improsionezi pe nimeni tot un nimic ramai ca de obicei :bump:

    conturi asta e primu nepoate nu te intereseaza , de vorbelea asta is satul din astea ca tine am mai intalnit esti echivalent cu sparkirto ala :bye:

    Ma daca ar fi concurs de premii pt noobi tu ai lua fara probleme locul 1.
    Nu ai ce face de scrii aici ?
    New ar fi frumos sa refaci cat de cat flota.