Posts by BlackVyper

    Bai fratilor, ne merge nimic, am testat Chrome 32 si 64 bits cu ultima versiune Ago si nimic nu mai functioneaza!!!!!
    Ce draq se intampla, fara AGO, nu se poate juca asa ceva, este inuman! Eu renunt sa ma chinui in halul asta!
    V Mode, chiar am motive acum! OGame Ro ver.6 este incomplet si nefunctional! Din pacate!

    Mai sa fie, zvonurile se adeveresc, si se recunoaste la scena deschisa ca Sharky a revenit pe Leo!
    Bine ai revenit domne, asteptam si razbunarea! Daca va avea sanse de reusita, ca pana acum e cam sinucidere a ambilor camarazi!:headwall:


    Sincer vorbind atacul este cam dubios, amandoi ati fost in v mode cam mult, imediat la iesire il prindeti pe alli, care avea un FS facut, asa cum l-a facut el, si despre care presupunem ca era facut intr-un anumit fel! Nu intru in detalii, pentru ca oricum nimeni nu va recunoaste, si nu va face cunoscut adevaratul master plan de sacrificare a lui alli!
    Ma rog pana la proba contrarie, stiti proverbu adaptat: hotii neprinsi, fleeteri cinstiti!


    Sa felicitam atacatorii, sa-i uram RU aparatorului:pooryou:, dar nu va mai juca sigur! RIP alli!


    Si vineri in sfarsit te-ai spurcat si tu, cel mai incorigibil jucator de pe Leo, nu a rezistat si a comis-o si el! Oameni suntem, porci mancam fratilor!
    Asta-i RO, jucatori prea perversi in gandire incat nici sfaff-ul nu poate demonstra ca a fost pushhhhh organizat, prea perfecta lovitura, data de niste maestri perfecti!:flamy:


    Cum draq sa mai demonstram noi increngatura asta misterioasa a TD-ului colosal, sau ce incredere sa mai avem ca totul este corect pe Leo?
    Intreb si eu nu dau cu paru!


    - Trolling; Presupunerile tale nu au nici o legatura cu respectul fata de ceilalti jucatori. Cand si daca echipa operatorilor va semnala ilegalitati, se vor lua masuri. Pana atunci primesti avertismentul de rigoare.
    Mao

    Am avut deosebita onoare si placere sa fiu coleg de ally cu Sony in GaskA! Toata stima pentru ea!:handshake:
    Frumoase vremuri in Gaska! Lume serioasa si onoare multa domnule!
    Mi-a impartasit cate ceva din experienta ei si intotdeauna a fost asa cum a zis EA! Pacat ca sunt putine doamne printre noi in jocul asta de barbati, ca ne-ar arata ele ce si cum!
    Toate cele bune Sony in RL!
    Sa fii iubita la maxim!

    Ufff man OGame va pierde rand pe rand toti jucatori de calibru, pacat ca si tu te lasi si iti respect in totalitate decizia!
    Stima domne! Din cand in cand sa mai dai si tu un ochi pe forum, sau pe Leo!:handshake:

    Bine mai devastatorilor, i-ati stricat jucariile lui zen?:grouppray:
    Bah ce oameni, doar de fun l-au executat pe defender! Felicitari si la mai multe de acest gen! :handshake: Cred ca toti testosii vor intra acum in V Mode pe Leo, de fricaaaaaa!
    Realizeaza si ei ca teasta nu tine departe camarazii uniti si prietenii de Wing!
    RU zen sau RIP:bricks:!
    Bilutele s-au dus au ramas doar rachetele si niste plasme, dar credem ca nu perseverezi iarasi in greseala sa dormi sub teasta, oricat ar fi ea de mare!


    P.S.
    Daca-si puneau baietii mintea cred ca-ti spargeau si planeta!

    spune cineva mai sus ca suntem 500-1000 de jucatori pe .ro....problema mare este ca nu suntem in stare sa mergem pe org in numar mare....sa facem o alianta unica....mare...foarte mare...si sa ne ajutam intre noi....si sa dovedim ca si fara bani(asa cum jucam majoritatea din noi...se poate face treaba)...e un vis al meu...deocamdata nerealizabil....dar eu stiu????....poate ne vine mintea la cap in timp!!!


    O alianta in numar mare, cat de mare? 100? poate nu, dar 10-15 dintre cei mai buni sigur ar avea sanse de reusita!
    Nu a incercat nimeni sa-i uneasca sub acelasi drapel pe cei mai experimentati fleet-eri de pe RO, sunt ferm convins ca am domina acel univers, dar pana acolo sunt prea multe variabile, unii sunt haladiti si scarbiti de ce au putut sa vada si sa traiasca ca si experienta OGame, altii au serviciu, familie, timp putin, si se lasa pentru ca RL primeaza! S-a dus si ultima farama de OLD SCHOOL OGAME! Dinozaurilor va salut si va urez toate cele bune!


    Zamo noi nu suntem in stare sa ne reprezentam drapelul sub care jucam, fara sa ne cotonogim unii pe altii, orice ally pe org a esuat fiindca nu a existat un lider care-i sa-i tina uniti, care sa-i struneasca, sa-i tempereze, sa-i motiveze, sa-i faca responsabili, sa le trezeasca natinalitatea din ei, poate sunt eu prea tampit si prea credul sa-mi imaginez ca se poate, dar a incercat cineva? Zamo eu cred ca langa tine s-ar alia toti, fiindca multi iti poarta stima si respect man!:handshake:

    Sincer, nu ma mira deloc,ca sunt 550 de jucatori pe un nou univers RO, este ceva normal privind la toate serverele RO deschise de curand!
    Suntem pe cale de disparitie domnilor si asta e adevarul, nu vom fi niciodata 3k sau 4k de jucatori , fiindca nu putem sa fim uniti, corecti, onesti, cu simtul responsabilitatii, cerebrali si respectuosi etc, etc
    Old school OGame, avea o vorba: respecta ceilalti jucatori si vei fi respectat la randul tau!
    Cine mai respecta azi pe cineva? A se vedea ban-urile pentru jicniri si comportamentele deviante ale unora dintre noi care populeaza serverele actuale de pe RO.


    Traim in Romania, si din pacate asta afecteaza si postura de jucator OGame!


    Daca s-ar deschide un server unde sunt premiate actiunile cele mai perverse, loviturile pe la spate, ipocriziile, tot ceea nu nu va puteti imagina ca se poate in OGame am excela, fiindca doar noi suntem in stare ca pe un server org, sa ne atacam ro pe ro, sa ne declaram razboi, tot ro pe ro, in timp ce strainii rad de se sparg cat de tampiti putem fi, chiar daca suntem printre cei mai buni fleeteri din Europa si chiar www.


    Sa ma scuze domniile lor, astia de se cred invincibili, cu experiente de sute de miliarde de DAMAGE, dar suntem si sunteti lamentabili!


    Ne complacem in postura de trisori, parveniti, ingamfati, infatuati, si uitam ca in primul rand ar trebui sa socializam si apoi sa jucam OGame, noi nici macar nu ne cunoastem lungul nasului, dar cu push avem k-urile de flote ne credem zeii OGame.
    Suntem,
    dragii mei, niste simpli muritori care ce cotonogim reciproc!


    Ar trebui sa ne fie rusine cu doar 550 de jucatori, dar nimeni nu mai are incredere in OGame pe RO, nimeni nu mai vrea sa investeasca timp, majoritatea au ajuns sa creada ca este pierdere de timp! Chiar si noi, astia activi, ne punem intrebarea asta! :bye: or :hi:

    Merci florine de dedicatie! Stima frate! Ai bile mari boss!
    Nu s-a urmarit profitul in acest hit, ci doar adrenalina din timpul atacului, si din momentul inclestarii flotelor!
    1 contra 3 si iese egal pt ca rip-ii aia! Au cazut VU-sori ai lui vscerb pe care ii urmaream si eu si altii!
    Atacatorul s-a distrat, s-a simtit super si asta conteaza, nu ca 240 k de MI, 1.1 g pierderi, etc, etc
    Este strict placerea de a juca OGame din postura de fleeter! Si tin sa felicit la scena deschisa actiunea!Navele grele au ramas, restul se refac usor!

    Tipic sharky. De la bautura...


    Felciitari atacatori! :)


    Cu riscul de a ma repeta, alcoolul este al doilea factor care a contribuit la asta!
    Vanitatea unui fleet-er, fie el si de Top.1, este principalul vinovat! Tine-ti minte asta:Eu nu pierd, eu castig, intotdeauna!


    Sharky am mai avut noi polemici pe forum, dar acum nu ma poti contrazice man!


    - Deja 3 replys in acest thread, iar in aceasta nimic nu are legatura cu atacul in sine.
    Daca ai ceva de spus cuiva, fa-o prin PM, dar decent.
    - Avertisment: Trolling si Posthunt.
    Mao

    Se spune ca daca ii dai omului puterea, te vei convinge ce fel de caracter este!
    Foarte adevarat, si mai ales in OGame foarte caacteristic! Vanitatea in acest joc ne este cel mai mare dusman.
    Multi dintre cei noi nu inteleg acest lucru si isi sapa singuri groapa, devin irascibili, intransigenti, ba chiar ipocriti.


    Eu pe Mac nu l-am cunoscut decat intr-un singur fel: Onest, respectuos, cu un suflet mare pentru familia Jedi.


    Suntem oameni si cu totii si suntem sortiti tentatiei, doar sa avem taria sa ne recunoastem greselile, si sa nu ne complacem in aceiasi postura.
    Putini recunosc cu demnitate si sunt gata sa-si ispaseasca greseala, cum a facut-o Mac, si credeti-ma sunt multi care nu sunt prinsi facand astfel de actiuni.


    Totul se rezuma la calitatea materialului pe care a fost cladit caracterul omului in RL, acea experienta de OM, apoi acest lucru se reflecta in VL, in tipologia de jucator OGame a fiecaruia, Mac a dovedit ca este un om corect, care-si recunoaste greselile si care invata din ele, si mai presus de toate un jucator de OLDSCHOOL OGAME, cum putini mai sunt printre noi.


    Stima Mac, si stima tuturor player-ilor OLDSCHOOL OGame!
    Cine n-are batrani in OGame sa faca bine sa si-i cumpere cu MI!

    L-am cunoscut pe Mac pe OGame, in Jedi, jucam cu nick-ul BlackVyper!
    Mare om, mare caracter, un prieten de nadejde si nu ma alint acum!
    Asa cum sunt citate vorbele mele spe finalul interviului, ma repet si confirm spusele!
    Nu-i ally ca Jedi pe tot Ro-ul si nici founder cum e mac al nostru!
    Stima boss!:handshake: