Posts by Luuser¿

    Gg, ma bucur ca a mai aparut cineva care sa activeze in RSO.
    Imi pare bine si super tari barfele.
    Cu acest reply te felicit pentru "munca" depusa si ma bucur ca a inceput sa fie miscare in aceasta zona, face forumul mai "lejer"

    Spor in continuare ;)

    Uni 1 e cel mai vechi deci s-a putut face oarecum *daca pot spune asa* o vedere generala, fiind totodata un univers mai vechi s-a vazut cine sta si cine pleaca, degeaba se face raport in u4 exclusiv cu titlul *mari lideri* pentru ca e clar ca nu as avea ce cauta acolo, desi detin cateva farmuri sau hof-uri, e clar ca nu am ce cauta la capitolul experienta.

    Personal, imi place ca europeanu este activ ca reporter si in timpul lui liber mai sacrifica ceva timp pentru board exclusiv, apreciez aceasta, sincere felicitari!

    Gg cu interviul, imi place abordarea mai multor aspecte care apar...
    Nu "apar" insa mentionat ca factor de "aliat/fun factor" in povestile lui lucku dar nui bai, ii vine lui "randu" LOL...
    Gl amandurora si duminica placuta incontinuare, am iesit la tuns gazonul :baby:

    Quote

    Originally posted by Fireheart
    Sa inteleg ca primele 4 sunt pe o planeta si restul sunt farmari ?
    Inca o dovada ca FARM-ul bate HOF-ul :)


    Da, ai inteles bine, restul erau pe alte colonii ale lui Angel...
    Cat despre dovezi, farmul daca il faci regulat si nu tie lene sa trimiti un atac pentru 30 cargo mici e mult mai ok, hof-ul daca nu l-ai facut la momentul "propice" mai astepti ca poaaate nu mai vine on ^^
    angel : glotr, nu e prima oara cand te-am prins
    @liviucu: cu putin noroc poate facem si noi un acs again, ce zici?

    Quote

    Quote

    Quote

    Quote

    Expeditia a gasit un planetoid radioactiv cu o atmosfera extrem de toxica. Dar scanarile arata ca are o multime de resurse. Cu ajutorul dronelor automate am incercat sa capturam cat mai multe resurse posibile.
    Ai luat Metal 239.000.


    Inregistrare din primul jurnal de bord al comunicantilor: Se pare ca aceasta parte a universului nu a fost explorata inca.

    Frumoasa treaba...ma bag si eu in seama cu un reply, oricum gg cu sfaturile!

    Eu unul habar n-am cum se joaca, joc dupa beri...
    1. Prieteni pentru ms si deuteriu moaca pas...
    2. Sa bag bani intr-un joc? Alta data poate...
    3. Wtf, prea multa truda, 1mil materie intunecata? Again, sa bag bani in joc nu mersi...
    4. Fara eie nu as putea juca, nu le fac proctectie dar ii spamez ^^
    5. Sa stau sa le caut regulat sau sa rad def-ul rar am rabdare, insa imi place sa revin peste ele mai ales cand stiu ca si in trecut au fost profitabile, adesea prefer o ferma buna decat un Hof cu pierderi...
    6. Wtf, nu am si nici nu cred ca as vrea sa apelez la asa ceva, e lipsa de fairplay la greu...
    7. Mda, sai pun pe altii sa-mi spele rufele nu prea ma vad, mai bine beau o bere...
    8. Am incercat insa am adormit de la bere si urmatoarele incercari au esuat...
    9. Ar trebuie sa incerc sa caut si eu...
    10. Hof-urile intr-adevar nu le atac daca nu ies in profit, insa sa sparg satelitii, sa joc pentru a fi singur cred ca m-as plictisi. Macar asa stau si a doua zi cand ma trezesc cu dureri de cap de la bere am motiv sa cred ca am fost spart...
    11. Rl totdeauna pe primul loc, poate ar fi bine sa dai "semne" sau sa lasi "impresii" ca esti 23/24 on chiar si cand nu esti, insa nu uita, e doar un joc, un hobby si/sau o umplere de timp, nu lasa sa fie altceva ;)

    Inca o data, felicitari de "smecheriile" postate, poate asa mai apar ceva jucatori care sa nu puna accountul in v mode prima data cand sunt sparti, ci vor intelege ca e doar un joc =)

    Quote

    Lol?
    Aparent si-au revenit expeditiile...