Posts by Bwc3phal

    “Cand iti doresti prea mult si n-ai de unde...

    Te duci , unde?

    La furat, yo “

    :))))

    Mai sunt si altii p-aici care mai stiu joaca.

    Ares, eu ti-am scris acum cateva luni, respectuos , ca nu conteaza cine e ala vechi sau ala nou(pe forum .ro) . Lumea are impresia ca stie tot... ferme, buti, $$, smenuri, d-astea de “baieti”.Smecheria se scrie cu tehnica , tactica,echipa si mai ales inteligente de grup. Puteti organiza un team building, poate reusiti sa va cunoasteti si sa va descoperiti idei comune... e pacat sunteti multi si degeaba...

    Va pup cu drag

    Al vostru but-farm Bwcephal.

    :bye:

    @diavolul la diminutiv" : Citestul mesajul anterior....este raspunsul si pentru ultima ta postare...GO
    @Ares Te respect ca esti om batran si vechi dar sa nu incercam sa ne scoatem ...ca stii si tu ca rata nu impunge...

    "Devilute" du te tata si canta la alta masa...aici vorbim lucruri serioase...te stim toti de pe forum,cum pupi,pe cine,unde...discutiile aste trebuie purtate intre oameni care stiu ce zic si au si ceva barbatesc in ei,nu e cazul tau,pt tine vorbeste "criminalulmimilos" chiar daca nici el n are nimic masculin...


    - Warn
    Mao

    Ba baietica...acum 1 luna aveai flota de transuri...si economie catd e cat...cu ce ai farmat ma tu ? cu mana? cu mouse ul? cu grebla? tu n ai nimic impresionant in 60 de zile...:))) esti ok ? :)))) :modo:
    @Mao : poate facem si noi o verificare...mai serioasa..ca baiatul a ajuns in faza de paranoia ...chiar crede ce zice :)) si e periculos ,si pt el si pt sanatatea lui mintala... :)))


    Spam. Avertisment verbal.
    Tommy-

    @UcigasuMimilos : Ma uit cat de lipsit de caracter,milog si increzut esti. Faci doar bullying ieftin cu oameni slabi,pushing cu juma' de univers si plata la greu pentru ceva ce oricum nu esti si nici nu vei ajunge...Jucator de ogame. Nicaieri nu am vazut ceva mai slab si las ca tine. Nicaieri. Esti slab si vei ramane slab...sa le dea dumnezeu sanate celor care te intretin din bani si resurse,singur nu-ti permiti nici una din resurse...nu-ti bate capul sa mi raspunzi ca mi-e sila oricum de tine...


    - Warn
    Mao