Posts by Elastos

    cand jucam acuma 10 ani era un trafic imens si tu sti axe TOP 03+Razbunare+Goodbye Hit coh nevyle[Rohhan] -vs- axE[ANTI LIV] (TP: ~1165M) SA ARZIsti bine .....................



    Nu stiu ce sa intamplat dar forumu ( fara arhiva) este 0
    Exista un sistem comunist in acest forum in care nu conteaza daca poti aplica ca MOD pt forum ......si daca ajungi mod nu rezolvi nimica........................
    Si nu va dati seama dar tocmai din cauza asta aveti un numar minuscul de jucatori activi.
    Valent a fost super 0 din punctul meu de vedere si gelula la fel un fiasco.
    In momentul cand nu o penalizati un limbaj oarecum vulgar o sa aveti o sansa ........................am spus ca sunteti comunisti :))) pot sa gasesc o varietate imensa de caracterizari .........GLOBALISM .
    Intr-un final o sa ramaneti voi ( staf-ul) cu voi de voi :))


    Fac un PS ca zic asa ................................forumu este condus intr-un mod dezastros si asta se vede in numarul de jucatorii activi si in joc si mai ales pe forum.
    Nu va dati in specacol cu povesti ... (ca de ce nu aplic eu ca mod) ala bala


    MAO tu trebuie sa sti cel mai bine :))) ai fost un troll notoriu in trecut
    A ajuns europeanu sa posteze HOF-urile cu ajutorul cunostintelor in 2019 :)))
    G.G.
    Daca inchideti Threand-ul doar CONFIRMATI :)))

    Deci am o postare de 24 de ore si inca nu este validata de moderator.
    Am revenit in ogame dupa 10 ani in universul Zagradra si sincer sunt socat cat de mult a putut sa decada forumul .
    Arhiva 0 si din ceea ce vad am aterizat in plin comunism (pe forum) marca ogame ROMANIA .
    Fara suparare dar cu un forum {infundat } nu este de mirare ca lovituri valide in joc nici macar nu mai sunt postate pe forum.
    Ca sfat ca om trecut prin multe :- daca nu va relaxati in politica care o aplicati momentan pe forum , numarul de jucatori va scadea permanent.
    O sa ramaneti voi , moderatorii si adminii de joc.
    Si nu uitati moderatorii si adminii sunt egal cu utilizatorii.