Posts by Sinnerman

    Felicitari :) Dupa atatea spy-uri si lansari , ai avut bulan ... Am zis ce era de zis in pm...Asta cu cedat contul banuiesc ca nu ai pretentia sa o creada careva , nu?


    noua ferma din comunitatea românească de Ogame

    :))) ma amuz...hai zzzat ca mai e pana acolo, sunt alti jucatori afiliati voua care au cifre mult mai mari pe mai multe universuri decat ce am eu pe universul asta ;) aaa,ma scuzi .... voi sunteti cu "am dat contul nu stiu cui" cand sunteti sparti :))

    Aparatorul a intrat la putin timp


    De fapt , dupa cum ti-am zis , am intrat inainte cu 5 secunde de impact...ai fost la o secunda avans sa dai in gol ;)


    Lai facut ferma pe Sinerman

    S-a gasit cine sa comentezerotfl....Stai linistit in groapa ta cu nisip ca pana sa devin ferma,drum lung... nu cum ai fost tu pe xalynth:))) Cu tot cu autoresfresul tau de am maturat universul cu tine (nu mai zic ca te-a julit si vyxx de cateva ori) pana ai fugit cu coada intre picioare,contul ajungand pe la yakuza...Dar lasa-ma sa ghicesc , nu erai tu pe contul galezului nu?La fel cum nici aici nu era alt cont al tau , banat intre timp?Ca asta e scuza penibila ce se poarta....Ma rog, contul ala a fost facut posta de voi ,grupul vesel ( va bateati care sa il joace ziua,care noaptea)..de a ajuns vai de capul lui....hai, cuminte in banca acolo :stick:


    In caz ca ai uitat :


    [TOP 2][TOT: 33.854.843.000] Sinnerman vs. HULK69 (A: 3.491.229.000, D: 30.363.614.000)


    {.S. *l-ai .... e grele , stiu :)


    nu ti-am dat ss cu eo mai stiu ce vrei tu sa afli, Sau spy-uri, mesaje

    Ce ss.uri visezi tu acolo?:)) Bravo tie ca iti incurajezi colegul , baga din palme tare acolo :) dar nu mai comenta in numele meu. Daca nu esti in stare sa faci diferenta intre flota sparta de Cocos si asta , ramai acolo linistit in umbra ;)


    unele conturi care au fost facute doar de testare LF

    Exact...Cine gandeste , isi da seama imediat :thumbup: Asta nu intelege mister Reaper aka Zeu (App Reaper , nu am nici cea mai mica tangenta cu Squaker ca sa ma apere , el doar a scos in evidenta o chestie evidenta...Dar ca jucator , Squaker e cu mult peste tine ) .


    univers de test

    Reaper , pacat ca nu poti sa faci un poll pe server ... ai ramane surprins cati au intrat special pentru ce a zis Squaker....doar sa testeze LF....Nu toti sunt disperati sa joace pe >4 servere simultan ,(iin plus, caracteristicile universului nu sunt tocmai atragatoare pentru un fleeter ,nu ?) , disperati cu iscoade si infiltrat jucatori in alte aliante,alte universuri ,etc .. Dar dupa cum am zis, greselile sunt greseli , flota e sparta (app , si aia ce e acolo e 60% din expeditii - nu flota a fost intentia mea pe acest univers) .


    Si cu asta , seara linistita ;) te las sa te gadile colegu in talpa ,sa te umfle ca ai spart un jucator mediocru si nu iti mai incapi in piele :bye: Refacere usoara mie cica :coffee:

    Cand ma bucuram ca ai revenit :)) Mult succes Vyxx in RL .:beer: A fost o placere sa joc alaturi de tine si multumesc pentru toate lucrurile ce le-am invatat ....Pacat ca nivelul ogame a ajuns unde e acum si nu se intrevede vreo schimbare in bine pe viitor ,astfel se pierd jucatori valorosi

    Ce imi place ca te agiti atat , zeule ! Stai calm ca nu sunt disperat de atentie in mediul virtual precum alte persoane ca sa ma cred cineva :))) si nici sageata nimanui nu sunt...Eductia tine de persoana cu care porti dialogul...Din moment ce vi cu limbaj de maidan , te pomenesti ca vrei sa iti vorbesc academic :) ... Ca sa lamurim lucrurire , da..nu ai jucat, la fel ca Hulk cand a fost spart de multe ori pe activitate continua (preluand fostul cont al galezului...dar ma rog, contul ala a fost facut posta , jucand si trei oameni la un moment dat pe el cu vpn.ul - app, cred ca v-a lovit tare ca nu va mai da voie cu vpn).. Am citit destul de bine ca ai primit pont DE pe xalynth...Daca tot ai zis ca ai cautat despre mine ( multumesc, mi-au crescut gradele ca te-ai interesat de mine) , ai fi vazut ca unde am avut chef sa joc am jucat , app : si eu cand am pierdut flota (si pe xalynth , yakinii a doua oara , cu ombly sau acum , am pierdut tot pe greseala mea (cand gresesti timpul de fs, tot greseala se numeste)...nu cred ca am zis altceva, ce indrugi tu pe acolo ... Cauta in arhivele Yakini si ai sa vezi ca singura oara cand am fost spart(pana in fuziune) a fost tot pe magarii ( blackmaster/blackscorpion sau cine era, fara spy-atac din partea mea, fiind coleg de ally pe xalynth , m-a spart folosind datele din xaly) .. asta ca tot dadeai exemplu lovitura cu ombly ( ti-am mai zis tie odata o replica, conteaza sa si vrei sa joci si sa iti aloci timp .. daca te-ai uita la clasament pe serverul nou, ai vedea ce anume ma interesa sa joc aici. ...revenind la alianta aia , stai calm ca sunt obisnuit cu oameni fara caracter ce si-ar vinde si mamica ca sa fie sclavul altora si sa apara pe forum :)) ( cauta in arhiva jucatori de rahat gen galez , echo ,etc..ce dadeau printscreenuri mai departe pana au dat pe laga mingie si au fost prinsi in offside) - jucatorii ce imi sunt prieteni se stiu ei, nu inseamna ca toti din ally imi sunt prieteni , dar nici nu ma imprietenesc cu persoane sa isi faca conturi sa le sparg, sa cer pe forum conturi,sa fiu contul suport al cuiva s.a.m.d..... Dar nu stau sa discut cu tine chestii de moralitate deoarece nu e cazul , nu cred ca stii ce inseamna aia chiar si intr-un joc ;) Iar cu xalynth si fs-ul gresit...chiar nu stau sa iti explic...consider ca ti-am zis ce era de zis in prima replica, ce prostii crezi tu, fix problema ta ;)


    acu te las ca trebuie sa iti apara fanele ( app, mai stiam zeitati pe xalynth care atunci cand aveau o lovitura impotriva mea sau lui vyxx , veneau fanele sa vocifereze ... iar cand se stergea cu ei prin tot universul, erau pe silent !)


    felicitari inca o data si refacere usoara mie . Bafta

    esti tare amuzant, pe bune :)) suferi de tine grav si vi pe forum cu rahaturi ca sa te creada lumea,trist.....Arfe? nu sunt deloc...inseamna ca voi nu discutati in alianta aia?:))) Scuza ca am gresit timpul de cadere nu stau sa ti-o zic tie sau sa ma scuze pe forum,stai chill :) ... cat despre ban , de ce ai sarit si te-ai oparit asa , tu stii ( te simti cu musca pe caciula?)...era vorba de complet alti jucatori ( unu coleg cu tine care a fost spart pe xalynth de catre mine pe activitate continua )... Cat despre ambele universuri, din nou , nu ai habar despre ce vorbesti ...stai linistit ca pe xaly nu gresesc fs-urile ( cu asta am zis tot) Cat despre pna-urile ce le am cu cine le am , nu sunt pna-uri bazate pe frica ci pe relatii de prietenie ingame dar nah ... De spart, pot fi spart de multi pe xalynth, nu sunt de neatins ... Cat despre spatele asigurat , nu am spatele asigurat de nimeni, poti sa iti scoti brazda din fund ;) Daca nu iti stergeai contul atunci cand ai vrut sa faci push cu flota si ai facut intr-un final , poate imi asigurai tu spatele daca tot vociferezi atat :)


    n-ai inteles treaba cu alex si xalynth?:)) ai probleme grave....sau ma rog, o fi primit informatia altcinva si se mai pierd lucruri pe traseu..... Nu tu ai zis ca ai primit pont de pe xaly?:)) de la unu ce ma spionase cu 2min inaintea ta? ma rog, dupa cum am zis, voi stiti care cum va rotiti si primiti informatiile :) Dar nu mai venii pe aici cu rahaturile tale , te rog ... ca se excita fanele tale masculine



    stai calm acolo , bea un ceai de musetel si baga o ceapa

    In primul rand , felicitari ... cativa factori si o neatentie a dus la asta , altfel esti constient ca nu era acest deznodamant :) cu toate spy-urile voastre disperate pt observatie , va dadea cu virgula :)) Refacere usoara mie


    Aparatorul a dormit mult si bine dupa atac


    Nici nu ai idee :)) din moment ce stiam ca flota trebuia sa vina la alta ora



    si dupa un pont primit de pe xalynth

    Mi-am dat seama ca te-a informat bine scripterul ala mic (allexx) de pe xalynth cand am vazut spionajele si acolo...Nu stiu de ce dar banuiam ca sunteti de prin aceeasi oala :)



    colegul Cocosu ai zis ca aia era flota de expeditii... Aici presupun ca nu mai este cazul

    Daca arunci un ochi la flota aia si flota asta se cam observa diferenta ,nu crezi?


    nu e nevoie sa aruncam cardul

    Nu e nevoie pt unii , in zilele astea intr-un univers unde tichetele se fac doar de dragul sa faci un tichet deoarece , cu dovezi clare , nici macar nu se investigheaza ... se pot folosii lejer conturi de push , alarme , scripturi s.a.m.d .( stiti voi mai bine)


    Stai mai linistit, ca, i.ai spart cea de a doua flota de expeditie.

    Asteapta ca va venii si va confirma. Nu?

    Amice,tu din ce scorbura ai mai iesit ? De te-ai gasit vorbind? Ceva notabil in legatura cu tine?sau esti doar o mica fana venita sa te bagi precum musca in lapte de dragul de a deveni interesanta,cum am vazut atatia pe xalynth?

    probabil pe flota de expeditii. RU def

    Dupa cum ai banuit , e vorba de flota de expeditii....mai adoarme omul, ce sa facem :)) Nu avem scripturi sau alte nebunii ce se poarta in ogame in zilele acestea si fara sa se "observe" ... dar important e ca m-am trezit la timp :) Felicitari inca o data Cocosului pt prezenta de spirit si ca a stiut sa speculeze fereastra:) refacere....deja refacut :)


    felicitari inca o data

    :coffee:


    La 05-10-2022 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta:



    Atacator Sinnerman [Ancients]

    ________________________________________________


    Vanator greu 1.738

    Vanator usor 2.539

    Crucisator 500

    Nava de razboi 343

    Interceptor 336

    Pathfinder 439

    _________________________________________


    Aparator Bandit Ceti

    ________________________________________________


    Transportor mic 435

    Transportor mare 119

    Vanator usor 1.446

    Vanator greu 160

    Crucisator 120

    Nava de razboi 88

    Reciclator 38

    Proba de spionaj 4.587

    Bombardier 26

    Satelit solar 20

    Distrugator 23

    Interceptor 54

    Pathfinder 60

    Lansator de Rachete 1

    Laser Usor 27

    Laser Greu 31

    Scut Planetar Mic 1

    Scut Planetar Mare 1

    _________________________________________



    Dupa lupta ...


    Atacator Sinnerman [Ancients]

    ________________________________________________


    Vanator greu 1.513 ( -225 )

    Vanator usor 1.994 ( -545 )

    Crucisator 486 ( -14 )

    Nava de razboi 343 ( -0 )

    Interceptor 336 ( -0 )

    Pathfinder 419 ( -20 )

    _________________________________________


    Aparator Bandit Ceti

    ________________________________________________


    Distrus!

    _________________________________________



    Atacatorul a castigat lupta!


    Atacatorul a capturat:

    1.708.341 Metal, 920.231 Cristal si 75.467 Deuteriu


    Atacatorul a pierdut un total de 5.456.000 unitati.

    Aparatorul a pierdut un total de 36.722.000 unitati.

    La aceste coordonate in spatiu plutesc 6.548.100 metal si 5.216.400 cristal.

    Atacatorul a capturat un total de 2.704.039 unitati.


    Şansa ca o lună să fie creată din epave a fost de 22%.

    Agresorii au capturat epavele.



    Sumar al profitului/pierderii:


    Sumar atacator(i)

    Metal: 4.831.441

    Cristal: 4.293.631

    Deuteriu: -112.533

    Atacatorul a facut un profit de 9.012.539 unitati.


    Sumar aparator(i)

    Metal: -20.398.841

    Cristal: -16.600.731

    Deuteriu: -2.426.467

    Aparatorul(ii) au pierdut un total de 39.426.039 unitati.



    Cu sprijinul Convertor OGotcha RL 4.3.2

    :hi:Sa nu stau sa postez toate cele 4 atacuri ,aparatorul avand flota impartita in 5locatii . asa ca am ales atacul cu cel mai mare TD si adaugat la final celelalte 3 atacuri :coffee:.... Profitul se duce undeva la 3,2kkk ... Refacere usoara triplubelea , erai foarte atent cu flota ... astazi am prins momentul oportun.... bafta



    La 10-09-2022 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta:



    Atacator Sinnerman [F-D]

    ________________________________________________


    Interceptor 120.000

    _________________________________________


    Aparator Darckangelo [SGC]

    ________________________________________________


    Transportor mic 37.807

    Transportor mare 20.849

    Vanator usor 22.346

    Vanator greu 12.345

    Crucisator 2.502

    Nava de razboi 1.118

    Nava de Colonizare 1

    Reciclator 84

    Proba de spionaj 77.839

    Bombardier 1.001

    Distrugator 623

    RIP 40

    Interceptor 996

    Reaper 297

    Pathfinder 5.343

    Lansator de Rachete 4

    _________________________________________



    Dupa lupta ...


    Atacator Sinnerman [F-D]

    ________________________________________________


    Interceptor 117.140 ( -2.860 )

    _________________________________________


    Aparator Darckangelo [SGC]

    ________________________________________________


    Distrus!

    _________________________________________



    Atacatorul a castigat lupta!


    Atacatorul a capturat:

    84.510.035 Metal, 46.554.001 Cristal si 35.860.464 Deuteriu


    Atacatorul a pierdut un total de 243.100.000 unitati.

    Aparatorul a pierdut un total de 1.699.065.000 unitati.

    La aceste coordonate in spatiu plutesc 639.880.500 metal si 596.383.200 cristal.

    Atacatorul a capturat un total de 166.924.500 unitati.


    Şansa ca o lună să fie creată din epave a fost de 20%.

    Agresorii au capturat epavele.



    Sumar al profitului/pierderii:


    Sumar atacator(i)

    Metal: 638.590.535

    Cristal: 528.537.201

    Deuteriu: -7.039.536

    Atacatorul a facut un profit de 1.160.088.200 unitati.


    Sumar aparator(i)

    Metal: -912.833.035

    Cristal: -784.130.001

    Deuteriu: -169.026.464

    Aparatorul(ii) au pierdut un total de 1.865.989.500 unitati.



    Cu sprijinul Convertor OGotcha RL 4.3.2


    2 ) Atacatorul a capturat:

    41.814.375 Metal, 21.424.559 Cristal si 46.531.666 Deuteriu


    Atacatorul a pierdut un total de 63.325.000 unitati.

    Aparatorul a pierdut un total de 1.093.454.000 unitati.

    La aceste coordonate in spatiu plutesc 386.226.400 metal si 341.875.100 cristal.

    Atacatorul a capturat un total de 109.770.600 unitati.


    Şansa ca o lună să fie creată din epave a fost de 20%.

    Agresorii au capturat epavele.



    Sumar al profitului/pierderii:


    Sumar atacator(i)

    Metal: 405.690.775

    Cristal: 333.499.659

    Deuteriu: 35.356.666

    Atacatorul a facut un profit de 774.547.100 unitati.


    3)

    Atacatorul a capturat:

    35.021.275 Metal, 35.021.275 Cristal si 35.021.275 Deuteriu


    Atacatorul a pierdut un total de 108.035.000 unitati.

    Aparatorul a pierdut un total de 1.031.783.000 unitati.

    La aceste coordonate in spatiu plutesc 366.436.700 metal si 345.460.500 cristal.

    Atacatorul a capturat un total de 105.063.825 unitati.


    Şansa ca o lună să fie creată din epave a fost de 20%.

    Agresorii au capturat epavele.



    Sumar al profitului/pierderii:


    Sumar atacator(i)

    Metal: 363.327.975

    Cristal: 329.641.775

    Deuteriu: 15.956.275

    Atacatorul a facut un profit de 708.926.025 unitati.


    4)

    Atacatorul a capturat:

    34.845.091 Metal, 7.407.357 Cristal si 58.537.947 Deuteriu


    Atacatorul a pierdut un total de 52.190.000 unitati.

    Aparatorul a pierdut un total de 713.852.000 unitati.

    La aceste coordonate in spatiu plutesc 239.556.799 metal si 245.716.799 cristal.

    Atacatorul a capturat un total de 100.790.395 unitati.


    Şansa ca o lună să fie creată din epave a fost de 20%.

    Agresorii au capturat epavele.



    Sumar al profitului/pierderii:


    Sumar atacator(i)

    Metal: 255.981.890

    Cristal: 228.564.156

    Deuteriu: 49.327.947

    Atacatorul a facut un profit de 533.873.993 unitati.

    Debris Field from Expedition combats has now a limit


    Ok, bun..inteleg...o limita...dar asta e bataie de joc ...nu se poate numii "limita" .... dupa ce ca era in moarte clinica jocul , au mai distrus si ultima chestie ce mai te facea sa intri pe joc.....


    Mai bine sa aduca jocul la nivelul standard , cum era la inceputuri....Nu incercari esuate si apoi sa o dea de gard ..... Sunt curios prostia cu formele de viata, pt care se face atat tam-tam , cate zile pana cand o sa inceapa sa o dea de gard si cu asta.....


    • De la: Control Flota
      Atacator: (Extraterestrii): 2.677Md
      Resurse: 0, Capturat: 0%
      Câmp de rămăşiţe (nou creat): 40M ->>>> WTF????

      Apărător (Sinnerman): 81.976M
      Reparat: 0
      Şansă de lună: 0 %

    • De la: Control Flota
      Atacator: (Pirati): 3.168Md
      Resurse: 0, Capturat: 0%
      Câmp de rămăşiţe (nou creat): 40M ->>>> WTF???

      Apărător (Sinnerman): 60.824M
      Reparat: 0
      Şansă de lună: 0 %

    Poate cineva sa imi explice si mie ce Doamne iarta-ma se intampla cu cr-ul din expeditii? :stick:

    Lazy day mood :coffee::coffee::coffee::raspa:... au mai fost cateva lansari pe el...pana la urma , prins intre refresh .... si-a salvat vreo 80kk resurse inainte de ultimul val de probe :) .... Refacere usoara , stim ca esti poti.....



    La 15-08-2022 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta:



    Atacator Sinnerman [F-D]

    ________________________________________________


    Interceptor 150.000

    _________________________________________


    Aparator ovyiasi [SGC]

    ________________________________________________


    Transportor mare 35.000

    Vanator usor 15

    Crucisator 23

    Nava de razboi 1

    Reciclator 170

    Distrugator 261

    RIP 5

    Interceptor 556

    Reaper 7.029

    Pathfinder 215

    _________________________________________



    Dupa lupta ...


    Atacator Sinnerman [F-D]

    ________________________________________________


    Interceptor 146.018 ( -3.982 )

    _________________________________________


    Aparator ovyiasi [SGC]

    ________________________________________________


    Distrus!

    _________________________________________



    Atacatorul a castigat lupta!


    Atacatorul a capturat:

    69.358.550 Metal, 69.358.550 Cristal si 69.358.550 Deuteriu

    70.458.333 Metal, 70.458.333 Cristal si 70.458.334 Deuteriu

    19.892.402 Metal, 142.089.326 Cristal si 49.393.272 Deuteriu

    600 Metal, 16.822.688 Cristal si 11.898.318 Deuteriu

    150 Metal, 25.746.877 Cristal si 2.974.579 Deuteriu

    38 Metal, 324 Cristal si 743.645 Deuteriu


    Atacatorul a pierdut un total de 338.470.000 unitati.

    Aparatorul a pierdut un total de 1.685.037.000 unitati.

    La aceste coordonate in spatiu plutesc 691.764.500 metal si 570.920.700 cristal.

    Atacatorul a capturat un total de 689.012.869 unitati.


    Şansa ca o lună să fie creată din epave a fost de 20%.

    ________________________________________________


    Camp de ramasite recyclat de atacator(i):

    691.569.500 Metal si 570.750.200 Cristal



    Sumar al profitului/pierderii:


    Sumar atacator(i)

    Metal: 731.819.573

    Cristal: 735.946.298

    Deuteriu: 145.096.698

    Atacatorul a facut un profit de 1.612.862.569 unitati.


    Sumar aparator(i)

    Metal: -1.028.485.073

    Cristal: -980.797.098

    Deuteriu: -364.767.698

    Aparatorul(ii) au pierdut un total de 2.374.049.869 unitati.



    Cu sprijinul Convertor OGotcha RL 4.3.2

    Si colegu' de alianta a lu ovy , la fel , cu gura mare..... Colegi buni , chiar si timpii de activitate ii imparteau ..... Aparator , acu au fost mai mult de 1000 transportoare nu? refacere usoara .... daca tot mor in curand cum zice ovy, macar sa am si eu pe cine stresa ;)




    La 06-08-2022 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta:



    Atacator Sinnerman [F-D]

    ________________________________________________


    Interceptor 111.111

    _________________________________________


    Aparator Th3OnlyOn3 [SGC]

    ________________________________________________


    Transportor mic 49.300

    Transportor mare 27.542

    Vanator usor 4.508

    Vanator greu 4.518

    Crucisator 2.554

    Nava de razboi 310

    Reciclator 1

    Proba de spionaj 27.465

    Bombardier 438

    Distrugator 714

    Interceptor 330

    Reaper 934

    Pathfinder 2.490

    _________________________________________



    Dupa lupta ...


    Atacator Sinnerman [F-D]

    ________________________________________________


    Interceptor 111.064 ( -47 )

    _________________________________________


    Aparator Th3OnlyOn3 [SGC]

    ________________________________________________


    Distrus!

    _________________________________________



    Atacatorul a castigat lupta!


    Atacatorul a capturat:

    5.196.248 Metal, 29.113.118 Cristal si 95.308.755 Deuteriu


    Atacatorul a pierdut un total de 3.995.000 unitati.

    Aparatorul a pierdut un total de 1.094.415.000 unitati.

    La aceste coordonate in spatiu plutesc 381.418.800 metal si 340.816.700 cristal.

    Atacatorul a capturat un total de 129.618.121 unitati.


    Şansa ca o lună să fie creată din epave a fost de 20%.

    ________________________________________________


    Camp de ramasite recyclat de atacator(i):

    371.126.800 Metal si 330.525.225 Cristal



    Sumar al profitului/pierderii:


    Sumar atacator(i)

    Metal: 374.913.048

    Cristal: 357.758.343

    Deuteriu: 94.603.755

    Atacatorul a facut un profit de 827.275.146 unitati.


    Sumar aparator(i)

    Metal: -548.670.248

    Cristal: -514.114.118

    Deuteriu: -161.248.755

    Aparatorul(ii) au pierdut un total de 1.224.033.121 unitati.



    Cu sprijinul Convertor OGotcha RL 4.3.2

    Nu postam asa ceva dar avand in vedere ca e gura mare ovy si ca tot si-a schimbat numele prin care ma anunta ca o sa mor in curand , am zis ca nu puteam sa plec asa, fara un mic farm pe el....

       


    La 06-08-2022 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta:



    Atacator Sinnerman [F-D]

    ________________________________________________


    Interceptor 166.666

    _________________________________________


    Aparator ovyiasi [SGC]

    ________________________________________________


    Transportor mare 15.000

    Vanator usor 100

    Crucisator 150

    Nava de razboi 10

    Reciclator 30

    Proba de spionaj 10

    Distrugator 700

    RIP 4

    Interceptor 3.500

    Reaper 4.710

    Pathfinder 100

    _________________________________________



    Dupa lupta ...


    Atacator Sinnerman [F-D]

    ________________________________________________


    Interceptor 164.675 ( -1.991 )

    _________________________________________


    Aparator ovyiasi [SGC]

    ________________________________________________


    Distrus!

    _________________________________________



    Atacatorul a castigat lupta!


    Atacatorul a capturat:

    118.882 Metal, 77.746.927 Cristal si 64.538.906 Deuteriu


    Atacatorul a pierdut un total de 169.235.000 unitati.

    Aparatorul a pierdut un total de 1.367.600.000 unitati.

    La aceste coordonate in spatiu plutesc 505.350.999 metal si 435.876.000 cristal.

    Atacatorul a capturat un total de 142.404.715 unitati.


    Şansa ca o lună să fie creată din epave a fost de 20%.

    Agresorii au capturat epavele.



    Sumar al profitului/pierderii:


    Sumar atacator(i)

    Metal: 445.739.881

    Cristal: 433.982.927

    Deuteriu: 34.673.906

    Atacatorul a facut un profit de 914.396.714 unitati.


    Sumar aparator(i)

    Metal: -662.318.882

    Cristal: -620.786.927

    Deuteriu: -226.898.906

    Aparatorul(ii) au pierdut un total de 1.510.004.715 unitati.



    Cu sprijinul Convertor OGotcha RL 4.3.2

    Sa mai stergem prafu....felicitari aparatorului pentru ca a stat sub radar foarte mult timp ... refacere usoara




    La 02-08-2022 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta:



    Atacator Sinnerman [F-D]

    ________________________________________________


    Interceptor 150.000

    _________________________________________


    Aparator Captain Spirit

    ________________________________________________


    Nava de razboi 12.981

    Nava de Colonizare 2

    Bombardier 3.219

    Distrugator 2.813

    RIP 46

    Interceptor 2.604

    _________________________________________



    Dupa lupta ...


    Atacator Sinnerman [F-D]

    ________________________________________________


    Interceptor 148.635 ( -1.365 )

    _________________________________________


    Aparator Captain Spirit

    ________________________________________________


    Distrus!

    _________________________________________



    Atacatorul a castigat lupta!


    Atacatorul a capturat:

    365.881 Metal, 600.360 Cristal si 41.716.193 Deuteriu


    Atacatorul a pierdut un total de 116.025.000 unitati.

    Aparatorul a pierdut un total de 2.101.615.000 unitati.

    La aceste coordonate in spatiu plutesc 884.075.500 metal si 531.047.999 cristal.

    Atacatorul a capturat un total de 42.682.434 unitati.


    Şansa ca o lună să fie creată din epave a fost de 20%.

    Agresorii au capturat epavele.



    Sumar al profitului/pierderii:


    Sumar atacator(i)

    Metal: 843.491.381

    Cristal: 477.048.359

    Deuteriu: 21.241.193

    Atacatorul a facut un profit de 1.341.780.933 unitati.


    Sumar aparator(i)

    Metal: -1.222.380.881

    Cristal: -704.640.360

    Deuteriu: -217.276.193

    Aparatorul(ii) au pierdut un total de 2.144.297.434 unitati.



    Cu sprijinul Convertor OGotcha RL 4.3.2

    La 18-07-2022 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta:



    Atacator Sinnerman [F-D]

    ________________________________________________


    Interceptor 122.222

    Pathfinder 15.000

    _________________________________________


    Aparator Maiden

    ________________________________________________


    Transportor mic 73.112

    Transportor mare 48

    Vanator usor 1.812

    Vanator greu 2.514

    Crucisator 7

    Nava de razboi 3.558

    Reciclator 514

    Proba de spionaj 211

    Bombardier 781

    Distrugator 5.033

    RIP 5

    Reaper 1

    Pathfinder 3

    _________________________________________



    Dupa lupta ...


    Atacator Sinnerman [F-D]

    ________________________________________________


    Interceptor 121.587 ( -635 )

    Pathfinder 13.489 ( -1.511 )

    _________________________________________


    Aparator Maiden

    ________________________________________________


    Distrus!

    _________________________________________



    Atacatorul a castigat lupta!


    Atacatorul a capturat:

    90.313.695 Metal, 75.136.038 Cristal si 124.875.077 Deuteriu

    9.360.381 Metal, 9.360.382 Cristal si 9.360.382 Deuteriu

    9.360.381 Metal, 9.360.382 Cristal si 9.360.382 Deuteriu

    8.537.853 Metal, 4.743.436 Cristal si 14.799.856 Deuteriu


    Atacatorul a pierdut un total de 100.816.000 unitati.

    Aparatorul a pierdut un total de 1.298.226.000 unitati.

    La aceste coordonate in spatiu plutesc 510.789.299 metal si 388.103.800 cristal.

    Atacatorul a capturat un total de 374.568.245 unitati.


    Şansa ca o lună să fie creată din epave a fost de 20%.

    Agresorii au capturat epavele.



    Sumar al profitului/pierderii:


    Sumar atacator(i)

    Metal: 597.223.609

    Cristal: 438.639.038

    Deuteriu: 136.782.697

    Atacatorul a facut un profit de 1.172.645.344 unitati.


    Sumar aparator(i)

    Metal: -816.133.310

    Cristal: -604.969.238

    Deuteriu: -251.691.697

    Aparatorul(ii) au pierdut un total de 1.672.794.245 unitati.



    Cu sprijinul Convertor OGotcha RL 4.3.2

    :coffee:    Refacere usoara aparator...



    La 16-07-2022 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta:



    Atacator Sinnerman [F-D]

    ________________________________________________


    Interceptor 77.777

    _________________________________________


    Aparator Cappuccino [MINERI]

    ________________________________________________


    Transportor mic 31.458

    Transportor mare 37.607

    Vanator usor 20.113

    Vanator greu 6.180

    Crucisator 3.530

    Nava de razboi 1.899

    Nava de Colonizare 2

    Reciclator 25

    Proba de spionaj 48.799

    Bombardier 1.190

    Distrugator 1.534

    Interceptor 1.574

    Reaper 644

    Pathfinder 6.400

    _________________________________________



    Dupa lupta ...


    Atacator Sinnerman [F-D]

    ________________________________________________


    Interceptor 77.338 ( -439 )

    _________________________________________


    Aparator Cappuccino [MINERI]

    ________________________________________________


    Distrus!

    _________________________________________



    Atacatorul a castigat lupta!


    Atacatorul a capturat:

    36.735.550 Metal, 36.735.550 Cristal si 36.735.550 Deuteriu

    341.973.667 Metal, 34.362.018 Cristal si 87.138.788 Deuteriu

    85.493.417 Metal, 8.590.505 Cristal si 21.784.697 Deuteriu

    20.487.601 Metal, 2.147.626 Cristal si 5.446.174 Deuteriu


    Atacatorul a pierdut un total de 37.315.000 unitati.

    Aparatorul a pierdut un total de 1.719.087.000 unitati.

    La aceste coordonate in spatiu plutesc 602.120.400 metal si 527.775.499 cristal.

    Atacatorul a capturat un total de 717.631.143 unitati.


    Şansa ca o lună să fie creată din epave a fost de 20%.

    ________________________________________________


    Camp de ramasite recyclat de atacator(i):

    602.120.400 Metal si 527.776.025 Cristal



    Sumar al profitului/pierderii:


    Sumar atacator(i)

    Metal: 1.073.640.635

    Cristal: 592.051.724

    Deuteriu: 144.520.209

    Atacatorul a facut un profit de 1.810.212.568 unitati.


    Sumar aparator(i)

    Metal: -1.331.692.235

    Cristal: -818.240.699

    Deuteriu: -286.785.209

    Aparatorul(ii) au pierdut un total de 2.436.718.143 unitati.



    Cu sprijinul Convertor OGotcha RL 4.3.2