Posts by pavel

    atunci se explica, de ce face pe grozavul si vorbeste numai tampenii pe aici, pacaliciul care a daramat 2 flote la cateva zile distanta... tristut, invidios mic care esti tu mai Andy, puteai sa taci ca nu te faceam de cacao, da deh... nu te puteai abtine sa nu vorbesti in plus si fara rost, pacaliciule.

    :arrow: Warn
    Trolling
    Ahilles

    Nu uita sa mentionezi ca(daca) ai contul de pe locul 6 este preluat.
    Go away n00b.Joc pe Zagadra.us...stiu al cine l-a crescut.
    P.S.Tu ar trebui sa fii n3bunu...am dreptate?
    Edit ca sa nu uit.A crescut si el un cont de la 0 si era pe 80 din 200 de jucatori activi...pe Zagadra.us.
    Bafta cu ruinatul actualului cont de pe 6 daca il ai(mi-a zis si mie mai de mult tipu ca s-ar putea sa se lase daca prinde nu stiu ce job dar nu mi-am imaginat ca lasa cointul spre ruinare).

    tu despre ce vorbesti ? 200 activi? ti'as sugera sa te mai uiti odata, vorbesti aiurea, contul dat spre ruina? :)) ma faci sa rad, contul ala a crescut mai mult decat iti puteai tu imagina, si vezi ca nu ne tragem de sireturi, pacaliciule ai grija cum vorbesti! tipul? care tip? ce job? esti atat de impertinent incat nici nu stii ce vorbesti, contul n3bunu a fost ruinat de Andy, care a lasat flota acasa, el adormind, pacaliciule; cont care avea flota in top18 cand eu i l'am dat, si era rank 45 total; adevarat am preluat alt cont pe care l'am tinut 2 saptamani; in 2 saptamani crescand de la 14k puncte la 37,5k puncte, bolovanule, ajungand cu el pana la destroyere, mai bine taci, daca nu cunosti! Sau sa inteleg ca tu esti chiar prostovanul de Andy? sau House MD? care n'ati fost in stare sa tineti pasul, doi pacalici, cerseati ajutoare.

    :arrow: Warn
    Insulta
    Ahilles

    Salutare, eu sunt mai nou pe serverele romanesti, de fapt sunt nou; nu am jucat pe aici, am jucat pe UK si pe US, cel mai recent pe US unde am ajuns in top'uri (top6 zagadra), nu sunt genul "laudaros" si nici nu tin scoruri, nu prea'mi place, sunt mai practic de fel.
    Nu sunt un pustan, am 24 de ani, locuiesc in Romania, Ramnicu Valcea.


    Caut un cont in Orion sau Nekka, miner sau fleeter, testoasa sa nu fie ca nu ma pricep. (pm me)


    Mult noroc,
    Pavel