Posts by Hellrazor

O idee foarte buna pt fermele "incapatanate"-nu ca acestea nu ar exista si in prezent,suntem aceeasi play-eri 200 bucati active..care joaca pe 2-3 universuri.. din cele 11 deja existente,asa ca mare lucru nu vad in a "popula"jocul cu noi fetze...

Felicitari pt materialul produs,Citro,chiar am parcurs cu placere interviul tau si sper sa mai colaborezi si la altele
    Ai produs ceva usor citibil,fata de "sorcovele"cu care ma obisnuise cel de dinaintea ta
    Sarcina usoara 1uky!

- Nu inteleg de ce trebuie sa trollezi aproape la fiecare postare.
    Nu esti obligat sa citesti nimic din ce nu-ti place, dar ma obligi sa te taxez ca atare.
    Avertisment; trolling.
    Mao

Eu am incercat sa te ajut cu ce pot si stiu ,incercand sa pricep intrebarea ta,imi cer scz daca te-am deranjat,oricum te-a lamurit Mac,din ce a inteles si el...sincer vroiam sa te'ntreb ce fumezi,continua sa "dai din sageti" pe "verticala"

E o diferenta intre "trimite"si "enter"-ul la care te referi
    In meniul "conversatii"enter-ul nu trimite mesajul fara sa dai "trimite",asta o face chatul din bara care nu "ajunge"la destinatie sau cu intarziere
    Inceraca sa vb in istoric si ajunge sigur,la toti se comporta lafel,poate ar trebui sa ne anunte cineva cum tre' sa fie..

Eu propun un ban pentru acest Hellrazor, care oricum e degeaba pe forum. Instigă la ură, la violenţă, iar locul lui nu este acolo unde se doreşte voie bună şi înţelegere.

E un interviu, lumea apreciază. Tu eşti incapabil să faci asta. nţeleg că eşti invidios, dar mai scuteşte-mă.

In sfarsit am reusit sa citesc interviul,si tin sa-ti multumesc gustere pentru antrenarea muschilor mei extrinseci ai globului ocular
    Nu am nimic de impartit cu tine,m-am referit strict la "paginare",daca tu ai luat-o personal e problema ta,pe langa asta eu nu am indrumat niciodata in privat pe forum vreun membru al comunitatii sa-si faca control psihiatric,insa am primit un sfat de gen,poate stii tu mai bine..
    Iti apreciez munca si-ti citesc interviurile cu placere,daca la cele reusite nu am cuvinte sa ma exprim,am facut-o la asta pt a-ti da un sut in fund spre mai bine
    Calomniile la adresa mea nu-si au rostul,mai ales din partea unui formator de opinie cum esti tu pot zice,cert este ca ti-a reusit ban-ul,cat despre faptul ca sunt "incapabil".am sa folosesc si eu termenul asta daca nu este ofensator
    Daca nu te superi imi permit un sfat,calitatea interviului se datoreaza in mai mare masura persoanelor intervievate decat reporterului.Eu d'asta citesc un interviu,nu sa-l vad pe gusty cum intreaba,si chiar apreciez acest interviu,insa sunt incapabil sa-ti inteleg atitudinea

Foarte alambicat acest interviu,chiar prost FACUT
    Asa ceva nu se poate citi de accea nu ma pot exprima cu privire la continut
    Postasule,nu puteai sa gasesti si tu o ordine sa raspunda una din ele prima si cealalta dupa?mai ales ca's asemanatoare si nick-urile
    Slab,foarte slab-jalnic chiar
    Bine se va spune ca s-a raspuns prin email si ca cine a raspuns primul asa s-a luat,oricum mai bine faceai doua interviuri decat un carcalete
    La multi ani!

- Avertisment
    Mao

Universul este perfect raportat la nr de galaxii, banuiesc ca de aici s-a si plecat,oricum majoritatea celora care s-au exprimat cu privire la asta au dorit un uni "ingust",spre deosebire de restul care erau interesati mai mult de cr sau cr din aparare,nici nu putea fi altfel.

Din pacate gusty ar vrea sa poata sa le faca pe toate, dar din pacate timpul e limitat, ... e greu si scoala, si job, si dprobleme la masina, si drumuri, si de toate doar pe barba lui, cum se spune.

succes la scoala de soferi sau ce facultate faci postasule

Explicaţia hitului ? Oboseală. Am un program foarte încărcat, deşi culmea sunt în concediu. Dar a avea concediu în România, înseamnă să lucrezi mai mult, pe bani mai puţini. Am dorit să mă pun în pat 5 minute, după care să trimit nişte transporturi pe colonii, având de făcut mai multe lucruri pentru la muncă. M-am trezit ulterior şi am băgat direct v mode, putând trimite la licitaţie toate resursele care mai erau pe lună. Dar nu am vrut să stric frumuseţea hitului.

refacere usoara pe noul server,vei avea nevoie

ps:dormi 5 min...cam mult pt un personaj cu pretentii

La multi ani ogame!

daca am mai scris odata e spam,nu?

Sa fie pt toata lumea !!!

- Spam nu, dar trolling da.
    Warned by Mao

sper ca nu am avut gura aurita privitor la "(picati-ar)"netu
    nu am nimic cu aparatorul,esti un fel de reporter ca si dima..luati-va de mana si..jucativa ogame..(nimic personal)
    banuiesc ca nici pana acum nu ai net,daca nu ai dat vreo explicatie
    sfat:un ciorap-si asteptam sa revii cu + si -

ps:bibas -va venii si vremea ta ,acolo pe leo daca se va face vreo fuziune,jedi-ule

Propunerea lui citro e cu dus si'ntors
    1.nu este posibil ca universul sa aiba limita de timp,pt ca s-ar transforma intr-un univers event,parca era vorba doar de caracteristici...
    2 nu-l opreste nimeni sa faca un anunt pe forum si sa premieze no1 al acelui univers pana in momentul stabilit de el,dar fara sa se incheie universul
    3 ideea e ok pt un server de genul asta,cum a mai fost pe org,insa fiecare de unul singur,fara aliante ,fara acs,fara mi,fara trade-uri...sa se vada fiecare ce poate doar de unul singur

Hai totusi sa incercam si ceva nou , propun x3 flota si x1 economie , de ce nu pana la urma ? 70% CR bineinteles.

O sa imbatranesti pana sa apuci sa faci ceva flota,iar cu 1x eco,te lasi sigur dupa ce-ti pierzi jucariile ,se lasa jucatorii la 4x eco,dar la x1?
    Se va gasi unul sa va recicleze pe toti si punct,de mineri nici nu se pune problema sa joace pe un astfel de univer

Si eu sunt non acs si poate vom avea si +25 sloturi

A cazut un guvern, s-a desemnat un prim ministru, care si-a prezentat si lista cu noi ministrii, serverul asta cam pe cand, dupa alegerile legislative de anul viitor ?

Eu astept cu nerabdare poze ,si tu deja vrei sa te joci?-ai rabdare putin sa sarbatorim 14 ani,ca poate iese pana la urma...

- Avertisment.
    Mao

Ai cumva programare din 2 in 2 saptamani? rotfl

Bv motane,mai urmeaza?abonament?

ru dejavu,hai ca nu e greu

roagai te rog pe colegii "tei"vacantisti si care nu ma cunoaste si care nu a apucat"==)))sau nu m-a prins acolo cand am iesit eu din sgc,ca ei ma stie ca's atent,sa nu ma mai spy ca le fac in palarii

Sa fiti iubiti de ..perete!

"Locul spiritului sportiv si al onestitatii in Ogame"

Titlul este inadecvat dupa parerea mea din moment ce se doreste o contradictie...care se regaseste in concluzionarea unor doua tabere...dar oricum se intelege :S:

Spirit exista,doar concuram

Onesti sunt multi,chiar majoritatea...insa pana la un punct,depinde cum ii inveti...daca nu-i mai ajuti,isi gasesc alti fraieri care sa-i ajute..si uita repede de tine :phatgrin:

nu-mi permit sa dau nume,sper sa se recunoasca singuri..si sa-mi dea un tel ca au citit postarea=))

Ps :Sunt satul de fleeterasi reinventati,care in cadrul unei aliante ofera rata minima la gaz,apoi dupa ce pierd flotele cersesc resurse alora cu tarnacopu'

Hai sa aveti grija de voi !