Posts by Type-R

    King Kong pe Nekkar la moment sunt persoane cam la vreo 10 care cumpara MI,unii deja au bagat sume de peste 1000 $ si vor mai baga,acuma da-ti seama ca Nekkar moare,rezulta ca nimeni si nimic nu v-a mai baga un ban pe acest univers v-a fi unul mort,vor sta doar miner care vor astepta peste 1 an sa fie fuziune.
    Mie sincer imi pare rau ca acest univers moare,cind am gasit si eu timp sa ofer mai mult jocului apare altul nou care toti cei noi vor trece pe celalalt si in final vor ramine top 100,din care 90% sunt mineri

    Nekkar-ul e in flotare si voi deschideti alt univers? ati buat gaz sau ce ?
    Valent numi spuneti ca gameforge nu asculta,asculta foarte bine,pe ogame.ru au intirziat un server cu 4 luni deoarece ultimul server deschis era foarte activ,recunoasteti ca voua va este intr-un loc de comunitatea ro.
    Cu deschiderea unui univers nou veti ingropa total serverul Nekkar,care multi incepatori aparuti recent au inceput pe el.


    Trolling. MotanuD

    :censored:
    by Legendary


    - Ban: multi-account.
    I. Conturi


    Fiecare utilizator poate înregistra un singur cont. Singurele excepții vor fi permise numai de către Administratorii și Super Moderatorii Forumului. Înregistrarea mai
    multor conturi fără aprobare va duce la suspendarea permanentă a tuturor conturilor pe forum.
    Înregistrarea excesiva de conturi pe forum poate duce la o suspendare a conturilor din joc sau IRC.


    Dacă două sau mai multe conturi de pe forum sunt accesate ocazional sau permanent de pe aceași rețea (același IP/router) unul dintre Administratorii sau Super Moderatorii Forumului trebuie anunțat, fără nici o excepție. Nerespectarea acestei reguli va duce la suspendarea permanentă a tuturor conturilor.
    Mao