Posts by abdulah2

    Mai Citronel las-o balta ai fost guster , nu te mai da cocos invata sa pierzi nu te mai fofila ca ai vrut sa va prapaditi flota de farmecul jocului,
    scopul vostru a fost altul- nu v-a iesit- dar esti prea infumurat , si sa o zicem pe direct nu ai avut respect fata de nimeni nici macar de partenerii de joc si nu meriti respect
    Ai facut rec in dusmanie sa luati voi caimacul ati luat-o de.. " praful de pe toba" nu v-ati vazut.
    Nu mai da lectii de gramatica ca esti paralel sau iti scrie Despina ca pe tine te depaseste .
    Nu mai murdari farmecul jocului ,ca noi care vrem sa mai jucam, sa ne relaxam ,sa uitam de greutati ne provoci greata .
    Felicitari Bogdan si nu mai raspunde la provocarile acestui om ... daca si asa esti si in viata reala vai de tara asta...
    felicitari Thellu si Marc si pacat ca v-ati aliat cu acest infumurat


    Eu spun să o laşi baltă tu. Ai 3 reply-uri, într-un thread unde nu ai nici o contribuţie

    Gusty

    frumoasa cafteala s-a meritat sa ma trezesti


    bine bogdan sper sa nu iti intre nanitii in greva ca ii muncesti 24-24 timp de 7 zile fara zile libere fara pauza de cafea si tigare
    felicitari inca o data


    sper sa nu se mai laude citro ca a reciclat si ca e pe plus bla, bla deci, ca si valoare ce ai pierdud ai reciclat ei ce au pierdut au luat ..... avant pioneresc
    refacere usoara (PUN pariu atac de retragere citro nu se poate in retragere ogame e mai rau ca nicotina, nu vom mai juca am vrut sa-i dam la giole lui just dar nu a iesit ca asta in loc sa doarma *lucra in tura 3* si dupa munca isi savura tigarea....vrajeli NU le-a iesit ) cei trei crai :lol:
    Bogdan vezi ca tutunul dauneaza grav la flote deci , acum ca ai resurse o sa lansez pe tine cu un zaibar


    FElICITARI INCA O DATA SI REFACERE USOARA THELLU SI MARK - CITRO NU MERITA RESPECT

    Pentru inceput La multi ani! tuturor ca, doar e un joc .. de ambitii.
    ,
    Bogdan nu stiu cat minus tot zic cei de sus ca ai, eu iti zic FELICITARI,ai prins un laudaros si unul multicont, V3sp tot el il administreaza dar, nu conteaza e o infruntare frumoasa felicitar inca o data Bogdan si nu pune boticul la rautatile lingailor


    citro nu mai fabula trebuie sa accepti ca ai fost mai slab nu invoca tot felul de vrajeli si explicatii ca nu intereseaza pe nimeni .
    asta e cel bun si smecher castiga fraierul isi linge ranile deci nu mai improscati cu namol ca e urat


    poate o sa deranjez cu limbajul dar este in DEX deci in limba romana.


    citro, tu tot timpul trebuie sa pici in picioare dar nu e asa, niciodata nu ai acceptat ca poti fi invins , na ca ti-s-a infundat.
    iNCA O DATA FELICITARI BOGDAN , PARTEA vatamata nu merita nici un respect ca nici el nu are recpect fata de nimeni cei ce il slavesc sunt dilari sau nici simpatizanti care spera sa nu fie atacati de acest laudaros.


    Un an bun voua si famililor voastre, multa sanatate ca asta conteaza!:beer:

    :arrow: Warn
    Trolling/Flaming
    Ahilles

    Dejavu de ieri ti-se trage ghinionul . ai venit ca berbecul si deja flota mea plecase cu resurse vu mmm ai dat in aparare si ai pierdut vreo 2500vu .Te invatase-i sa vi si sa ataci regulat . fi convins ca ti-o clocea just demult dar ai intrat in vm si cum ai venit ce ai zis : ia sa vad cum fac eu ceva frumos
    si ce ai facut? ai distrus planeta si ai venit in gura justlupului . am auzi ca acea cometa de acum 2-3 zile care a trecut deasupra Romaniei ti-a lovit luna aia ta mareata de fs de s-a ales puradiciu de ea si deja bum flota ta s-a dus. Facea-ai misto pe forum de mine eu nu te sicanez iti zic refacere usoara si rapida sa aiba just ce vana ca, gazul arabesc e bun si prinde flote frumoase care deja fac bum.
    Just felicitari de 2 luni il cauti sa-l chelesti a scapat in noiembrie la ultimul atac asupra mea ca am avut unele probleme, dar asta nu conteaza,si a ras sufletul in el ca a dat jos 250 de inter acum vreau sa -i vad moaca cum ii tremura barba si se gandeste la flota lui .Dar el e invatat sa piarda flote si nu se supara si deja se apuca sa faca alta sa o faca si pe asta bummm
    refacere rapida dejavu
    just felicitari inca o data, si puteam sa te ajut la reciclare.
    Sunt abdulah ca beau vinul pagan nebotezat fara apa, sifon sau alte adausuri i-a dat Domnul destula apa in boabe la vie (deja ma duc sa beau un pahar ) de ce sa mai pun eu deci lasa mistouri Dejavu ca acum plangi si suspini in batista
    Frumos hit felicitari la amandoi just te astept la un pahar de zaibar Dejavu te astept la o bere ca ma face sa cred ca zaibarul te doboara si sa nu faci bumm
    Astept pe zacky si bandit sa vad ce uraturi ii zic lui Dejavu aceasta Gioconda a o-gamelui


    bafta in continuare la amandoi refacere rapida Dejavu, vanatoare buna Just :bump: