Discutii despre Si Community Managers sunt oameni!

  • Bun.Sper sa fie mai "activ" decat Paci... care eu unul nici nu observ ca a plecat.Cand "pleaca" o persoana dupa atata timp si nici n use observa ca lipseste ceva spune multe.Nu vreau sa deviez de la subiect dar eu unul ca asteptare de la el este sa fie "mult" mai implicat decat Paci (fiind si un romanas de la noi e un +).



    Felicitari de interviu Tommy.

    Berzelius wrote:

    Berzelius: trebuie sa o tai
    Squaker: nu o mai folosesti?

  • Da, interesanta persoana CoMa asta. Se pare ca are o strategie pusa la punct. Vad ca urmareste cu atentie discutiile de pe forum si irc. Cat despre pestera mea, ca sa intri acolo trebuie sa te si primesc. Nu oricine are acces. Am mai si spus in alta postare ca iti apreciez umorul si stapanirea de sine...dar pana departe...mai e cale lunga. :D
    Sper doar sa nu ajungem sa spunem "Ce bine era cand era rau!"
    :))


    PS Apreciez pozitia descrisa de tine ca fiind cea corecta pentru un moderator. Din nefericire de ani buni in aceasta comunitate totul se facea cu regulamentul ca justificare.
    Si da, cred cu tarie ca intr-o comunitate dupa cum e seful e si echipa. Tonul e dat de sef.

  • Da, foarte interesantă discuția. Mi-a plăcut.


    Un singur lucru nu îmi place în scrierile tale. Ceva ce foloseam și eu, dar mi-a fost atrasă atenția.


    Cratima, folosește - și lasă deoparte eternul „ că n'am fost ”.



    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • o intrebare pt CoMa ... ai jucat Cs pe extermzone.ro ... fullplay.ro si acum cscommunity.ro ??? :bye:

    [color=#ff0000][size=12] Gloria este trecătoare. Obscuritatea dăinuieşte la nesfârşit.