Discutii despre Interviu cu Oldshadow, SGO

  • Un om extraordinar cu care am avut placerea sa joc,un prieten adevarat,si pe cineva pe care te poti baza toata stima si respectul meu.


    Tommy felicitari de un interviu exceptional.

  • sincer imi pare rau ca nu am venit si eu cu voi la bere vinerea trecuta....

    N'are nimic, ca nici eu nu am venit, ne vedem data aviatoare, ca mi'ai promis ca bem o bere inca de cand jucam pe andromeda. Sa nu crezi ca am uitat :evilyou:

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”

  • . . .
    Tot respectul ca Om si ca Jucator.
    . . .

    Vă mulțumesc celor care m-ați abandonat atunci când mi-a fost mai greu pentru că mi-ați arătat
    ce înseamnă devotamentul și curajul de a merge mai departe.
    Și vă iert pentru că a fi puternic nu i se potrivește oricui.


    Vă mulțumesc celor care încă mă bârfiți pentru că vă ocup timpul.
    Și vă iert pentru că locul vostru e acolo, în spatele meu.

  • Mie nu mi-a placut interviul.
    In primul rand old cica nu are porc....Pai asta e nasoala mai...E chiar de porc.
    Apoi prefera religia in detrimentul stiintei. In cazul asta sa ne rugam la zeus pt pacatele noastre in joc daca Old e GO pe uni respectiv si in mod cert scapam..:)


    Si protestez oficial la niste spuse la adresa mea.
    Citez din memorie "Citro e incapatanat..."
    Mai asta e o mare greseala. Corect trebuie spus "Citro e extrem de incapatanat"



    Si in final... Ce bafta ai ca nu ai si tu un Go ca al meu care sa iti dea ban....
    In final...
    :beer:

  • Frumos interviu , Mircea este un om pe care te poti baza , un tip dornic sa invete si sa ajute .
    Sunt convins ca va face o treaba buna si ca sgo .
    Ma bucura faptul ca nu mai uitat , poate ne mai intalnim pe vreun univers .
    Bafta .

  • Felicitari pentru interviu Tommy.
    Foarte bine structurat , dar trebuie sa recunosti ca te-a ajutat si "subiectul" care pentru mine este unul care se "apasa" si tot se "apasa" cu amprenta pe comunitatea noastra,comunitate care chiar are nevoie de oameni asa deosebiti cum este Mircea.
    RESPECT amandurora.
    Si ce sa mai zic .......
    Aaaaa
    Bafta

    [align=center]

    [/align] [align=center][img]https://dl.dropboxusercontent.com/content_link/XugqlFwq2Nd7Us3oRt0ejVqdNf4UoY6yUpes507IoPUhiT1OpEHRGF5RypuJxcYP/file?dl=0&duc_id=oXjAKoeKFRS3ejWcIaRiz00VqDQa7o9AfDHKNeNRvDSfVBHFIuinSh6A5cDmFbAd&raw=1&size=640x480&size_mode=3[/img] [/align]
  • Citro, multumesc pentru "critica", chiar daca pentru altii ar fi greu de halit, eu apreciez ^^


    Merci Mac, tocmai de asta l'am si ales, iar daca se incadra si in termeni si conditii, si in timp ce as fi vrut sa fac, iesea ceva deosebit si din partea mea.

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”