De ce se sterg posturile jucatorilor ?

  • In cadrul urmatorului post
    Nou top 10 Himera[PUNISHER] & Purifier[PUNISHER] -vs- ovidiu666[JEDI] ~(TP: 171,03 M)
    cativa jucatori printre care si eu au postat mesaje care au fost sanctionate cu 2 puncte pentru trolling. Apoi comentariile acestora au fost sterse.
    dar in momentul in care mie mi se sterge postarea :
    1. cum pot eu sa am in continuare 2 puncte avertizare pentru un post care nu exista ?
    2. nu mi se incalca simplul drept de exprimare, ceea ce reflecta un comportament predecembrist ( ma refer la anul 1989 ) ? si in acelasi timp incalca termenii si conditiile gameforge, referitoare la drepturile de baza individuale ?
    3. daca ceea eu postez se sterge, nu ar fi echivalentul unui ban ? si daca astfel sunt banat fara un motiv clar si real comunicat, atunci nu se considera asta "abuz" de functie in cazul de fata ?


    Intrebarile de mai sus nu le prezint ca si acuze, ci ca nelamuriri si as aprecia daca cine mi-ar putea raspunde la ele.


    Multumesc !

  • Asa cum deja cred ca ai inteles deja dupa discutia de pe IRC, nu s-a sters nimic de catre nimeni, in mod voit. Disfunctii pot aparea, incercam sa le remediem in timp util.

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

  • da am inteles. iti multumesc pentru lamurire !
    postul a fost deschis inainte sa imi sugereze cineva sa intreb pe IRC


    Multumesc ! :)