• salutare gameri dragi,


    nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar pe acest forum nu mai poti scrie comm la un atac fara sa iti iei warn...
    in afara de "GG atacator/Ru aparator" nu mai ai voie sa scrii nimic
    acest abuz de putere al unora imi taie cheful de joc din ce in ce mai mult.


    unii vand conturi, altii cumpara...e bazar deja aici...
    unde e ogameul de alta data? da, nu mai e


    este parerea mea, deci va rog fara declaratii siropoase


    seara placuta

  • aici iti dau dreptate:) poate moderatorii forumului ar trebui sa faca vizite si pe forumul.org sa ia exemplu. aici orice zici warn.ban etc.

  • Initial am fost convins ca ai luat un warn nemeritat. Asa ca te-am intrebat in privat ce vrei sa spui. Mi-ai spus direct ca am incasat bani de la vyxx pt contul meu de pe kassy.
    Pe scurt m-am inselat ti-ai meritat warnul. In privinta ta Mac a avut intuitie. Eu sincer nu am inteles ce ai spus in postarea aia pe forum.
    Cat despre afirmatia ta in privinta mea nici macar nu meriti sa iti raspund public ceva.

  • Deci, sa inteleg ca, in opinia ta, libertatea de expresie pe forum se refera la acuze, in privinta carora nici macar nu incerci sa aduci vreun argument?
    Spre exemplu: daca eu as posta la fiecare lovitura a ta ceva de genul ca tu doar postezi pe forum, un altul joaca contul si n-ai nici un merit nu te-ai simti deranjat? N-ai incerca sa arati ca mint si ai cere masuri din partea autoritatilor?
    Asta ar trebui sa lasam noi sa se intample? Critica e una, acuzatia nefondata e alta, insulta e alta.


    Exact asta se intampla aici, insinuiezi ca un jucator ar trafica conturi si nici macar nu incerci sa argumentezi, dincolo de faptul ca exista un regulament care...; d'aia ai luat avertisment.
    Exista totusi un sistem dedicat acuzelor. Nu e perfect, dar e superior linsajului public.


    poate moderatorii forumului ar trebui sa faca vizite si pe forumul.org sa ia exemplu. aici orice zici warn.ban etc.


    :thumbsup:
    Forumul .org este orice mai putin un exemplu. Calitatea moderarii - si deseori a posturilor - in raport cu ideea de bun simt e similara cu calitatea apei din Dambovita in raport cu sistemul de clasificare european al calitatii apei.

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze


  • King, la faza asta te porti ca un copil invidios. Sa prezinti cu titlu de certitudine niste presupuneri imbecile ca alea denota doar... doar niste atribute care s-ar considera jigniri explicite, odata scrise si postate. Am mai auzit si eu pe server ca as fi cumparat contul de la Citro. Ca sa intelegeti, o voi spune public: Citro mi-o oferit contul, oferta la care am stat putin pe ganduri. M-a determinat sa accept doar posibilitatea de vana pe acel univers SGC si Phoenix (cum deja am inceput). De-asta am venit. Citro a vrut pe acel cont un individ care sa continue bine ce-a inceput el bine, iar eu nu am refuzat ocazia sa va infrunt... IN JOC !!! Nu publicand in can-can barfe proaste, ci spargandu-ca flotele, apararea, satelitii, buna-dispozitie. Si cu fiecare imbecilitate de felu asta ma determinati sa intensific ostilitatile... IN JOC. Daca pana acum imi propusesem un joc curat in care sa sparg flote, aberatiile pe care le-am citit aici m-au convins ce am de facut ( IN JOC )... si n-o sa va placa. :)


    Si asa ca thread-ul era la limita. L-am lasat deschis pentru ca autorul sa inteleaga de ce... Chiar trebuia gaz pe foc?
    Avertisment.
    MotanuD

  • Ce urmeaza sa iti dezvalui iti pot confirma cativa membri ai staff'ului, si alti jucatori.
    Propunerea de cedare a contului de la Citro la vYxx a fost ceva spontan si s'a intamplat pe canalul public de IRC, intr'o seara in care stateam cu totii de vorba, deci este complet exclus ca i'ar fi vandut contul. Asta ca sa nu mai zic ca nici unul din ei nu ar vinde/cumpara conturi.

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”

  • :lclosed:


    Pentru a preveni trolling-ul si atacurile la persoana.

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze