Posibil bug

  • o mica problema intortocheata ^^
    Am resurse pe o planeta necesare pentru RCI 2 (reteaua de cercetari intergalactica) unde am lab, de cercetare la 12(cel mai mare lvl la momentul actual din toate lab de cercetare)
    si apare timp de cercetare 13h50m si total nivel laboratoare de cercetare 12


    -daca dau drumul la RCI 2 dupa alta planeta unde am lab ce cercetare la 9(in momentul asta al 2 cel mai mare lab de cercetare) timpul de cercetare pentru RCI 2 este mai putin 9h iar total nivel laboratoare de cercetare este 21


    *pe alte planete unde am lab chiar si 4 se cumuleaza nivel lab. de cercetare ex 12+4....


    toate celelalte cercetari initiate de la planeta cu lab de cercetari 12 se cumuleaza...total nivel laboratoare de cercetare 21 in afara de RCI si graviton(aici nu ma intereseaza timpul ^^ ) ...DE CE ?




    Sau asta este benificiul eventului de azi 8|

    Paradoxurile sunt folosite pentru a atrage atentia asupra ideilor.

  • Nu esti pe planeta cu lvl 12 la lab de cercetare la prima fotografie
    Bafta

    [align=center]

    [/align] [align=center][img]https://dl.dropboxusercontent.com/content_link/XugqlFwq2Nd7Us3oRt0ejVqdNf4UoY6yUpes507IoPUhiT1OpEHRGF5RypuJxcYP/file?dl=0&duc_id=oXjAKoeKFRS3ejWcIaRiz00VqDQa7o9AfDHKNeNRvDSfVBHFIuinSh6A5cDmFbAd&raw=1&size=640x480&size_mode=3[/img] [/align]
  • Nu esti pe planeta cu lvl 12 la lab de cercetare la prima fotografie
    Bafta


    sper sa ajute astea....
    este a 2 planeta,si RCI
    tot a 2 planeta si teh. hiperspatiala
    a si sa fie treaba sigura,pentru a da drumu la graviton trebuie sa ai lvl la laboratorul de cercetari 12 deci.....


    si pentru carcotasi......tocmai ce am facut gravitonul si sa incheiat si bazinul care era in constructie ^^

    Paradoxurile sunt folosite pentru a atrage atentia asupra ideilor.