Concurs 01-10 Februarie

  • vom putea sa iti raspundem si pe irc?


    si e cam nasoala faza cu primul,al doilea,al treilea...........


    unii vor fi dezavantajati de viteza internetului!


    Mai bn ar fi cu puncte pt raspunsuri corecte.......


    si inca ceva,va fi anuntata ora la care apar intrebarile O_o?


    In rest felicitari pt idee,cred ca voi participa si eu ^_^

  • vom putea sa iti raspundem si pe irc?

    Din pacate nu.

    si e cam nasoala faza cu primul,al doilea,al treilea...........

    Acest lucru il fac pentru a putea face o departajare.

    Mai bn ar fi cu puncte pt raspunsuri corecte.......

    Daca era asa toti or sa fie pe primul loc.

    si inca ceva,va fi anuntata ora la care apar intrebarile O_o?

    Nu, se va anunta o ora aproximativa. Cine o sa fie activ pe forum si o sa vada va putea raspunde.

    In rest felicitari pt idee,cred ca voi participa si eu ^_^

    Multumesc.

  • Despre ce vor fi intrebarile,cultura generala din ogame sau despre istoria acestuia? ex : hit-uri ,jucator etc.....?

    despre OGame in general, probabil si despre istorie.

    Multumesc de ajutor ^_^!


    Oricand cu placare.

  • As fi preferat sa se raspunda pe IRC la intrebari, sa poata vedea toti participantii cine a raspuns, ce anume a raspuns si cand a facut-o fiecare participant . A mai fost concursul si a fost supravegheat de Valent. Personal nu doresc sa te ocupi de acest concurs, doresc sa fie supervizat tot de Valent, membru de incredere si capabil pentru asa ceva !!!

    O linguriţă de isteţime face uneori cât un car de putere.

    Liviu Rebreanu

  • "Vai, moare forumu, nu avem nimic....e jale..."



    Vă meritați soarta.


    +Vă băteam de vă ascultam cu urechea.

  • As fi preferat sa se raspunda pe IRC la intrebari, sa poata vedea toti participantii cine a raspuns, ce anume a raspuns si cand a facut-o fiecare participant . A mai fost concursul si a fost supravegheat de Valent. Personal nu doresc sa te ocupi de acest concurs, doresc sa fie supervizat tot de Valent, membru de incredere si capabil pentru asa ceva !!!

    Nu este obligat nimeni sa participe la acest concurs !
    Felicitari Vali pentru implicare,este ceva de care chiar aveam nevoie pentru a armoniza comunitatea.
    Respect
    Succes tuturor participantilor!
    Spor la joc!
    Bafta

    [align=center]

    [/align] [align=center][img]https://dl.dropboxusercontent.com/content_link/XugqlFwq2Nd7Us3oRt0ejVqdNf4UoY6yUpes507IoPUhiT1OpEHRGF5RypuJxcYP/file?dl=0&duc_id=oXjAKoeKFRS3ejWcIaRiz00VqDQa7o9AfDHKNeNRvDSfVBHFIuinSh6A5cDmFbAd&raw=1&size=640x480&size_mode=3[/img] [/align]
  • Forumul e mort demult, nu prea mai ai ce citi pe aici in ultimul timp. Ati reusit si l-ati ingenuncheat, acum bucurati-va !
    Si ca veni vorba de bataie aplicata... stai bine cu auzul, ca sa stim cat suportam si ,,corectia" asta ?!!! rotfl


    Warned pentru spam
    Subiectul threadului este concursul nu situatia board-ului
    ~katz

    O linguriţă de isteţime face uneori cât un car de putere.

    Liviu Rebreanu

  • Quoted from "King Kong"
    Despre ce vor fi intrebarile,cultura generala din ogame sau despre istoria acestuia? ex : hit-uri ,jucator etc.....?
    despre OGame in general, probabil si despre istorie.


    Deci concursul asta e pentru jucatori mai vechi.
    Jucatori noi,in special cei care s-au apucat recent
    nu au de unde sa stie despre ,,istoria ogame-ului"


    Carl von Clausewitz'' wrote:

    Războiul este o continuare a politicii prin alte mijloace.

  • Deci concursul asta e pentru jucatori mai vechi.
    Jucatori noi,in special cei care s-au apucat recent
    nu au de unde sa stie despre ,,istoria ogame-ului"

    Nu neaparat ^^

  • Concursul e o idee buna! Mai ales pentru cei care s-au hotarat sa nu mai cumpere materie. In limita timpului, ma bag! Totusi, nu stiu daca Vali este cea mai potrivita persoana pentru gestionarea raspunsurilor. N-o spun ca sa supar, dar imi sunt inca proaspete in minte alegerile subiective facute de el in ultima vreme.



    Altfel spus // +1 Draqshorul !! Forumul ar fi un loc mult mai agreabil daca n-ar mai fi tolerate anumite atitudini. Ne meritam intr-adevar soarta... fiecare dintre noi.

  • Totusi, nu stiu daca Vali este cea mai potrivita persoana pentru gestionarea raspunsurilor.

    M-am gandit zilele trecute ca board.ogame.ro nu a mai avut de mult un eveniment cu premii in materie.Asa ca am incercat sa creez un eveniment pentru forum, pentru jucatori.
    Vad ca initiativa mea nu a fost un buna/constructiva asa ca pe viitor nu stiu daca se vor mai organiza asemenea concursuri.


    O zi buna sa aveti !

  • Vali, te rog frumos nu rastalmaci cuvintele mele. Am spus si o repet: concursul e o idee buna! O idee buna datorita premiilor in dm, o idee care premiaza pe unii si "educa" pe altii. Thumbs up!! Cat priveste ce va fi sau nu va fi in viitor, pe acest foum - nimeni nu poate ghici viitorul, nu? Concursuri poate vor mai fi, poate nu. Daca ai dorit sa spui ca tu nu vei mai organiza, asta e cu totul alta poveste. Revenind la concurs, iti stau la dispozitie pentru idei de intrebari, din cele mai nastrusnice. :).



    Bafta!

  • Totusi, nu stiu daca Vali este cea mai potrivita persoana pentru gestionarea raspunsurilor.

    vYxx cu tot respectul ,dar nu cred ca este nevoie sa interpretezi si in nici un caz nu cred ca ai facut parte din cei care au decis si aprobat actiunea lui Vali.
    Vali, felicitari inca odata pentru demersuri si implementare.
    Succes la concurs all !
    Bafta

    [align=center]

    [/align] [align=center][img]https://dl.dropboxusercontent.com/content_link/XugqlFwq2Nd7Us3oRt0ejVqdNf4UoY6yUpes507IoPUhiT1OpEHRGF5RypuJxcYP/file?dl=0&duc_id=oXjAKoeKFRS3ejWcIaRiz00VqDQa7o9AfDHKNeNRvDSfVBHFIuinSh6A5cDmFbAd&raw=1&size=640x480&size_mode=3[/img] [/align]
  • Felicitări pentru inițiativa Vali!
    Ma bucur ca se mai organizează si pe la noi concursuri!
    Sper ca întrebările vor apărea la ore decente, nu pe la 3,4,5 dimineața.
    In rest spor tuturor participanților!