[OMG]R3aper vs Shechea[Valhalla] 6%

  • Shechea? ai cont pe uni4.ro... nu stiam, , Glotr, ne vom ruga si noi pt tine. (p.S nu stiu cum te descurci cu 2 conturi, eu cu unul singur am si asa destua bataie de cap ;()

    The post was edited 2 times, last by Arthas ().


  • Prins si pus la pamant


    o da credema...ma tot gandesc sal dau...sincer rar intru pe el si imi pare rau ca lam luat...unul trebuie sal neglijez...iar cel de pe U2 am muncit la el prea mult ca sal dau sau mai rau ...sal las de izbeliste...practic mam atasat de el...apropo nu mia lasat si mie o luna macar, rautaciosule :D pana atunci felicitari atacatorului pentru reusita si la mai mare si desigur cat mai multe... ;).....editat o data pentru ati spune ca ai 10/10 din partea mea;)


    ──────▄ █▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▌
    ───▄▄██▌█ ░░░░░░ Gone to mining ░░░░ ▐
    ▄▄▄▌▐██▌█ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ▐
    ███████▌█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌
    ▀(@)▀▀▀▀(@)(@)▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀( @)▀▀▀▀▀▀ - - - - - -

    The post was edited 1 time, last by Shechea ().

  • Iar uitasi ma Shechea de FS?? :) off saracul de tine glotr.. :Psi bafta in continoare atacatorului .. eu makr am cont pe u4 nu era asa bun ca tine da e pe locu 300 intru si eu rar da makr dau FS si salvez resursele:P :P :P

    The post was edited 1 time, last by Chitra ().

  • ai cam pierdut ceva :P eu unu nu as fi atacat daca ieseam in pierdere ca tn...si cr-ul cred ca e cam o parte buna din flota ta

  • fratilor...cred ca ar trebui sa se faca o sectiune pentru fiecare univers unde sa se posteze atacurile in limba engleza:)))) omu este german...nu intelege nimic...orcum saracul plange dupa partea aia buna din flota lui dar asta este...lam felicitat pe PM si apoi pe mess :)) ce sai faci a dat atacul pentru ca lam spionat si iam trezit curiozitatea... orcum e baietas de treaba...;)


    ──────▄ █▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▌
    ───▄▄██▌█ ░░░░░░ Gone to mining ░░░░ ▐
    ▄▄▄▌▐██▌█ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ▐
    ███████▌█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌
    ▀(@)▀▀▀▀(@)(@)▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀( @)▀▀▀▀▀▀ - - - - - -

  • Cum spunea si Portocala nush cat castig ai aici, dar posibil sa se fi tratat de razbunare si atunci ai o scuza :D

  • Doamne fereste ce kamikaze si in universul asta..... cum naiba sa dai o lovitura asa de neprofitabila ? Nu cred c-as fi sa fac asa ceva si sa postez pe forum .... Schecea , du-te si stai numai in uni2 ca altfel nu faci cu nici un cont nimic ;)

    FUR DE LA SARACI SI DAU LA BOGATI !

  • reapar bv ...dar cred ca ai gresit cu ataku asta ..sincer eu nu las fi facut ..doar daca era sa ma razbun pe cineva ... ... 1 la mana ai iesit in pierdere si 2 puteai sa ii dai luna :( nu ai putut sa te bagi cu nimeni in acs ? sa anulezi din pierderi :)


    glotr shechea

  • Abia acum observ ca Shechea avea si BS. si tot a fost spart :glmpf: ,moooaaaamaaaaaaaaaaaasa mult conteaza cele aprox 30 de crucisatoare in plus 8o

  • GG foarte frumos,dar ai pierdut si ceva flota,
    oricum din ce ai cules o refaci,in schimb aparatorului ai va lu-a ceva timp s-a se refaca
    Glotr Shechea
    :pooryou:

  • bravo baieti, numai ca asa profit impartit la 2 ii cam putin9+


    pentru aparator dau11+
    pentru cum a reactionat

  • bravo baieti, numai ca asa profit impartit la 2 ii cam putin9+


    pentru aparator dau11+
    pentru cum a reactionat




    cred ca nu ai vazut bine......nu sunt 2....era 1... a facut atac acs