[Top 3] +Hit de retragere Draqshorul[KKGrande] & reas007[SGC] & Vali[KKGrande] & Sharky[] -vs- Praetorius[] & vYxx[F-D] & Ahilles[F-D] & n00b[F-D] & Ombly[BANDITS] ~(TP: 41,40 G)

  • ha ha ha ha ce bine ca s-au dus pe copca.......succes in RL.........felicitari aparatorilor ptr. mobilizare..........acum se vad jucatorii de talie mare...........bafta.........

  • Sper ca aceasta experienta sa fie invatatura de minte pentru oricine nu s-a familiarizat cu conceptul de fair-play. Daca cei care au atacat ar fi felicitat aparatorii in loc sa se fasoleasca cu asa zisa lor "lovitura de retragere" ar fi avut un castig de imagine imens mai bun fata de ce rusinica s-au facut acum cand s-a oficializat faptul ca s-au facut de ras. Pacat ca niste jucatori activi ca ei, probabil ca nu prea vor mai avea nas sa dea prin ogame. Erau mai utili activi incontinuare.


    Felicitari aparatorilor. Ati facut o isprava care are sa ramana in rectalele ogame-ului romanesc pentru o vreme.

    EU: stai ca l-am spart pe unu azi!
    EA: bine, atunci astazi ai mancare de metal la cuptor, cu salata de cristal si garnitura de deuteriu!
    --------------------
    Wall-e: bagi flotă ca berilă
    Marvin: şi bag bere ca flotilă

  • maxime felicitari aparatorilor ...
    de mult i'am zis lui vyxx de adevarata fata a lui draqhsorul ... nu a vrut sa ma creada ...
    repet maxime felicitari ...
    La Multi Ani tuturor ... :bye:

    [color=#ff0000][size=12] Gloria este trecătoare. Obscuritatea dăinuieşte la nesfârşit.

  • Felicitari vYxx, Pretorius, Ahille, Noob si Ombly pentru organizarea impecabila a acestui ninja. Programare impecabila, executia de asemenea. Ramane gustul amar al comportamentului lui Draqusor si Vali care au incercat sa pacaleasca pe toata lumea postand ei, prezentand o varianta fantezista a lor si apoi blocand imediat postul. Foarte urat acest comportament si m-ai bine ne oprim aici si speram ca astfel de oameni nu vor ajunge sa decida vreodata ceva in tara asta.

    Sunt atât de inteligent, încât niciodată nu înţeleg nimic din ceea ce spun. (Oscar Wilde)

  • nu mai am treaba cu ogamele de mult timp dar,, nu ma pot abtine sa nu felicit aparatorii si atacatorii .


    nume cunoscute de ambele parti , cativa din ambele parti prieteni intre ei , dar asta nu conteaza.


    felicitari, si cred ca e cel mai mare hit de pe ro Ș)


    :bye:

    Jucator temporar . Peste tot si nicaieri .

  • Woahhhh...
    Ce mai hit. Felicitări ambelor tabere!
    La asemenea hituri, nici nu se mai pune problema profitului. :)

    [align=center][font='comic sans ms'][size=12]
    [b]"Give a man a horse he can ride,
    Give a man a boat he can sail;
    And his rank and wealth, his strength and health
    On sea nor shore shall fail."


    [color=red](James Thomson)

  • Revin foarte scurt la acest hit (la care am ieșit pe profit, să se înțeleagă asta).



    Un jucător implicat direct și unul indirect au fost banați (că deh, FD nu se învârt prin cercuri dubașe).


    24.01.2015 14:26:42 Das DOCfather 10.06.2042 14:26:42 Insistenta + push organizat
    24.01.2015 14:26:28 Das asdfasdf 10.06.2042 14:26:28 Insistenta + push organizat



    Conform regulamentului forumului, acest hit ar trebui să fie scos din top 10 și arhivat.


    Moderatorul Katz mi-a promis că-mi răspunde la această problemă (în urmă cu aproape 2 zile)....se pare că s-a făcut că plouă....dar nah, să-l parafrazez...el e de acord să facă "lucruri" ce-i avantajează cât timp nu sunt prinși (ca alianță)....


    Minunați acești jucători ce urlă pentru schimbare de regim apoi vin ei "la putere" să aplice exact aceași formulă....mai că......ar părea dubios.

  • Revin foarte scurt la acest hit (la care am ieșit pe profit, să se înțeleagă asta).

    Draq mama, cui ii pasa?Vali nu mai are flota, noi inca mai avem, iar tu singur nu poti face nimic, deci noi am castigat.
    Oricum, este lesne de inteles ca minti, nu puteati iesi pe profit avand in vedere ca numarul de reciclatoare pe care noi le detinem este net superior numarului vostru de reciclatoare, iar NINJA'ul (nu hitul de retragere) a avut loc la luna lui Praetorius, de aici se intelege ca el a cules o cantitate foarte mare de resurse.

    Un jucător implicat direct și unul indirect au fost banați (că deh, FD nu se învârt prin cercuri dubașe).
    24.01.2015 14:26:42 Das DOCfather 10.06.2042 14:26:42 Insistenta + push organizat
    24.01.2015 14:26:28 Das asdfasdf 10.06.2042 14:26:28 Insistenta + push organizat

    Draq mama, Ce repede ai uitat regulamentul, nu se discuta ban'uri pe forum, domnu' BA.
    Nici Ombly, nici DOC nu au fost, si nici nu sunt in F-D, nu este problema noastra ce fac ei.
    Nu cred ca mai este nevoie sa specific ca Ombly i'a dat ninja lui vYxx dupa ce v'au ars pe voi, deci e clar ca a fost vorba de o alianta temporara, nu de o mare prietenie intre F-D si Ombly&DOC.

    Conform regulamentului forumului, acest hit ar trebui să fie scos din top 10 și arhivat.
    Moderatorul Katz mi-a promis că-mi răspunde la această problemă (în urmă cu aproape 2 zile)....se pare că s-a făcut că plouă....dar nah, să-l parafrazez...el e de acord să facă "lucruri" ce-i avantajează cât timp nu sunt prinși (ca alianță)....

    Draq mama, ti'a promis ca iti raspunde, nu ca se conformeaza mofturilor tale, nu te ambala.
    Tot conform regulamentului forumului :

    Se interzice postarea pentru persoanele suspendate pe forum


    Aceștia fiind suspendați din motive bine întemeiate. Singura excepție sunt topicurile de tipul "La Revedere".
    Deci conform regulamentului, hit'ul ori ramane pe forum, incadrandu'se ca exceptie, ori se scoate dar iei tu ban, pentru ca ai postat pentru un jucator suspendat, ce preferi?
    Tu ai postat hit'ul ca fiind hit de retragere, deci nu poate fi scos din top 10. Si tot tu ai scris regulamentul - sa inteleg ca te contrazici?
    Pentru plangeri legate de moderatori ai sistem de tickete, nu forum, si asta ai uitat?

    Minunați acești jucători ce urlă pentru schimbare de regim apoi vin ei "la putere" să aplice exact aceași formulă....mai că......ar părea dubios.

    Vrei sa spui ca Valent este mana in mana cu alianta noastra si ca te sapa pe tine?Valent i'a acceptat pe Katz si Ahilles in staff, ii contesti corectitudinea cumva?Sa inteleg ca ti s'a luat jucaria si ai inceput sa arunci cu noroi in dreapta si in stanga?
    Pe scurt, tot ce faci este sa acuzi ca sa te scuzi.


    Felicitari pentru Ninja baieti, astept sa vad atacul si peste 5 ani tot aici :S:


    Draq mama, te rog frumos, incearca, doar incearca sa te potolesti, nu o sa ajungi nicaieri mintind si facand flame pe forum toata ziua.
    Ai calcat stramb si ai fost dat afara, obisnuieste'te cu ideea, si nu mai incerca sa te razbuni, este doar vina ta ca ai plecat din staff.

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”

  • Draq - iti reamintesc de regulla: moderarea pe la spate. Si te rog ca atunci cand spui lucruruile, sa le spui pana la capat. Ti-am zis ca voi discuta cu valent inainte de toate si ca nu eu voi lua decizia ( nu ai mentionat nicaieri asta ) - intrucat alianta mea este implicata direct in evenimente si nu pot fi obiectiv. Am discutat cu valent si discutia o sa se finalizeze astazi cel mai probabil intr-o decizie.


    Pentru a evita orice alte discutii si speculatii pana se va lua decizia, voi inchide threadul


    Deci: :lclosed:

  • Conform regulamentului forumului, acest hit ar trebui să fie scos din top 10 și arhivat.


    Moderatorul Katz mi-a promis că-mi răspunde la această problemă (în urmă cu aproape 2 zile)....se pare că s-a făcut că plouă....dar nah, să-l parafrazez...el e de acord să facă "lucruri" ce-i avantajează cât timp nu sunt prinși (ca alianță)....

    Hitul poate ramane la top10- cunosc situatia banului la care se refera. Intrucat Draqshorul a deschis topicul cu raportul de lupta, el poate solicita inchiderea lui si chiar scoaterea lui de la top 10 si arhivare . In situatia in care el va solicita acest lucru, aparatorii vor putea sa posteze ei hitul si sa continue discutiile daca ei doresc acest lucru- desigur in limitele decentei si fara acuzatii de-o parte si de alta.

  • Intai e drept cu intarziere, felicit aparatorii pt un plan excelent perfect pus in aplicare.
    Apoi pentru ca sunt convins ca nu toti au inteles ce s-a intamplat de fapt o sa dau eu o explicatie.
    Apararea a fost facuta la luna unde se dadea atacul lui draq end Co. In concluzie pe phalanx nu se vedea nimic. Daca lucrurile ramaneau asa flotele nu se intalneau. Asa ca aparatorii au dat MD repetate in ultimile 3 secunde pana in momentul in care soseau flotele in atac in asa fel incat sa distruga luna. Prin distrugerea lunii flotele in aparare acs la luna au trecut in aparare acs la planeta si in felul asta toate flotele s-au intalnit. Si asa dintr-un atac sigur totul s-a transformat intr-o ninja de toata frumusetea cum rar vezi pe ro.
    Pacat ca atacatorii nu au stiut sa piarda demn. Dar asta tine de altceva.

  • TARE!!!!!!!!!!!!!


    :bye:

    Avertisment verbal!
    Spam
    Ahilles

    " Cand traiam in dictatura, aveati paianjeni la gura
    Iar acum in libertate sau mutat in alta parte! "
    :-??