Bug licitatii Nekkar

  • Buna seara,
    Se pare ca la multi li se intampla acelasi lucru ca si mie dar nu a postat nimeni pe forum...
    Am observat ca pe universul Nekkar nu se face update-ul automat imediat ce am licitat... trebuie sa dau refresh la intreaga pagina ca sa vad ca a supralicitat peste mine sau ca am licitat eu :(:object:
    Sper ca am postat unde trebuie si ca se va lua masuri .
    P.S: Situatia asta o am de cand m-am apucat de joc dar am tot sperat ca se va repara dupa reset dar nu sa intamplat asta . :stick:
    O seara placuta in continuarea si spor la joc tuturor ! :bye:

  • Buna seara,
    Se pare ca la multi li se intampla acelasi lucru ca si mie dar nu a postat nimeni pe forum...
    Am observat ca pe universul Nekkar nu se face update-ul automat imediat ce am licitat... trebuie sa dau refresh la intreaga pagina ca sa vad ca a supralicitat peste mine sau ca am licitat eu :( :object:
    Sper ca am postat unde trebuie si ca se va lua masuri .
    P.S: Situatia asta o am de cand m-am apucat de joc dar am tot sperat ca se va repara dupa reset dar nu sa intamplat asta . :stick:
    O seara placuta in continuarea si spor la joc tuturor ! :bye:

    Nu esti singurul caruia i se intampla asta...mie nici macar nu-mi
    apare ca licitez!



    "Nu-ti fie teama ca inaintezi prea incet.Teme-te daca te opresti."

  • Problema inca nu a fost rezolvata !
    Sper ca saptamana viitoare sa se remedieze acest mic amanunt ....
    Scuzati de deranj :)
    O seara placuta in continuare si la multi ani tuturor :D
    :bye:

  • pe kassi, la mine si la inca cativa problema persista, de aproximativ o luna. am facut tichet dar degeaba.



    am mentionat ca nu am aceasi problema pe mizar de exemplu sau pe serverele straine pe unde joc, ci doar pe kassi. sper sa se rezolve.