Top.10 narciss [SILENCE] -vs- zackey [SNY] ~(TP: 1,35 G)

  • Deja esti obraznic rau de tot,ce conturi bune dai tu ma?
    Conturi cu 4 planete in acelasi sistem?
    Ala de pe hydra avea 500k puncte cand l'am luat de la zackey,nu de la tine,nu ma intereseaza ca la'i facut tu si ai crescut 3 mine pe el,care acum are 1kk pentru ca am stat ca curat mizeria pe care ai facut'o,si o faci cu toate conturile "bune" cu care te lauzi,cu mine si cercetari de inceput de univers,si cu flota pe care daca o pierzi nu o mai poti reface,si cu pozitiile planetelor gandite cu nuca.
    Iar contul de pe jupiter il am de la Klaus de 1 luna aproximativ,si a ajuns la 1kk puncte de la 400k,si nici nu vreau sa ma gandesc ca tot trebuie sa sterg 3 planete,pentru ca un jucator "bun" face conturi "bune" cu 4 planete lipite una de alta,cu 7 planete in total care au mine de 25k puncte si se apuca de flota,si face o flota de 2 bani dupa 3 ani de zile,si face FS de 1 saptamana,apoi isi da seama ca e praf,il da altcuiva si face urat cand flota se pierde.
    Cred ca ai avut probleme cu parintii tai,sau ai multi frati,si nu ai invatat ca atunci cand ii dai cuiva ceva,acel ceva ii apartine,nu este inca al tau,doar ca sta la el.
    In concluzie,nota 4,stai jos.

    Sunt constient ca iau warn,dar nu pot sa il las sa minta in halul asta,ca parca ma trezesc ca il crede careva.
    The StorY - Poate ca sunt tigan,si daca ai ceva cu tiganii...te tai sa moara fram ursu' polar :lol:
    zackey - Pai asa sunt conturile comunale,ca in caracal,traiasca IP'urile routabile,dupa ce ca joaca 7 oameni pe un cont,tot FS de 1 saptamana dau.


    Warned pentru spam
    ~katz

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”

  • Tommy. Esti ca tiganul care vine cu colinda, ii da omul un leu pentru 2 versuri , si tot nu-i convine , atunci trebuie dat un sut un fund , sa il simta pana in gat :) . ( scuzati limbajul cei care o sa citeasca ) .
    Dupa ce ca ti-a dat omul cont, tot nu-ti convine . Daca nu ti-a placut DC L-AI LUAT ? .


    hai moderatorii cu warnul . il merit . si ceilalti la fel :)


    Vine si warn-ul
    ~katz

    Jucator temporar . Peste tot si nicaieri .

  • Ai vazut tu undeva ca sunt luat la "misto"

    Nici nu ai habar :lol:


    Esti praf si ai conturi de 2 lei, de cel de pe andromeda era
    numai flota, singurul tau cont bun e cel de pe Jupiter
    care bine'n'teles, e crescut jumi' juma cu story, asa cum au fost
    toate conturile tale/lui/voastre


    Glotr mie inca o data ... si narciss, vedem cum razbunarea cum facem
    poate poate se intoarce roata

    Sa vina Warn'urileeeee !!!!!


    Warned pentru spam
    ~katz


    Quote

    P.S. pentru a tot stiutori:
    nu exista o flota bine facuta in ogame. flota care o trimiti in atac e ceea care distruge adversarul cu cat mai putine daune. verifica wiki ogame. Chiar eu am scris fraza asta.


    By Bagabontu


  • bravo narcis... am mai taiat unul de pe lista:))... hai cu urmatorul;)


    manaila ce faci tata... hai cu tuica aia odata ca inghet langa porc:)))) :bump:

    Lelena:
    Am prins o discutie intre undertaker si narcis........auziti ce discutau :))))))))))


    Narcis....
    - Imaginează-ţi, ieri mă sună un tip şi-mi spune că-mi rupe capul dacă mai merg la nevastă-sa…
    Undertaker....
    - Păi nu te mai du!
    Narcis....
    - Da, dar nu mi-a spus cine e nevastă-sa!



    :)))))))))))))))))))))

  • Zackey cand ai luat contul ai fost foarte multumit?DA sau NU?
    Asta ca sa n-o mai dai in tiganeala!
    Tommy scuza-ma esti cel mai valabil jucator de Ogame!
    Totusi...ce treaba au parintii,fratii,orasul
    in tiganeala ta?



    Warned pentru spam
    ~katz



    "Nu-ti fie teama ca inaintezi prea incet.Teme-te daca te opresti."

  • Nu v-ati plictisit sa va tot certati ? Fiecare cum poate !


    john, care e treaba ta in postul asta ? ce ai vrut sa demonstrezi postand lovitura asta ?


    Zackey, pune mana si refa.


    Narcis, felicitari


    Quote

    ,,Tommy: Imi place nuanta de roz "

  • Felicitari narciss! Spor la refacere zackey! Pacat de flota, acuma mnah, se vede rezultatul pomelnicelor si lumanarilor puse pentru flota ta...
    Vad ca s-au degenerat discutiile dar totusi nu s-au tarat morti prin cimitire. rotfl

  • narcis te felicit din nou pentru reusita
    Muceadabumbu nu trebuie sa stii tu care e treaba . Fa un cont pe Andromeda si intreaba-l pe narciss DE CE .
    Inca suferi de hemoroizi si geardia ? Du-te la spital . A scuze nu am vrut sa iti dezvalui secretele tale intime .
    In rest mult zgomot pentru nimic aici . Cand zic nimic nu ma refer la hit . Ci la 2 jucatori de liga inferioara coana tomitza si tanti zaky .


    Doresc ca acest treath sa fie INCHIS . Multumesc .




    P.S. am gresit intentionat numele celor 2 personaje care au stricat hitul .