Nou Top 10+ ninja --->Mugadabumbu[F - D] -vs- AdyNNNa[N/A] & midfilder[BANDITS] ~(TP: 321,87 M)

  • Si-am avut chiar ieri, pe zi, discutia asta: NU ATACA DE PE TEL !!! cel mult inactivi, am zis, dar si farmurile alea sunt incomod de manevrat de pe tel. cel mult de pe tableta. Tu ... Batman! Batman! Acum n-ai ce-i face, da' te asteptam cu inca o pagina de forum plina (cu profit pe verde, de data asta).


    Discutiile despre push, dupa suita prezentata pe forum de acum vreo daptamana, sunt triviale si total neconstructive (pentru ca oamenii aia sparti nu sunt conturi de top cu proprietari obscuri... ci aveti ocazia sa-i intrebati, sa le intrebati colegii ce s-a intamplat. aici voi va blocati la "Batman !!!")! Daca hitul de deschidere a mirosit urat, nu-i cazul sa generalizam! E urat sa faci asa! E ca si cum as spune eu ca toti botosenenii sunt asemenea lui Angry Bird! E urat, jigneste degeaba, si nu se face! Prin urmare... n-o spun !


    Felicitari aparatorilor pentru promptitudine! GG! A fost rasplatita, si va doresc cat mai multa dibãcie in ogame!


    zi buna,

  • bai vyxx care iti este problema ta?


    rog un moderator sa ia masuri impotriva acestui personaj care ma ataca la fiecare pas de aiurea , am jignit eu pe cineva acum sau ce? chiar nu ai alta treaba? plus ca Botosani e un oras foarte frumos cu oameni foarte buni !


    multumesc !!



    felicitari inca odata Mijlocasule !

  • rog un moderator sa ia masuri impotriva acestui personaj care ma ataca la fiecare pas de aiurea , am jignit eu pe cineva acum sau ce? chiar nu ai alta treaba? plus ca Botosani e un oras foarte frumos cu oameni foarte buni !

    Sunt perfect de acord! Botosani e un oras foarte frumos, din care, si in care am multi prieteni! era doar o paralela menita sa evindentieze ridicolul la care se ajunge generalizant un intreg dupa un singur eveniment. Pe scurt, terminati cu porcaria cu pushurile!

  • imi asum warnul ....
    cum cei din pidky sunt obisnuiti numai cu conturiile crescute cu OA .... dak vreti exemple va dau ...
    blondu a preluat un cont crescut cu OA .... ditamai flota si posteaza nimicuri ...
    warden care ataca 24/7 numai inactivi nimic altceva activitate non stop ceea ce e imposibil pt corpu uman ...
    rev de asemenea foloseste OA ... insa el a mai si miscat ceva ceva cu flota .... ( nu e fairpaly fata de noi rev)
    angrybird ... obisnuit sa sparga conturiile colegilor care nu mai joaca ... ( nu nega am fost colegi pe hidra ... si iti dau ca exemplu contu lui ioni care am vrut sa il iau eu pt sir fibra ... )
    acum va intreb dc atata ura pe capu vostru ... ??? dc atata invidie ... ???
    dak eu sunt activ ... X e activ Y de asemenea este activ ... dam atacurii postam ... si tot asa de unde veniti cu acuzele astea de push ... ???
    dupa demonstratia lui muga de sapt trecuta ... ati facut un calcul acelor atacurii sa vedeti cat profit a scos ....
    luati in considerare faptu k da rate mari si face bijnita .... ???
    eu ... dak luati toate lovituriile mele date pe pidky si nu numai va iese flota care o am ...???
    voi inainte de a acuza cercetati ??? documentati ???

    [color=#ff0000][size=12] Gloria este trecătoare. Obscuritatea dăinuieşte la nesfârşit.

  • Sunt perfect de acord! Botosani e un oras foarte frumos, din care, si in care am multi prieteni! era doar o paralela menita sa evindentieze ridicolul la care se ajunge generalizant un intreg dupa un singur eveniment. Pe scurt, terminati cu porcaria cu pushurile!


    cand un go is asuma push-ul lui , atunci sunt multe semne de intrebare si cu asta iti zic tot..nu imi mai bat capul cu voi de mult pentru ca nu sunteti oameni care sa o meritati , nu stiti sa formati o rivalitate care sa te faca sa te joci, doar sa faceti magarii si sa injurati .. asta e cultura voastra.. iar un om ca tine care pana mai acum 2-3 sapt era impotriva multora de sunt acum in F_D si acum e mare dragoste intre voi ar trebui sa tina ciocul mai mic si sa lase deoparte parerile despre alte persoane .


    felicitari aparatorilor pentru rabdare :) se vede si rezultatul mai sus .


    muga- cat despre tine .. data viitoare o sa vina faza cu netul , dar nu e problema tu o sa ai tot 2000 de bc in santier, daca va fi nevoie si vei pierde mai mult poate o sa ai 4000 de bc-uri in santier .. si cred ca ultima pierdere a ta va fi din cauza ca te-ai plictisit ai dat contul iar respectivul a uitat sa schimbe numele la cont.


    O zi buna si spor la spart nave


    ps1: byla ai face bine sa folosesti doar numele jucatorului daca tot vrei sa faci afirmatii corecte sau incorecte despre noi , si sa nu mai generalizezi . Eu cred ca am folosit mereu nume de jucator nu de alianta cand am vorbit despre ce nu imi convenea la cineva.

  • Quote

    angrybird ... obisnuit sa sparga conturiile colegilor care nu mai joaca ... ( nu nega am fost colegi pe hidra ... si iti dau ca exemplu contu lui ioni care am vrut sa il iau eu pt sir fibra ... )



    ce mah? ce treaba are asta? cica obisnuit sa sparga conturile colegilor care nu mai joaca? poi si ce e rau in asta? nu mai joaca, inactiv = resurse moca... si ce cont a lui IONI visezi? nu inteleg unde bati si ce treaba are asta cu topicul in sine... ar trebui sa fii putin mai fair play fata de mine, nu sa arunci cu acuzatii.. nici nu inteleg ce zici acolo...


    faceti ce faceti si tot la mine ajungeti ! de unde si pana unde am aparut eu in treaba asta?

  • felicitari aparatorilor ca l-ati pus la punct!
    ba cand va vad.. sunteti penibili, muga alta scuza mai buna n-ai gasit asa-i? :lol:
    byla... ai spart ceva flote din PIDKY intradevar.. dar sa o luam babeste, ce ai facut iesit din comun? un spionaj, astepti si ataci? si un amarat de safety? ce mari realizari ai tu ? uita`te la postarile tale poate ai uitat ... Normal20% ..si tot asa
    top1.. spy&fly , avansat 20%
    stii ce-a facut diferenta? buzunaru mai gros ;) invidia e de partea voastra baieti.. toti il luati pe blondu cu contu rank1, blondu nici nu vroia sa ia contul, dar supremus a vrut sa ramana in PIDKY .. un respect aparte il aveam pentru un player ca razvan, poate chiar si moonspell dar voi, nu stiti sa pierdeti! e doar un joc, va implicati prea mult uneori, uitati de toate ...


    have fun!


    refacere usoara muga.. sa nu fiu ipocrit

  • Ma bucur ca a fost prins din nou ... prea atotstiutor,ingamfat pentru ogame.ro. Din ce am observat el nu face decat sa te spioneze forte des si cand nu vede flota inebuneste, adica spioneaza si mai des decat o face de obicei. In principiu stie mai bine sa spioneze decat sa atace din ce se vede :devil: