Ip Man[Bastards] -vs- Malzahar[PIDKY] ~(TP: 542,33 M)

  • Quote

    Povestea e simpla. In urma cu 4 zile cand am preluat contul de la byla, era cam pe vremea asta sau ceva mai devreme. Umbland prin sisteme sa vad ce am prin jur, vad 15 minute la luna lui malzahar. Caut repede planetele off peste tot. Prostia mea a fost ca am ezitat sa lansez atunci si s-au facut vreo 40 de minute si intr-un final lansez zic poate are omul o problema. Ghinion a intrat on dupa 5 minute. Au urmat in urmatoarele zile inca vreo 4 atacuri lansate pe el, dar a intrat on de fiecare data, cel mai aproape am fost cred la 3 minute. Mi-a dat ceva mesaje ca nu-l pot prinde cu spy & fly, ca nu ma plictisesc sa tot lansez, dar mie imi place sa raspund mai mult aici decat in joc. L-am lasat in pace, am mai urmarit ce atacuri da pe forum, unde'si misca flota si cu ceva timp in urma vad activitate la o luna, culmea si la 2 sisteme de mine (mare greseala). Caut celelalte planete vad off/ minute multe peste tot zic nu mai astept dupa minute lansez, ca poate face omu un dus, o fi pe drum, eu ajung in 14 minute la el daca il prind de data asta iasa bine. inainte cu cateva minute apare activitate la o alta luna in g2. Dau repede un spy acolo si vad niste cargo cu ceva resurse. Atunci am intrat la banuieli, ori i-au facut navele steluta, ori asta e perioada lui de inactivitate si pune pe cineva sa-i faca activitate. Nici un mesaj ca e on cum dadea deobicei, asa ca pentru inca 2 minute am lasat atacul sa curga. Rezultatul mai jos. Profit putin peste 140kk - au ramas 33kk metal in CR pentru care nu am mai avut reciclatoare, iar probabil baietii care erau atenti la el, au speculat momentul. RU Aparator !


    Dedicat prietenilor, Bastards, PETROM, byla, sir fibra, voyager si celor care imi vand deuteriu.



    Quote




    Quote

    Inregistrat pe forum din: Monday, July 23rd 2007, 1:01am
    "Ca sa-ti dai seama ca esti prost, trebuie sa te duca mintea !"

  • Si eu care speram sa vad confruntarea epica Crasher vs Blondu... :(


    Quicksilver Sash > Malzahar...

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze


  • motane poate crasher & blondu dc vs?sau tu iar stii ceva ce nu stiu eu...
    ip man felicitari de lovitura profit si faima unui nou nr 1...
    crashere nuti pot zice decat glotr sper sa refaci...si o sa ajutam la nevoie ;)

  • Frumoasa flota ti-a lasat Byla :) si vad ca te descurci de minune...


    Felicitari si la mai multe !!!


    GLOTR Crashere.


    P.S. Baga recuri !

  • bravo ip pentru nou numar unu :).. foarte frumos pacat ca este pe fostul meu cont si ca imi era coleg si prieten crasulet..


    glotr noob :* lasa ca ridici tu rapid , ai destula experienta pentru asta :)

  • Felicitari pt top 1 ip man , crasher nu ma asteptam dupa activitatea de pe forum pareai ca o sa ai un cuvant important de spus pe jupiter cel putin o vreme , ai cazut surprinzator de repede .
    Ru ca e 4x e mai usor decat pe alte universe.

  • Felicitari pt. acest top 1 Bogdane draga si multam de dedicatie ;)


    Tu chiar doresti sa umplii lista de la top 10 solo numa cu numele tau si a lui Catalin ? :))


    Refacere grabnica aparatorule :)



    :bye:

    IpMan© Bogdan: si eu ma duc sa XXX un dush
    Sir Fibra: da vezi sa-i dai bine si sa folosesti cauciucul
    Sir Fibra: ca nu stii cati o mai folosit dusul ala rotfl
    IpMan© Bogdan: stf rotfl
    Sir Fibra: vezi ca m-am apucat iarasi de sala
    Sir Fibra: si cainele ii mare
    IpMan© Bogdan: rotfl
    Sir Fibra: deci nu as comenta prea mult
    IpMan© Bogdan: ii dau ninja la caine de sare la mine
    Sir FIbra: stie sa faca safety
    IpMan© Bogdan: rotfl

  • park ieri am zis intr'un post sa lovesti tare in pidky ... faci tu ce faci si imi faci pe plac ... :x
    park tot ieri am zis sa mai faci cel putin 2k rec's >:P
    felicitari pt noul top1 solo ... la mai multe si mai mari ...
    merci pt dedicatie ...:X
    aparator dak mai continui iti doresc un mare R.u k ai nevoie ...
    :bye:

    [color=#ff0000][size=12] Gloria este trecătoare. Obscuritatea dăinuieşte la nesfârşit.

  • Bun profit stresule!!!!


    Baga recuri sa nu mai ramana resturi!!!!


    ...NUMQVID DE DACIS AVDISTI?"
    (Horatius, Satire, II, 6, 53.)
    "...ce ai mai auzit despre daci?"


    JUPITER ...Pe saptamana : 556.862.040 Metal / 172.301.136 Crystal / 113.480.976 Deuterium
    "Surprinde-ti ficatul, bea niste apa" !

  • Felicitari IP chiar nu a glumit byla deloc
    Din primul minut aici pe jupiter ai inceput sa faci prapad prin PIDKY
    Frumos atacu,frumos si profitu
    Ru aparator


    Carl von Clausewitz'' wrote:

    Războiul este o continuare a politicii prin alte mijloace.

  • felicitari ip man, ziua si topul!
    la mai multe topuri si mai mari :))


    acum, daca nu era comentariul negativ de mai sus, nu tineam sa aduc aminte ceea ce am zis mai acum o luna.


    "ThE CrAsHeR™" wrote:

    Domnu m3m0 stiu de mult ca esti un lingau care joaca numai prin Noob sau actual Scrubs si ii ridici totdeauna in slavi.


    "m3m0" wrote:

    ...si asa din senin te-ai legat de mine, mare gresela ai facut baiete! pai eu iti spuneam doar mare grija, ca pana si eu am golit crucistoare de pe la voi, lasate la produs peste noate. acum ma iei peste picior... pai hai sa le explicam baietilor cum tu nu ai fost in stare sa ridici un cont de la zero pe universurile unde am activat, mereu ai preluat conturi si mereu au avut o evolutie descentata acele conturi preluate, pana iar ai renuntat.


    temporar, unul in minus care ma mai spioneaza.

  • frumos atacul felicitari IP
    RU aparatorului
    bafta

    [align=center]

    [/align] [align=center][img]https://dl.dropboxusercontent.com/content_link/XugqlFwq2Nd7Us3oRt0ejVqdNf4UoY6yUpes507IoPUhiT1OpEHRGF5RypuJxcYP/file?dl=0&duc_id=oXjAKoeKFRS3ejWcIaRiz00VqDQa7o9AfDHKNeNRvDSfVBHFIuinSh6A5cDmFbAd&raw=1&size=640x480&size_mode=3[/img] [/align]
  • Buna lovitura Ip Man, felicitari !
    The CrAsHeR ti-a dat-o Ip de te-a bagat in vacanta. Pana acum numarai ca ti-a cazut in atacuri cate 1 pilot, 4, 9....
    Acum ai ce sa numeri ca ai pierdut toata flota, si ai si timp destul fiind in vacanta. :devil:
    Initial credeam ca ti-a dat vre-o bomba chimica si te-ai imbolnavit cand ai pierdut flota !!! rotfl rotfl rotfl
    Sper sa refaci sau poate gasesti alt cont gata facut cu flota ! :crazy:

    O linguriţă de isteţime face uneori cât un car de putere.

    Liviu Rebreanu

  • Felicitari IpMan pentru atac. Am avut o problema in RL si a trebuit sa plec urgent de acasa.
    Nu puteam sa pun v mode pentru ca aveam flote in aer. Am zis ca intru de pe telefon dar pe drum am ramas fara baterie ! Am stat vreo 5 ore la spital si
    la 4 dimineata cand am ajuns acasa deja era prea tarziu. Am pus vmode pentru ca trebuia sa plec inapoi imediat ,
    asa ca nu avea rost sa las contul asa pana acum cand am ajuns eu acasa !


    O sa refac si mergem mai departe este doar un joc .


    @ m3mo : sti cum este vorba aia : " nu te pune cu prostul ca te bate cu experienta " asa ca poti sa ne scutesti cu comentariile tale.
    @ DejaVu : in locul tau nici macar nu mai comentam in acest thread , pentru ca intr-o luna si ceva cat am jucat pe acest cont te-am spart de 3 ori asa ca ciocu mic si joc de glezne.


    @ IpMan : alea 3-4 zile cand ma atacai tu eram tot timpul on poti intreba colegi cu care planuiam ninja.
    In prima zi a venit Angry Bird la ninja dar nu stiam exact cu ce lansezi iar cand am simulat faceam egal cu pierderi foarte mari pentru noi ,
    si am vazut ca ai stat timp de vreo 40-50 de minute sa lansezi , atunci mi-am dat seama ca ai pus recs sa ajunga la cateva secunde si pierdeam si din reciclare
    A retras angry apararea si ti-am dat mesaj, dupa aceea in toate aceste zile am planuit ninja cu rev , azazel , blondu stand pe ultima colonie facuta de care tu nu stiai .

    ..::: Ogame.ro [ retras ] :::..


    ..:::[color=red] „Dacă n-ar fi proştii, deştepţii ar muri de foame.” :::..

  • @ DejaVu : in locul tau nici macar nu mai comentam in acest thread , pentru ca intr-o luna si ceva cat am jucat pe acest cont te-am spart de 3 ori asa ca ciocu mic si joc de glezne.


    Joc de glezne si ciocu mic The Crasher !!!!
    De cate ori m-ai prins, ai facut-o pentru ca aveam probleme si nu eram pe joc. Avea contul meu activitate atunci cand m-ai prins ? rotfl
    Asa ca taci si suporta consecintele, fii barbat ! Comentez unde doresc .

    O linguriţă de isteţime face uneori cât un car de putere.

    Liviu Rebreanu

  • @ IpMan : alea 3-4 zile cand ma atacai tu eram tot timpul on poti intreba colegi cu care planuiam ninja.
    In prima zi a venit Angry Bird la ninja dar nu stiam exact cu ce lansezi iar cand am simulat faceam egal cu pierderi foarte mari pentru noi ,
    si am vazut ca ai stat timp de vreo 40-50 de minute sa lansezi , atunci mi-am dat seama ca ai pus recs sa ajunga la cateva secunde si pierdeam si din reciclare
    A retras angry apararea si ti-am dat mesaj, dupa aceea in toate aceste zile am planuit ninja cu rev , azazel , blondu stand pe ultima colonie facuta de care tu nu stiai .


    Quote




    Quote

    Inregistrat pe forum din: Monday, July 23rd 2007, 1:01am
    "Ca sa-ti dai seama ca esti prost, trebuie sa te duca mintea !"