Number One [ POL ] -vs- BOND [ EMPIRE ] ~(TP: 33,05 M)-for fun

  • Well..............nothing to say,just .....i dont send rec :)-someone else send ;)
    Fly and attack for fun-collected about 100 rec ( maybe :P ) . I have some lose but it will work out ( today )

    For a flight on top 1 fleets and spoil his toys-an invaluable


    I wonder why - when BOND log on JOY log to the same time-any idea?


    Number One -vs- BOND


    Atacator Number One

    Vanator usor.............................. 9.581



    Atacator Number One

    Interceptor............................... 1.541



    Atacator Number One

    Battleship.................................. 761



    Atacator Number One

    Crucisator................................ 2.786



    -= V S =-


    Aparator BOND

    Transportor mic............................. 300
    Battleship.................................. 101
    Reciclator.................................. 100
    Satelit solar............................... 215
    Interceptor.................................. 20
    Lansator de Rachete....................... 8.600
    Laser usor.................................... 4
    Laser greu.................................... 4
    Tun gauss.................................... 10
    Tun magnetic.................................. 2
    Turela cu plasma.............................. 5
    Scut planetar mic............................. 1
    Scut planetar mare............................ 1



    - dupa lupta -




    Atacator Number One
    Vanator usor........ 8.828 .......(pierdute: 753)



    Atacator Number One
    Interceptor......... 1.541 .........(pierdute: 0)



    Atacator Number One
    Battleship............ 761 .........(pierdute: 0)



    Atacator Number One
    Crucisator.......... 2.774 ........(pierdute: 12)



    Aparator BOND
    Transportor mic......... 0 .......(pierdute: 300)
    Battleship.............. 0 .......(pierdute: 101)
    Reciclator.............. 0 .......(pierdute: 100)
    Satelit solar........... 0 .......(pierdute: 215)
    Interceptor............. 0 ........(pierdute: 20)
    Lansator de Rachete..... 0 .....(pierdute: 8.600)
    Laser usor.............. 0 .........(pierdute: 4)
    Laser greu.............. 0 .........(pierdute: 4)
    Tun gauss............... 0 ........(pierdute: 10)
    Tun magnetic............ 0 .........(pierdute: 2)
    Turela cu plasma........ 0 .........(pierdute: 5)
    Scut planetar mic....... 0 .........(pierdute: 1)
    Scut planetar mare...... 0 .........(pierdute: 1)



    Aparator BOND distrus.

    Atacatorul a castigat batalia!
    A capturat: 470.603 metal 139.936 cristal, si 76.675 deuteriu.


    Atacatorul a pierdut un total de 3.360.000 unitati.
    Aparatorul a pierdut un total de 29.693.500 unitati.
    La aceste coordonate spatiale acum plutesc 4.622.000 metal si 2.391.000 cristal.



    -= Rezultat =-
    (Presupunand ca atacatorul a luat debrisul..)
    Atacatorul castiga (-unitati pierdute): 4.340.214
    Atacatorul a pierdut un total de 3.360.000
    Aparatorul a pierdut un total de 29.693.500
    Total Damage: 33.053.500


    Bilant avansat
    Atacator lost.............gain...........diferenta
    2.499.000............5.092.603...........2.593.603
    837.000..............2.530.936...........1.693.936
    24.000..................76.675..............52.675
    --------------------------------------------------
    Sumar: ..................................4.340.214


    Aparator lost.............gain...........diferenta
    24.489.000...................0.........-24.489.000
    4.427.000....................0..........-4.427.000
    777.500......................0............-777.500
    --------------------------------------------------
    Sumar: ................................-29.693.500



  • Yeah.....lick his as* deep :)-maybe he not crash you :P
    You still do it fs with return on the same moon? :raspa:


    Warn pentru trolling
    by Yakuza

  • Ce satula sunt de astia ce arunca acuzatii asa in dreapta si in stanga...
    I-ai prins niste nave lui Bond in loc sa fi fericit tu arunci acuzatii aiurea. Sa fie din cauza ca nu ai reusit sa reciclezi si ai iesit in pierdere?
    Sau sa fie asa din obisnuinta?
    Am discutat cu Bond despre tine si a zis ca nu merita sa iti raspunda si ca ma sfatuieste sa fac la fel. Ios mai incapatanata de fel si raspund.
    Daca nu intelegi foloseste translatorul ca eu nu ma obosesc sa traduc.
    Bond sper ca il punem curand jos pe gura mare asta.
    Nu iti urez sa refaci pentru ca e nesemnificativ ce ai pierdut.


    Explicatia e destul de simpla polonezule. |Eu am intrat prima si l-am trezit telefonic pe Bond spunandu-i ca are cr chiar langa mine. E greu sa gandesti in poloneza nu?

  • JOY .... go suck BONDule :) -that you understand ?
    Of course we believe you mate and and dont know why you cry if RSS is legal ( only n00b use but legal )

  • Congratulations for this atack nice job ! RU for defender :bye:


    In chess it's called zugzwang: When the only viable move is NOT TO MOVE !!!

  • Felicitări pentru hit.


    Îmi place cum bond spune că nu va răspunde dar o trimite pe joy să o facă.

  • Felicitari pentru hit!!! Cumva, totusi, ironiile lui JOY seamana izbitor cu maniera in care vorbeste CITRO de obicei. Sunteti rude? :)

  • Quote

    Felicitări pentru hit.




    Îmi place cum bond spune că nu va răspunde dar o trimite pe joy să o facă.

    We call that person "blackman"-you know what i mean ( i write gently bcoz someone raportet my post for word "suck" i think )



    Quote

    Sunteti rude?

    Yes - BOYFRIEND
    df BONDule - so i had to who fly
    :blllll:
    Wake up BOND-the weakers beats you ha ha ha -time to take revange

  • I gotta admit that you have cojones Handsome - love you hits on this universe, it seems that you are among the few who still animate it. Well done with the hit.


    @ citro - ai destule puncte cat sa nu te afecteze prea mult o mica scadere, repari intr-o zi ce ai pierdut, GLOTR

  • Felicitări pentru hit.


    Îmi place cum bond spune că nu va răspunde dar o trimite pe joy să o facă.



    cred ca tu esti moderator si ar trebui sa ai grije de ce se vorbeste pe aici , nu sa comentezi la un atac aiurea ... dar se pare ca nu.. acum sa ma astept ca eu sa primesc warn ca doar na :) cine e la putere poate face ce doreste .


    cred ca e productia de noapte ce ai prins acolo.. dar fi tu fericit .


    si ar trebui sa ii zic glotr lui bond? sau ce?.. da .. :)



    pentru acest polonez.. toata lumea foloseste rss sau mai stiu e ce.. team viwer sau ce mai imi zicea el mie acolo.. cred ca vorbea despre tehnicile lui.. sau ca joaca cu nevastasa pe acelas cont.. deci sunt 2.. nu polak.. eu joc singur nu am nevoie de ajutor.. si nu folosesc alte tehnici cum o faci tu :).. pentru tine toata lumea foloseste rss ... si alte prostii.. numai tu ai voie sa fi online?.. deci sa inteleg.. imi impune gameforge sa stau 3 ore online pe joc? daca vreau stau 20 din 24 .. si dorm 4 ore ca asa vreau eu .. nu imi impune nimeni ce sa fac.. :)


    ps:.. scuze ca nu ti-am scris in engleza.. dar daca vrei sa intelegi invata limba.. :) esti pe forum romanesc asa ca esti invitat sa ne inveti limba.. :) sau pune-l pe moonspell sa iti spuna in engleza

  • pentru acest polonez.. toata lumea foloseste rss sau mai stiu e ce.. team viwer sau ce mai imi zicea el mie acolo.. cred ca vorbea despre tehnicile lui.. sau ca joaca cu nevastasa pe acelas cont.. deci sunt 2.. nu polak.. eu joc singur nu am nevoie de ajutor.. si nu folosesc alte tehnici cum o faci tu :).. pentru tine toata lumea foloseste rss ... si alte prostii.. numai tu ai voie sa fi online?.. deci sa inteleg.. imi impune gameforge sa stau 3 ore online pe joc? daca vreau stau 20 din 24 .. si dorm 4 ore ca asa vreau eu .. nu imi impune nimeni ce sa fac.. :)

    Vrei sa spui că o persoană care muncește poate trăii (da, trăii) cu doar 4 ore de somn pe zi?



    Somnul ți-l impune organismul, nu gameforge.

  • as usual, cr zone has more popularity for the lower level masses
    ninja please, citro is advising people in ally to study some software... something that he is using successfully. he is sleeping well while random LC attack inactives by themselves. you are talking about rss, waking up when someones spy you... i'm sorry, that is implemented by GF but be sure rss feeds dont send attacks when you sleep...
    good luck on rebuilding bond and i know you want to mask this loss with that attack from cr zone

  • Congratulations for this atack nice job ! RU for defender :bye:


    Felicitări pentru hit.


    Îmi place cum bond spune că nu va răspunde dar o trimite pe joy să o facă.

    Asta e exemplul nimerit pt cum se face un trolling de catre cel ce e pus sa se respecte reguli.


    Am
    recoltat 200 de recs ce alceva sa mai spun? Curaj la atacator? Sa fim
    seriosi de cand a venit vali in alianta a trebuit sa scot rss ca asta
    are mancarici la circulare. Acum sufar consecintele.
    Si da daca nu ma trezea Joy apuca polakul sa recolteze tot. Mersi JOY !

  • Vrei sa spui că o persoană care muncește poate trăii (da, trăii) cu doar 4 ore de somn pe zi?



    Somnul ți-l impune organismul, nu gameforge.



    atunci explica-mi cum sunt uni online tot timpul ?? eu nu traiesc cu 4 ore de somn.. daca nu dorm minim 7-8 ore din 24 nu's om .. dar ma pot trezi cu ceasul oricand .. dar tu ai luat exact partea care ti-a convenit din comentariul meu.. un exemplu stupid. :)


    ce am vrut sa scot in evidenta a fost ca e usor ca mereu sa vorbesti aiurea si sa spui de toata lumea pe care nu poti sa o prinzi ca na.. foloseste rss foloseste nush ce .. in timpul zilei la ora 4-5 el imi zice ca folosesc rss... atunci cam cand ar trebui sa fiu online? asta am vrut sa scot in evidenta.. dar normal :) daca trebuie sa fac un desen si sa scriu cu litere mari pentru a scoate in evidenta ceva.. trebuie doar sa imi spui..

  • Nu cred ca se poate spune ca eu as fi genul de persoana ce arata cu degetul insa ai avut de multe ori, pe timpul noptii, aceleasi perioade de idle precum BuToane.
    Ce-i drept, asta-i o dovada circumstantiala d.p.d.v. al GO-ului insa probabilitatea repetarii activitatiilor diferentiate de cateva secunde a 2 jucatori sunt extrem de mici si dupa o testare de atac [in caz ca era activitate din spionare] ramane 1 varianta probabila.
    Doar pentru a clarifica, nu te acuz de nimic, in mod direct, iti zic doar ca se poate face distinctia intre miscarile unui jucator si ale unui program. ^^


    La mai mari.

    Berzelius: nu mai stiu cum se gandea

    Vali: la pc scriu mai rpd decat gandesc

    Skonky: cand vad un cretin mai mare ca mine imi creste inima

  • defapt va spun un secret acum.. :) dar sa ramana aici pe forum.. sa nu fie dusa vorba.


    alianta pidky e a mea :) eu defapt am o sala plina de calculatoare .. in care mai vin prieteni si mai facem cate o retea .. si toate conturile din alianta pidky sunt ale mele :) .. nu cred ca o mai puteam lungi asa mult.. dar na.. acum va spun . eu joc pe toate cele 21 de conturi din alianta.. din cauza asta ne miscam atat de repede si suntem online cam toti cand trebuie . :)


    bravo pentru atac ha.. cel mai bun jucator polonez in viata . :crazy:



    ps: atata suspiciune si atatea cuvinte aruncate aiurea pentru un joc.. nu stiti sa pierdeti.. nici macar sa castigati nu stiti.. e trist tare... daca cineva foloseste rss e treaba lui .. ca fura si intr-un joc.. si nu e in stare sa se descurce nici acolo cu corectitudine.. :) asta e .. dar terminati cu acuzatiile si jucati ..