Vikk [UFjO] vs Dionis [Wolfs] - T.D. 939.683.000

  • O flota pe care am inceput sa o urmaresc relativ recent, de cand contul si-a schimbat proprietarul! Pana acum nu am avut noroc, noul proprietar fiind atent cu flota. Ieri noapte am stat mai mult treaz, vrand sa prind alta tinta. L-am scanat si pe Dionis, mai mult din obisnuinta si am facut ochii mari cand i-am gasit flota jos. Am lansat fara sa stau pe ganduri, aparatorul neavand activitate pe colonii si oricum era inainte de reset, asa ca vedeam daca se logheaza sau nu. As fi bagat mai multa flota, dar nu am avut gaz suficient. Pierderile puteau fi cu 10 - 15 kk mai mici dar profitul e multumitor si asa.
    RU aparator sau bafta in RL, pentru ca am vazut ca ai bagat vmode de cum te-ai logat.
    Dedicat aliantei si special pentru Marian! Uite bre ca mai apar si eu pe la top 10!:)


    P.S.: Sa fie si pentru betivii mei si cei care mi-au tot urat La multi ani in weekend! Se stiu ei!


  • P.S. Baga un edit... sa vedem si noi cate nave ai pierdut.

    Nu mai pot edita acum, asa ca o sa scriu direct aici pierderile:


    aproximativ 20 k lf-uri, 700 crucisatoare, 20 bs-uri si vreo 70 bc-uri! Navele sunt in santiere deja.
    Bafta in RL aparator sau spor pe alte universuri!

  • Felicitari, adevaru e ca activitatea ta din ultima vreme trebuia sa duca cumva si spre o lovitura de genul acesta, ca mai sunt ceva flote de spart pe U7, nu pot sa zic decat sa continuii tot asa ca se apropie fuziunea si trebuie sa fim inarmati puternic.... :gogogo:

  • mda frumos hit vikk daca a fost ziua ta iti urez si eu un sincer la multi ani si multa sanatate si tot ce iti mai doresti tu ;)
    revenind la hit frumos top 10 sper sa pot da si eu unul ca "flota" am :) asta daca nu dati voi pe mine :)
    aparator glitr