R2-D2 & marrius & bufonul(StarWars) vs Gojira(Ancients) TD 1,595,000,000

  • Madame, cam suferi de mania persecutiei si vezi numa strategii ascunse. :evilyou:
    Eu chiar ii cred pe baieti ca nu se stiau unul de altul.


    Sa pierzi o flota de 1.3kkk nu e un lucru usor de rumegat si sa te mai si afisezi pe forum dupa aceea.... Se stie ca daca era aranjament apareau voci ca a ta si atunci pentru ce?


    Bravo atacatorilor si glotr aparator.

  • Madame, cam suferi de mania persecutiei si vezi numa strategii ascunse. :evilyou:
    Eu chiar ii cred pe baieti ca nu se stiau unul de altul.



    Let me gues. :run1: Esti in LoR. :pwnd:
    V-am lovit in amorul propriu...


    "...de aceea, ceea ce tu considerai ironic ma tem ca in ogame.ro nu e mereu departe de realitate."
    As refuza sa cred totusi...dar nu ma lasati voi... :-??

  • Am intrat aici (de plictiseala) si am vazut ditamai push-ul....apoi vi si spui sa-mi rezum comm la lovitura in sine....cum?
    Toata lumea stie ca sunteti colegi de ally pe Barym,numai voi nu
    Aveti activitate amandoi pe FORUM,acolo unde se vede poza,numele si numele aliantei in paranteza,deci.cam toate indiciile care sa va arate ca sunteti colegi...amandoi stiti ca sunteti in razboi cu Jedi acolo...nu pot sa cred ca nu urmariti forumul acolo sa vedeti care si ce a mai facut,doar o privire daca aruncati...probabil nu ati mai fi postat aici.
    Lasati scuzele cum ca nu stiati care cum sunteti in ce aliante si cu ce nume...ca sunt pentru copii.

    Eu sincer nu inteleg ce vrei si de ce incerci atat de mult sa iesi in evidenta. Din moment ce in fiecare univers avem nume diferite, in joc nu eram mai mult decat colegi, nu stiam nimic despre celalalt in afara ariei barym, inseamna ca nu aveam de unde sa stim de conturile din u3. Pur si simplu s-a intamplat. De ce as preda o flota de 1.3kkk aliantei StarWars ? Pune-ti si tu niste intrebari inainte sa-ti pui degetele la treaba pe forum.


    E ca si cum Naste l-ar sparge pe Buggy pe alt univers.Apoi naste iese in fata lumii si spune ca e o "razbunare" si nu stia ca sunt colegi de ally
    Penibil.


    Naste si Buggy sunt sigur ca stiu mai mult unul despre celalalt, ceea ce nu a fost cazul nostru.


  • 1. Daca vreti sa mut acest hit la top10, da-ti-mi PM cu aliantele tuturor celor implicati.
    2. Va rog nu mai faceti spam / troll. Daca a fost sau nu push, vor decide operatorii, pana atunci rezumati-va la a comenta hitul.


    Va multumesc

  • nu vreau sa deranjez pe numeni dar vad ca acel nimeni a si intervenit el cu acuze de push....etc


    daca nu sti exact despre ce este vorba nu te mai baga in seama teLOVEsc!!!!


    sau vorba altor baieti , de ce vrei asa tare sa te afirmi?? incearca si tu cu un hoff , hit sau altfel de cat sa strici o postare ca nu-ti convine tie ceva anume la un jucator sau doi?!!


    felicitari noua si mult succes in RL gojira

  • uite-o din nou pe ea cum nu are ce face si posteaza pe forum...baietii astia te sfatuiesc sa faci ce iti tot recomand si eu de cand ai inceput sa vorbesti prostii...sa postezi si tu orice altceva decat motive de cearta...parca ai fi o Oana Zavoranu a ogame-ului =)))
    felicitari de atac, de profit si mai ales de organizare
    glotr aparator

  • Multumesc Mult baieti pt dedicatie ! :grouppray:
    Am doar un singur regret: ca nu am fost si eu acolo ! :airborne:
    Doar pt istorie, vreau sa se stie ca de mult timp era in vizor si ca pt aceasta lovitura (pe care eu am planuit-o) s-a mutat planeta cu Luna, s-a dat Luna dupa vreo 20 de incercari, s-a facut Portal si flota.
    Trebuie de mai demult reciclata aceasta flota dar s-au mobilizat mai greu baietii + a durat cele spuse mai sus.


    FELICITARI inca odata echipei StarWars si sunt mandru de voi !
    Acuma aveti si resurse si ce face cu ele.
    Toata lumea merita mentionata, pt ca fiecare a contribuit sau trait in felul lui acest moment si ma bucur ca pana la urma s-au hotarat si cei mai greu de convins!

    Spor la joc la toata lumea !
    :bye:


    @ markkk : cred ca era contul lui Schmit sau ceva de genul acesta !

  • "Let me gues. :run1: Esti in LoR. :pwnd:
    V-am lovit in amorul propriu...


    "...de aceea, ceea ce tu considerai ironic ma tem ca in ogame.ro nu e mereu departe de realitate."
    As refuza sa cred totusi...dar nu ma lasati voi... :-??[/quote] "


    :-@ imi place fata asta e "curentata"bine nu degeaba are aceea poza la avatar.
    Baieti calmati-va ea asta si vrea sa bage raca,iar voi ati picat in plasa ei :lol:
    Multumesc de postare teLOVEsc ! La cat mai dese.... :bye:


    PS: dar lasa-ma sa ghicesc tu joci pe barym ? Atunci de ce postezi pe uni3 ?

  • Nu stiu cum vi se pare voua dar e "cusuta cu ata alba".Si se cam vede :raspa:
    Voi,Ancient & gojira faceti echipa in aceeasi ally pe Barym,iar aici se pare ca va razbunati si va spargeti capetele (pardon flotele):-?? Macar o faceati mai "cu perdea" nu si pe forum,sa va vada tot poporul...I'm just saying...


    In fine.


    Frumoase flote,frumoasa si organizarea.Congrats.
    P.S.Probabil asa se explica si "felicitarile neasteptate" ale aparatorului...whatever...Spor in continuare sa aveti.

    ca deobicei proasta nu are ce face sa baga in seama pe forum daca in RL nu are cine o baga in seama sa nu mai zic si altele ...............!!!!!!!!! felicitari celor 2 jucatori pentru fairplay si celorlati .......telovishi dute la bucatarie popate ai treaba


    Acum te simti mai bine dupa ce ai insultat-o?
    Warn pentru Insulta!
    By BoneCruiser

    orice nash ishi are nashu

  • ca deobicei proasta nu are ce face sa baga in seama pe forum daca in RL nu are cine o baga in seama sa nu mai zic si altele ...............!!!!!!!!! felicitari celor 2 jucatori pentru fairplay si celorlati .......telovishi dute la bucatarie popate ai treaba


    [b]Daca ar exista un sistem "anti-agramati" pe forumul asta cu siguranta iti cautai viata in camp ca si pana acum...dar cum nu exista,poluezi in continuare forumul cu diareea verbala specifica distrusilor ca tine.Nu stiu daca am reusit sa vorbesc pe limba ta,sau daca intelegi ceva din lumea de dincolo de padure si coceni.
    [/b]


    Imi cer scuze pt off si ca am "instigat la troll".Insa daca un eventual push instiga la troll,inseamna ca pe forum trebuie sa intram doar sedati,fara sa avem puterea de a remarca sau scrie nimic.Iar mie nu-mi sta-n fire....


    Incearca sa fii un pic mai sus decat unii!
    Warn pentru Insulta!
    By BoneCruiser

  • Felicitari StarWars !!!


    cat despre telovesc...daca saracu nu e capabil sa faca si el ceva in joc...incepe sa vorbeasca aiurea



    RU aparator!