<LOL> <League of Legends>

  • Mai joaca cineva chestia asta ? :P


    Cate 1 joc pe saptamana sa vad ce mai e nou!

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze


  • Tommy, am o problema cu add-ul , primesc prea multe cereri si deobicei dau decline, daca imi lasi nick-ul iti dau eu add, la fel si la oricare altu, il am momentan doar pe nenea Draqshorul :crazy: in friendlist din Ogame. Nu prea am apucat sa joc cu el, nu prea am avut timp lately, dar daca vreti poate ne strangem odata de un lol :) .

    BICIUIT PE PLANTATIE!

    nightcrawler-> <-------Valent

    Fost jucator de Ogame!

  • Stark777 - EUW
    HarrapAlb - EUNE
    Jucam cu cea mai mare placere daca nu include personajul mentionat de tine ^^

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”

  • League e awesome.


    Avem un Roman in LCS in H2K, top laner, il cheame Odoamne.


    Eu ma uit saptmanal la meciurile din LCS NA si EU. Sincer fiecare regiune are cate un stil, koreenii sunt cei mai buni dar cred ca am peste 3000 de jocuri de league in ultimii ani. Teemo to plat. :)

  • League e awesome.


    Avem un Roman in LCS in H2K, top laner, il cheame Odoamne.


    Eu ma uit saptmanal la meciurile din LCS NA si EU. Sincer fiecare regiune are cate un stil, koreenii sunt cei mai buni dar cred ca am peste 3000 de jocuri de league in ultimii ani. Teemo to plat. :)

    Poate ma duci si pe mine in platina, ca ma cam bate silverul.'
    Aici main Caitlyn :))


    SiriusRo rank 1: 30.07.2017 - 23.10.2018(fuziune).
    111 HOF (5 TOP 10 SOLO si 5 TOP 10 ACS).

  • Niste reguli simple:


    1. Nu fi toxic. Eu sunt de firea mea, asa ca la inceputul meciului le scriu la toti ca le dau mute, sa comunice cu mine prin pings. Nu am nevoie sa le stiu gandurile nici sa pierd timp scriind in timpul jocului.


    2. Evita sa mori. Si daca pierzi CS, evita sa dai killuri. Cumpara warduri si farmeaza sub turn. Daca esti usor de carat, vei fi carat. Daca nu...asta este.


    3. Nu juca ranked cand esti obisit si nu juca mai mult de 3 meciuri la rand ranked. Productivitatea scade, nu mai dai last hit bine, nu mai esti atent la minimap si la gankuri, oarecum ceri sa iei bataie. :)



    Cam atata... enjoy the game! :bye:

  • Europeanu, chiar el, main de Teemo, incredibil :crazy: . (satana in persoana)

    BICIUIT PE PLANTATIE!

    nightcrawler-> <-------Valent

    Fost jucator de Ogame!

  • Europeanu, chiar el, main de Teemo, incredibil :crazy: . (satana in persoana)


    Teemo este make or break. Ori joci bine cu el si ai impact asupra obiectivelor si asupra jocului, ori...nu, si feedezi la greu. Nu merge teemo in orice combinatie din pacate.

  • The Godfather0 EUNE .


    Fac si boost :)




    Quote

    Poate invatam limba romana si trecem apoi si la engleza! apropo google translate mai da rateuri din cind in cind! si o sa fie suparat copy and paste pe voi!!! rotfl


  • Sunt curios in ce divizie joci. Ce zici, e adevarat si se aplica... cam la orice ELO, desi... cu cat cresti in ELO, e din ce in ce mai valabil.. la high ELO se simte oboseala mult mai tare.. decat in bronze/silver... gold even, maybe. Poti scoate si 10 win streak in Silver, daca ai o zi buna si esti destul de odihnit. Dar la higher ELO nu mai merge asa.. vorba ta, toate alea, incep sa se simta... last hits, map awareness, etc..

    [align=center][font='comic sans ms'][size=12]
    [b]"Give a man a horse he can ride,
    Give a man a boat he can sail;
    And his rank and wealth, his strength and health
    On sea nor shore shall fail."


    [color=red](James Thomson)