TD:3.300.000.000-Soul[MVP] -vs- Kill2Live[WA]

  • felicitari foarte frumoasa lovitura, top01 cu un profit foarte bun, era si timpul sa apara o lovitura cu un asemenea td la ce flote sunt pe univers
    glotr/glirl atacator

  • in sfirsit mare sef o lovitura de profesor.cam rare dar sanatoase.ma intreb oare lingurita de noroc de la deamon a venit la tine rotfl
    aparator refacere usoara !
    nota 10 de la baiatu.

  • in sfirsit a fost sparta gura sparta
    bafta la reconstructie pushing kill2live. si mai invata cum se face o flota


    Soul
    felicitari, chiar e impresionanta lovitura
    daca nu era sa fie folosita materia - cred ca ar fi exceptionala

  • in sfirsit a fost sparta gura sparta
    bafta la reconstructie pushing kill2live. si mai invata cum se face o flota


    Soul
    felicitari, chiar e impresionanta lovitura
    daca nu era sa fie folosita materia - cred ca ar fi exceptionala


    salutare old friend
    da, poate ai dreptate ,oricum am atacat de la un sistem distanta pentru ca acolo unde avea flota a avut grija sa-si umple sistemul cu........planete ca sa zic asa


    materia este si nu este un lucru bun pentru Ogame
    pentru mine ...este, deoarece avand in vedere cat de putini am ramas si cat de dispersati suntem din g1 pana-n g9 cam greu sa mai poti da hit-uri ca asta.
    asta nu ma impiedica sa "injur" un pic lameforge-ul pentru jecmaneala cu care incearca sa mai scoata un banutz pe ultima suta de metri.
    ma rog... stiu ... nu ma obliga nimeni sa cumpar...........dar din pacate mai am nevoie ca sa pot sustine un cont facut pentru a fi fleeter (iar de zburat ..rar rar de tot) si nu miner....ca sa se poata sustine din resurse proprii .


    cred ca prin asta i-am raspuns si "tacutului sub....mersibil" .... care si-a exprimat sa zicem pct de vedere, un pic mai sus.


    bafta all