TD: 1.821.396.000 [Ancients] ZSMJ &[Ancients] Mao -vs- [UFjO] Vedere Generala

  • 1. Lovitura are o doza masiva de noroc dupa o serie de probleme tehnice in urma carora nu am impacat nici prazul, nici... orezul.
    2. Reciclatoarele au fost acolo, valurile au curs, daca doriti sa le vedeti va invit sa realizati cu convertor "mai superior" :coffee:
    3. Profitul real e chiar mai mare decat cel afisat aici.


    Dedicat legendarului Das, caruia, cu ocazia evenimentului, ii dorim cele mai bune urari.


    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze


  • frumos baieti ! :) felicitari !
    nu mai stiu nimic din relatiile ce au parte in joc...
    ...de cand n-am mai fost peaici :-/



  • Saracu transet =)) Pe unde joaca ajunge farma de calitate si in top10 :lol:


    Felicitari de colaborare, frumoasa lovitura .. ca deobicei, Ancient ruleaza fin :raspa:



    trasnet, bafta-n RL :run1:

  • Merci Motane pnt dedicatie... poate revin si eu dupa "luna de miere" cu un HIT frumusel, sper apoi sa mai am chef de OGame...
    In rest, un top10 frumusel, stiu ca demult ti-ai dorit asta... Poate daca mai chemai ajutoare era sa fie profitu mai mare, dar oricum e frumos!
    Felicitari pnt atac... si Mao: mereu unde trebuie si cand trebuie, bravo!

  • felicitari de hit frumos TD si frumos si profitul:D dar frumoase si flotele :)
    gg si la mai mari???:)

  • mai mai :)) si a venit el trasnet de pe u4 mandru si viteaz ( asta dupa ce prapadise mare cont de la aradeanu ) pe u3 unde a primit alt cont ( bun,nu zic nu ) sa se joace de-a "uitati-va ce mare fleeter sunt eu"
    Si in joaca lui a dat 3-4 hoafe a agitat apele indeajuns sa trezeasca rechinii si........... a iesit ce a iesit
    ps: nu ma intrebati de unde atata chef de scris k nici eu nu stiu !
    on : felicitari baieti pt top 10 pt flotele etalate dar mai ales pt k a-ti scos un mega-profit
    trasnet un sincer glirl si nu mai lua alte conturi !

  • Felicitari pentru desfasurarea de forte. Impresionant :handshake:
    @ traznet: Go away noob sau mai bine mai ia un cont ca "sa are si bajetii activitate" :devil:
    Nicio informatie referitoare la modul de "interceptare". DFW sau doar spionat, gasit, reciclat? :-??


  • Nicio informatie referitoare la modul de "interceptare". DFW sau doar spionat, gasit, reciclat? :-??


    Mao l-a gasit acum 2 zile cred.
    Ideea era sa fie DF watch. Dar, cum precizam, computerul a mers oribil aseara asa ca am esuat, doar viteza la care a facut save a devenit clara. Am avut o marja de eroare de ordinul minutelor.

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze


  • ieri am vazut ca daduse el un hof sau ma rog , si chair ma intrebam cat o sa dureze pana pierde flota , se pare ca
    am gasit raspunsu , acuma :)


    bv motane & mao , tot asa :)


    glotr traznet ca esti obisnuit cu , etc etc

  • Quote

    Felicitari amandurora pentru noul TOP realizat. :handshake:
    O colaborare perfecta, cu flote bine structurate, rezultatul find un mega-profit! ^^


    @ Vedere Generala


    Te-am vazut activ si interesat de joc, credeam ca esti si grijuliu. :)
    Bafta in RL sau spor la refacere, daca ai de gand sa continui. :pooryou:

    [align=center][font='comic sans ms'][size=12]
    [b]"Give a man a horse he can ride,
    Give a man a boat he can sail;
    And his rank and wealth, his strength and health
    On sea nor shore shall fail."


    [color=red](James Thomson)

  • Felicitarii de reusita amandurora un hit intradevar frumos.Motanu unul din cei mai vechi si experimentati playerii ramasi pe ro si Mao omul potrivit la locul potrivit,la mai marii amandurora.Aparator RU.


    [size=24][color=#660000]

    Hell is empty and all the devils are here[align=center]

  • Bravo.
    Cat despre fs, l-am facut corect .la debris invizibil,am trimis 2 reciclari inainte si dupa flota, nu era cum sami faca DFW.


    Ati avut noroc ca am dormit pana la 9... in mod normal la 6 eram treaz., ma mir ca nu ati spart si aia 15 ripi... pentru ca au stat pe luna toata ziua.


    Bravo voua .


    Aventura mea din u 3 sa incheiat aici .


    inca odata Bravo :P


    :bye:

  • Atacator: ZSMJ
    Arme: 130% Scuturi: 130% Armura: 130%


    WTF!? :lol:
    Cred ca rad si minerii de pe Andromeda.
    ------
    Cat despre trasnet... chiar ma intrebam cat o sa reziste.
    Felicitari pentru reusita si profitul scos. ;)


    Vrei sa te lasi de ogame si nu stii cum?
    Noi iti dam solutia! :D
    Dai contul lui[color=#ff0000] trasnet
    si intr-o saptamana esti aranjat.
    Rezultatul e [color=#ff0000]GARANTAT
    !

  • Which kind of computer do you have in use? 26

    1. Personal computer (18) 69%
    2. Notebook & computer mouse (4) 15%
    3. Notebook & touchpad (4) 15%
    4. Mac (0) 0%
    5. Mac & 2-Buttons mouse (0) 0%

    Bravo.
    Cat despre fs, l-am facut corect .la debris invizibil,am trimis 2 reciclari inainte si dupa flota, nu era cum sami faca DFW.


    Ati avut noroc ca am dormit pana la 9... in mod normal la 6 eram treaz., ...

    Orice FS este incorect, atâta timp cât nu eşti online când îţi ajunge flota, indiferent de circumstanţe... (există posibilitatea să nu fi la pc? faci fs lung...şi mergi pe SIGUR nu pe ÎN MOD NORMAL) :lol:
    Felicitări atacatorilor ...

  • FELICITARI BAIETI DE COLABORARE SI DE LOVITURA !!!! ma asteptam sa cada Traznet ca este totusi neatent cu flotele si neorganizat !!!
    pacat de flotele pierdute....pe u4 , u3 si cine mai stie pe unde .... :lol:
    felicitari inca o data Motane si Mao ......inca o data , experienta si maiestria isi arata valoarea :goodluck:


    RU TRAZNET , DACA MAI JOCI

  • Sa pierzi flote facute de altii in luni / ani de zile cu atata nonsalanta, denota o lipsa crasa de caracter.



    Felicitari Victor & Mao pentru un hit executat bine in conditiile date .