Concurs Sah

  • Buna ziua dragi ogameri, doresc sa anunt ca eu impreuna cu Seth o sa organizam un concurs de sah. Aveti doua zile la dispozitie sa va inscrieti. Inscrierile se fac aici in acest thread. In functie de numarul de participanti o sa stabilim desfasurarea concursului (ex: grupe).


    O zi buna.

    The post was edited 1 time, last by drq ().

  • Hai la joc baieti.


    Nu conteaza cat de mult stiti sa jucati, conteaza cum va distrati. Eu i-am luat lu' drq doar 3 meciuri de cand jucam , dar asta nu m-a oprit sa joc cu el in continuare. Deci ingramatidi-va la inscrieri.



    Bafta la toti

  • eu as vrea sa ma inscris dar as vrea sa stiu mai intai cum va fi...online...
    as vrea mai multe detalii despre concurs si desfasurarea acestuia

  • Ma inscriu si eu. [daca se joaca pe mess.. asa, in rl, sunt un mare praf la sah :)]

  • MA inscriu si eu la concurs.Dar sahu il jucam pe pe mess sau in oras?

  • .Dar sahu il jucam pe pe mess sau in oras?



    Suntem jucatori din toata tara deci o sa-l jucam pe internet(mess sau poate gasim un site).


    P.S.: Multi jucatori nu verifica forumul, va rog frumos sa trimiteti si voi o ciculara in aliantele voastre cu link-ul. Multumesc!

    The post was edited 1 time, last by drq ().

  • baieti am gasit eu un site unde se poate juca sah >>click<<

    The post was edited 1 time, last by tupeutz ().

  • Si cum decidem cine ia albele si cine negrele ? Dam cu zarul ?


    I'm in it.

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze


  • Intru si eu. Nu am mai jucat de cativa ani dar e ca mersul pe bicicleta...nu se uita niciodata, zic eu

  • Vreau sa particip si eu la un concurs de sah.
    Vreau sa fac si o propunere, toti avem cont de yahoo messenger si propun sa folosim aceasta cale, adica sa ne logam la serverul de sah de la yahoo
    linkul e http://games.yahoo.com/ch , folositi pt logare exact contul de messenger.
    Acolo ne putem intalni toti deodata, chiar putem asista tacit la meciurile in desfasurare intre noi.
    Sper ca va fi o experienta placuta.

    Minţile ilustre discută idei, inteligenţele medii discută evenimente, iar minţile reduse îi discută pe alţii.

  • 2 degete sus la mine se ridica imediat :)) super draqusor


    ──────▄ █▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▌
    ───▄▄██▌█ ░░░░░░ Gone to mining ░░░░ ▐
    ▄▄▄▌▐██▌█ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ▐
    ███████▌█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌
    ▀(@)▀▀▀▀(@)(@)▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀( @)▀▀▀▀▀▀ - - - - - -

  • [color=orange][size=14] i'm in .

    MotanuD: nu-l ai pe MotanuD in lista de Y!M, nu existi!
    Nu faci fs albastru, nu existi.
    -----------------------------------------------------------------

  • Multumim IDU pentru site, acolo o sa jucam din simplul fapt ca putem pune si observeri, putem invita direct jucatorul dorit, nu e lag si nu-s erori.


    http://games.yahoo.com/ch



    Inscrierile sunt deschise pana maine, la sfarsitul acestora o sa hotaram cum se va desfasura concursul, cum jucam (Ex: 2/3 , 3/5).



    Si din nou va rog trimiteti link-ul la thread in circulare sa fim cat mai multi:)


    Multumesc.



    @Edit: Nu aveti nimic de pierdut daca participati decat putin efort psihic.

    The post was edited 1 time, last by drq ().