Discutii interviu "Big Bear - rank 1 - univers 4"

  • Un baiat ok Big Bear. La fel cum obisnuiesc sa spun de fiecare data, subiectiv fiind. Daca as pierde flota pe 4 si m-ar prinde Big Bear si nu wanted, nu mi-ar fi ciuda. :lol:


    Acum sa ma apuc de povestit de big e mult de zis, desi nu-l stiu prea bine. Insa spre deosebire de cativa din aly la el are ceva in plus, greu de definit....cred ca se cheama valuare. :lol:

  • Ma distreaza lipsa de opinie sau reactie la interviurile lui drq:))
    Pustiule stai linistit..nu pentru ca nu faci interviuri bune nu se comenteaza aici... Nu se comenteaza din acelasi motiv din care nici cand scriam eu nu se comenta. Doar ca eu eram si mai "apreciat" decat tine. Chestie de perspectiva. Sau de punct. De vedere evident. Vezi tu cand orizontul unui om se ingusteaza si devine un punct, atunci el exclama:"asta e punctul meu de vedere"...De asta avem noi multi oameni fara orizont:))
    Tu nu te impacienta si continua cu interviurile. Esti pe calea cea buna.:)

  • Ma distreaza lipsa de opinie sau reactie la interviurile lui drq:))
    Pustiule stai linistit..nu pentru ca nu faci interviuri bune nu se comenteaza aici... Nu se comenteaza din acelasi motiv din care nici cand scriam eu nu se comenta. Doar ca eu eram si mai "apreciat" decat tine. Chestie de perspectiva. Sau de punct. De vedere evident. Vezi tu cand orizontul unui om se ingusteaza si devine un punct, atunci el exclama:"asta e punctul meu de vedere"...De asta avem noi multi oameni fara orizont:))
    Tu nu te impacienta si continua cu interviurile. Esti pe calea cea buna.:)



    Repet: nu fac interviuri epntru a aduna reply-uri de la useri...pur si simplu o fac sa-l ajut pe sagi si rso-ul. Multumesc pentru sustinere totusi.


    Urmeaza un nou interviu/raport.


    P.S.: O sa observati ca singurele posturi cu reply-uri multe sunt cele in care se face troll. Asa suntem noi.

  • Este bunicel, dar.... prea scurt, prea puţine despre planurile de viitor (ce ar dori să întreprindă singur/cu alianţa), câteva cuvinte despre fiecare coleg de alianţă, despre adversarii lui şi mă refer la persoane nu la alianţe, ce părere are despre top 10,.....etc...
    Numai bine.

    The post was edited 1 time, last by falxul ().

  • Big Bear , un jucator care pe mine m-a impresionat in primul rand prin determinarea sa , apoi prin modul in care conduce universul 4 . Mare jucator, dupa ce a pierdut 1/2 din flota nu s-a lasat , asta e valoarea unui jucator, sa piarda flota si sa reconstruiasca .


    Toata stima mea pentru el .

  • Este un jucator bun ( ca valoare ), ca persoana si ca om de discutat, nu as avea multe de discutat cu el. L-am cunoscut in 2 ipostaze si m-a surprins intr-un mod neplacut.
    Daca ar sti cum sa se relationeze cu jucatorii, oamenii si sa nu fie fals ar reusi sa candideze pentru functia care momentan o detine Aradeanu cu un avans considerabil.


    Si drq , poate nu va limitati doar la uni1-4. Sunt jucatori buni , povesti, situatii ciudate si uni6-7 . Spor sa ai


    Quote


    That knowing is better than wondering, that waking is better than sleeping.
    And that even the biggest failure, even the worst most intractable mistake beats from far away never trying.

  • .......L-am cunoscut in 2 ipostaze si m-a surprins intr-un mod neplacut.
    Daca ar sti cum sa se relationeze cu jucatorii, oamenii si sa nu fie fals ar reusi sa candideze pentru functia care momentan o detine Aradeanu cu un avans considerabil......

    swunk: pe u 7 tot timpu am ..
    swunk: ca las tot timpu aprins tabu pentru 7 ..si acolo fac flota...
    swunk: deci cam tot timpu am activitate
    Big Bear: si daca faci flota de ce sa ai activitate ? nu vad legatura
    swunk: cand faci flota ai steluta )
    Big Bear: :)))))
    Big Bear: buna asta
    Big Bear: swunk: cand faci flota ai steluta ) (asta o pun pe forum)
    swunk: fara GO
    Big Bear: normal

    swunk: si nu ma "spalaci" tu pe mine ca se pot intampla multe
    Big Bear: adik
    Big Bear: ?
    Big Bear: pe romaneste
    Big Bear: asta a fost amenintare ?


    Quote

    Am avut si acordul lui sa pun discutia pe forum (e marcat cu rosu), eu nu am postat ca sa il fac pe el de ras...am postat sa vada lumea de ce vine el cu povesti si imi spune ca eu am 2 fete si nu o sa fiu candidat acolo unde aradeanu e detasat deja etc etc. Bai baiatule, faptul ca tu erai GO la data respectiva si habar nu aveai ca daca iti merge santierul nu faci nici o activitate nimic ar face pe oricine sa rada, asa ca sa vada lumea ca nu am 2 fete si nu ti-am facut niciodata nimic, mai bine taci si zi mc ca nu am postat asta atunci (cand erai inca GO). Si aradeanu la ce e detasat? La cel mai parsiv om din ogame? Multumesc Domnului ca nu sunt candidat la asa ceva, am fost jucator fair-play de la inceputul inceputului si asa vreau sa raman. In concluzie, nu mai incerca sa ii faci pe ceilalti sa aiba o parere proasta despre mine, ca tot tu o sa fii pus intro lumina proasta ulterior. Asta e domnul swunk amenintandu-ma fara sa-i fac nimic si mai are si tupeul sa-mi spuna ca eu sunt cel cu 2 fete.
    ON: Cat despre interviu pot sa spun ca e ok, poate putin cam superficial :). Oricum drq continua, cum zicea si swunk mai sus, sunt multi jucatori de valoare si pe celelalte uni.

  • O sa observati ca singurele posturi cu reply-uri multe sunt cele in care se face troll. Asa suntem noi.


    Ati vazut asta si v-ati gandit sa trasformati topicul intr-unul de ala cu reply-uri multe, a? 8o


  • Ati vazut asta si v-ati gandit sa trasformati topicul intr-unul de ala cu reply-uri multe, a? 8o


    Violenta,vrem violenta :minigun: :rocketlauncher: !tipic pentru rromanica!bun interviu drq un jucator bun ursul daca nu ar face din tantar armasar cateodata ar fi si mai bun :)!

  • Fara violenta ca-s la datorie si tai in carne vie. :lol:


    Daca Big Bear are acordul lui swunk de a posta acea discutie nu am nimic impotriva. Daca se simte lezat o voi scoate.

  • Eu am o nelamurire...Ursu asta are sau nu are doua fete? Si daca are ce ie iele fetele?
    Sa vina si sa spuna clar daca are sau nu doua fete..ce mam' draq?


    Si inca ceva Ursule.. nu fi suparat ca astia ie invidiosi ca ai..harem...deh fiecare cu fetele lui..care ie..evident!


    Si in final recunosc ca ai dreptate. DRQ e superficial. Eu daca punema mana pe unu' cu harem il descoseam sa aflu detalii..ca deh..inafara da niscaiva certuri si orgolii pe romanshu nostru jucator de ogame cred ca doar fomeilii care este iele il mai (dez)intereseaza asa acutic sau acustic:P


    stiu..stiu...m-ati ciuruit cu un posibil avertisment...da' prea bat campii cu elan anumiti domni(??) moderatori ca sa nu ma distrez si eu p'acilea!


    Edit: activitatea ca activitatea in constructii (inclusiv de nave in ogame) e intrerupta din motive de criza si nu produce activitate....doar bunavointa din partea unor GO care nu baneeaza pt ca trimiti mocca resurse unuia plasat cu 100 de locuri mai jos produce cate ceva...si anume zambete...sau nervi...depinde de situatie:)))


    -E neplacut sa fiu eu cel care da avertismentul. Dar cam mult troll. Incurajeaza si tu noua echipa, ce naiba.
    - 1 avertisment
    - sagittarius

    The post was edited 1 time, last by CITRO ().

  • Interesant interviul drq,dar se poate si mai bine.Ursu e cel mai bun elev pe care l-am avut si face tot posibilul sa-si depaseasca profesorul rotfl ce-i drept...l-am si lasat sa ajunga rank 1 ca sa aiba moralul ridicat.:D


    wanted: vezi sa nu te ia vantu'
    Iuda: mai greu asa ceva
    wanted: la 200 kile...asa e
    Iuda: 201,ca am mancat
    wanted: 1 kil de ceapa
    [color=#00ffff]Iuda: juma' de kil....restu' mamaliga

    [color=#00ff00]wanted: rotflrotfl

  • Interesant interviul drq,dar se poate si mai bine.Ursu e cel mai bun elev pe care l-am avut si face tot posibilul sa-si depaseasca profesorul rotfl ce-i drept...l-am si lasat sa ajunga rank 1 ca sa aiba moralul ridicat.:D

    Quote

    Se spune ca elevul isi depaseste profesorul de cele mai multe ori...insa in cazul de fata nu e asa, inca ma tin bine pe 1, wanted mai ai de munca tata pana sa ma iei (doar daca nu faci vreo parsivenie :P ). Chiar trebuia sa te bagi tu (la fel ca si citro de altfel) sa stricati un interviu?
    Intradevar e cam superficial, dar pe viitor drq o sa dea tot ce poate ca sa imbunatateasca interviurile realizate.
    CITRO : Nu cred ca ti-am stricat interviul luandu-te la misto...

    The post was edited 1 time, last by Big Bear ().