Cel mai mare hit de pe ogame.ro!

  • Sunt profund dezamagit, ai tratat superficial subiectul .


    Ai luat interviu doar de la castigatori, nu ai pus macar un "no comment " din partea pierzatorilor . In fine...e bine si atat, decat deloc.

  • e cam greu sa tratezi un asemenea subiect, mai ales ca a fost discutat deja in 5 pagini de forum, a iesit cam rezumativ


    obiectii la continut :
    1. nu era Motanu regizorul :P
    2. NICIODATA nu mi-a parut rau sa-l sparg pe mario ! :D asi face-o de doua ori pe zi daca asi putea :P

  • Va multumesc pentru critici si le voi interpreta intr-un mod constructiv. Mai sunt reporteri la RSO care vor putea relua poate mai cu succes subiectul. Pana una alta, pierzatorii sunt pierzatori. Glorie castigatorilor. Din cate am investigat, motanuD a fost regizorul. Poate tu sith88 ne lamuresti mai bine, nu ca nu s-ar fi discutat pe 6 pagini deja dar este frumos sa ne reamintim!

  • sincer
    nu inteleg mai nimic daca citesc doar "raportul"
    dar absolut nimic
    daca nu as fi vazut hitul probabil acum imi dadeam palme singur :D

  • Ioan
    1. asa cum esti unicul reporter RSO acum (dar si mai inainte), nu cred ca cineva ar face un raport mai bun :)
    2. ce intelegi tu prin cuvintul regizor ? cel care a planificat hitul ? pai a mea a fost idea, cel care la realizat ? a fost drq.

  • oricum a fost ceva frumos si ma bucur ca am participat si eu... a fost o placere sa zbor alaturi de asa jucatori ca Flash, Adrian, Sith si "vinovatul" drq!
    multumiri lui radik ca a ajutat cu deuteriul mai in ultima minuta spre lansare de flota...
    in rest ce sa zic, cateva ore bune de emotii, dispozitie buna (stiind ca invingem) si inca o noapte alba care nu a fost degeaba!

  • Dupa schimburi de replici pe forum, idea de cadere a masterului a aparatut.


    e scrisa bine propozitia ?


    interesant felicitari EuRo