U1-U7 TD: 2.940.793.000 TheJOker & Mario & Zeqr10[Master]& drq -vs- Sith88 & IceCub[F.E.A.R.] & Hasselhoff & Flash[DotA] & Das

  • Hitul nu arata cat de buni au fost aparatorii, ci doar cat de bun e drq, care si-a spart flota involuntar si le-a stricat profitul celorlalti, si cat de creduli au fost ceilalti atacatori, care au avut incredere in el.


    In alta ordine de idei, sa stiti ca as fi avut o parere mai buna despre aparatori daca hitul era push organizat. Asa, e doar o teapa facuta la plictiseala.
    Chiar daca hitul e cel mai mare de pe .ro, nu ma impresioneaza. Ceva hit pe bune fara pacaleli faceti si voi?

  • Aceste "tepe" de care tot ne acuzati le practicau si cei din Master, noi nu am facut decat sa le aplicam acelasi tratament.
    Daca ar fi fost niste jucatori exemplari, care stiu ce inseamna aia "ehonour" poate i-am fi iertat.



    On topic:
    Cumpar deuterium orice galaxie, pm in joc.

  • Aceste "tepe" de care tot ne acuzati le practicau si cei din Master, noi nu am facut decat sa le aplicam acelasi tratament.
    Daca ar fi fost niste jucatori exemplari, care stiu ce inseamna aia "ehonour" poate i-am fi iertat.



    On topic:
    Cumpar deuterium orice galaxie, pm in joc.



    despre ţepele respective poate dai exemplu, că fără exemplu e mâncare de că[cenzured]t.


    cumpăr şi yo deuteriu!
    dau 0,1 peste ratele voastre maxime! (adică tot on, cum a fost numit postu´ copiat!)

  • despre ţepele respective poate dai exemplu, că fără exemplu e mâncare de că[cenzured]t.


    cumpăr şi yo deuteriu!
    dau 0,1 peste ratele voastre maxime! (adică tot on, cum a fost numit postu´ copiat!)

    Un mic episod din tentativa de a-l prinde pe Margelatu din Roforce:


    TheJOker[Roforce] -vs- ana[MASTER] (TP: ~21M)


    Inca o data glotr baieti

    The post was edited 1 time, last by adrian ().

  • Iar il deschid.
    Dar ma tem ca lumea nu pricepe nimic :(

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze


  • nu stiu de unde sa incep si unde sa termin .....am citit toata cearta voastra de la inceput pana la sfarsit(mi-a mancat ceva timp dar am ras cu lacrimi)....acum vre-un an si ceva am fost spart si eu pe uni5 in acelasi mod ......recunosc sentimentul .....dar oricat v-ati agita e o lovitura legitima(sa nu mai zic de o frumusete rara) si nu push sau cum mai vreti voi sa o numiti.....si eu am fost atunci (cand m-au spart in uni5) ofticat si incercam sa gasesc motive sa fie penalizati restul jucatorilor ..... daca as fi spart din nou as face-o la fel ....as cauta motive sa le pun si lor bete in roata sau sa le diminuez din frumusetea loviturii....e firea umana .... dar la rece e o lovitura superba .....
    Felicitari baieti .... nu sunt destule stelute pt a da o nota!!!bucurati-va de cascada de resurse primite :D
    Refacere usoara masteri!!!! ....acum ca o mica paranteza ....daca eram noi in pielea voastra ati fi sarit cu gura :"A MAI CAZUT UNUL/DOI/TREI!!!" .... poate asa ar trebui sa strigam si noi?! ... eu personal va urez o refacere cat mai usoara si rapida ..... ;)

  • Am intrat intamplator pe forum dupa multa vreme...si-mi sare in ochi noul nr.1...interesanta treaba...pe langa felicitarile de rigoare aparatorilor si glotr atacatorilor pot sa mai constat ca principiile din "Principele" de Machiaveli sunt puse in practica adliteram pe ogame.ro...

  • Sith, lasa-ma cu iubiri si alte placintele ... eu raman la ideea mea ca a fost push. Acum daca adminii hotarasc altceva, asta e. Sa va bucurati de resursele alea castigate ilicit, nu cred ca vor mai fi hit-uri de asemenea anvergura in uni1.ro, lumea stie acum cam cu cine au de-a face. Ati distrus frumusetea jocului, o sa ajungeti sa jucati cu botzii de sistem.

    Nu stiu cine esti...dar vreau sa-ti raspund la unele chestii: lovituri de asemenea 'amploare'...s-au mai dat destule...prima pe u3, unde acelasi, drq, pe atunci debutant in rolul principal Vlad 'cel tânar' Tzepes.


    Iar cat despre push...una este sa spui k nu stii ce este aia si sa o tii tot pe-a ta, si alta este, cand iti este pus pe tava faptul k res ii vor fi returnate satanei, iar tu, spre culmea mirarii inteligentei capre a lui Nea' Marin, continui sa sapi bordurile. Nu numai ca nu iti inteleg scopul, dar sunt confuz...si nu imi aduc aminte ultima oara cand un jucator ogame a reusit lucrul asta (si crede-ma, am vazut destule pâna acum, incepând cu sateliti si depozit de resurse pe luna)



    Desi cam tarziu sesizat top 01...tin sa va felicit...inca odata mintea diabolica a olteanului a dat foc târgului...si in acelasi timp a adormit facand focul...


    FR celor cu 'cauza' pierduta...unii chiar nu o meritau

  • bravo baieti .......la mai multeeeeee.......


    p.s:hai baietii de pe u2 sa le dam replica cu unu mai mare :evil: :evil: