Liviutzul vs. Lucifer666 - sau hegemonia a doi lideri

  • Bun interviu , 10/10 .
    Pe Liviutzul nu am apucat sa il cunosc si sa vorbesc mult cu el ... abia acum am vazut ce si cum .
    Despre Lucifer666 pot spune multe :tongue: , el este cel care m-a invatat sa joc OGame si anumite smecherii , mia prins flota de cateva ori si imi aduc aminte ce nervi avea vecinamiu si "aproape" cel mai bun prieten al meu :evil: AlleXyS ( un om de nota 10 ) care m-a adus in OGame si care mai imi zicea din cand in cand sa spun asa "reguli de baza" . Lucifer666 este si un pic viclean si de aceea se mentine in top 1 , amandoi sunt exemple de urmat :tongue:




  • Buburuza ai auzit de "fapte si nu vorbe" ? Spui de coalitii impotriva lui si tu nici macar nu esti in stare sa spionezi pe vreunul din NoM3rcY, e un lucru pe care nu il inteleg si sincer ma plictisesc stand sa astept vreo miscare din partea cuiva pentru ca in univ 5 sunt numai lasi si fricosi.Lucifer666 poate fi doborat dar a incercat cineva ? nu....frica....Eu ti-asi sugera sa folosesti nick-ul corect si numele aliantei la fel, fara bataie de joc, avand in vedere ca tu ai dat un cont top 50 cuiva care sa ne vina de hac.Sa o vad si pe asta !


    Malakh excelent interviu, le-am citit aproape pe toate dar acesta e cel mai interesant, astept si altele la fel !



  • Mai " unul " , puteai sa-mi trimit PM , cu ce ai avut de zis .


    Cat despre tine , de ce ai fugit repede in mu mersi , ca sa te apere lucy ? esti tu curajos ? nu erau destui in nu mersi ? mai aveau nevoie de inca un nub ?


    Eu am dat contu unui aliat .


    Ne vedem in joc " unul " .


    daca eu sunt tinta preferata a lui lucy , tu esti tinta mea preferata .



  • nu stiu daca iti mai aduci aminte dar ai fost candva in aliantza cu mine... iti aduci aminte ........???


    si dupa ce te-ai dus in nomercy te-am intrebat de ce te-ai dus acolo....... mai stii ce mi-ai raspuns??????
    ai zis ca cei din nomercy sunt singurii care pot sa te prinda


    si acu tu vii sa tii lectii de morala??? si de cat de neinfricat esti???
    ar fi mai bine sa te abtii
    cum zicea bloodie intr-un post ca multi nu au coloana vertebrala si a zis bine


    cum ai zis si tu frumos interviu :D



  • Da HaiHui eu am facut ceva in folosul meu, macar acum stau linistit si ma dezvolt in pace !


    Cat despre tine Buburuza imi ajunge sa ma uit la Warnings ca sa vad ce fel de om esti ! Te astept in joc mai cu tupeu ca m-am saturat de vorbe.


    Scuze pt aceste posturi, stricam acest interviu frumos !

  • Frumos interviu.....felicitari pentru el.


    Il cunosc pe liviutzul , suntem prieteni in RL .... si il cunosc si pe lucifer , suntem adversari in u5....


    Amandoi isi merita si au pierdut multe nopti pentru primul loc.Citind interviul paralel.... va pot spune ca Liviutzul in realitate, e un tip foarte simpatic...care nu e deloc asa anost si serios cum iti ramane impresia dupa fiecare interviu cu el....Iar Lucifer desi pare modest si simpatic...in joc e foarte serios si periculos de perseverent.....


    In spatele acestui interviu de imagine.....sunt doi vanatori in cautarea oricaror amenintari cat mai mici ....ce poate umbrii suprematia lor.....


    Dar si bogatii au grijile lor ??? :)