TD: 1.929.648.000 -[Ancients] AZRAEL #6 & [Ancients] u n i q u e #2 -vs- [Rohhan] TheBeast #3

  • Felicitari pentru hit ;)
    inca odata s-a demonstrat ca daca ai rabdare poti face orice ;)


    @TheBeast: .... ce pot sa zic ... GLOTR sau GLIRL (tu alegi) :P

    This post has already been reported.

  • Felicitari Geo si U n i q u e foarte frumos hitul niste flote de invidiat...
    @ TheBeast greseala se plateste credema ca am patito si eu pe org am adormit cu flota jos de 2 si am ramas fara nu a fost chiar atat de mare
    dar totusi a fost in jur de 800kk :(
    Felicitari pentru fair play rar gasesti jucatori pe ro sa piarda asa flota si sa nu injure etc ceva tipic romanului [ Glirl sau Glotr depinde ce alegi tu ;) ]
    @ Wanted si Big Bear nu toti sunt experti in ogame mai sunt si nubi
    ca altfel nu ar mai avea farmec ogameul fara ei :rolleyes:
    Inca o data felicitari Ancients 10/10

    ..::: Ogame.ro [ retras ] :::..


    ..:::[color=red] „Dacă n-ar fi proştii, deştepţii ar muri de foame.” :::..

    The post was edited 1 time, last by ThE CrAsHeR™ ().

  • Quote

    Originally posted by MotanuD
    99% e meritul lui Tommy aici. Felcitari :)


    (apropo, de ce nu l-ati luat si pe Liviutzul ? Scade valoarea loviturii asa... )




    explica cu ce-i hitul asta,meritul lui Tommy 99%....adica chiar nu inteleg,a fost Tommy la PC meu?a facut el calculele?mi-a da el pontul??? sau care ii problema ta???


    iar daca vrei sa stii dc liviu nu a participat,vb cu el pe mes,ca doar nu te dor degetele


    nu mai scrieti rautati la hit,va rog ;)


    bravo noua


    glotr sau bafta in RL bartez

  • @Azrael: Ai rugat lumea sa nu scrie rautati la lovitura, deci ma abtin de la orice comentarii. Ca iar imi da cineva ignore pe mess dupa aia...


    Quote

    Originally posted by ThE CrAsHeR™

    @ Wanted si Big Bear nu toti sunt experti in ogame mai sunt si nubi


    Crede-ma, stiu si ei asta foarte bine :P

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze


  • Hitul este super !


    l-am vazut azi noapte daca pot sa zic asa "in direct"


    stiam cand si cum o sa loveasca (surse proprii :) )


    eram doar curios sa vad cat scade Barthez si daca va fi un nou hit no1


    Si inca ceva ce merita apreciat : cu exceptia a 2-3 comentarii...insa nu foarte rautacioase...toata lumea ..la unison este de acord ca hitul e curat, frumos si maret


    Ei bine pe u3 ..mai ales la varf...asta e ceva...ca dusmanii sa recunoasca cand un hit e HIT


    Felicitari !

  • Felicitari de lovitura, de profit si mai ales de flotele ce le aveti :) Va ramane ,cred , mult timp pe prima pozitie in top10


    Mi se pare extrem de corect cat a comentat Barthez, nici o explicatie, ce, de ce si cum (cum e vorba aceea:" Calul moare de drum lung si ...... de grija altuia ") . Asta e cu adevarat fair play, nu cel aratat de jucatorii ce folosesc excesiv cuvantul noob, "valuare" , razbunare, etc
    Meritul este al baietilor din Ancients, trebuie felicitati, restul cuvintelor "rele" nu-si au rostul :P


    Glotr sau glirl Barty

  • Nu sunt asa multe de zis ... Felicitari baieti , ati vazut ca asteptarea e cheia succesului ... si a mertat sa il asteptati atat timp ...
    beast - ti-am spus atunci cand mi-ai spart flota ca tuturor le vine randul ... nu vorbeam aiurea :P
    Razbunarea mea a venit ...

  • Bravo Geo,bravo.....cam tacute sunt fetele acum :P
    Astept sa mi dai si mie ceva resurse sa ajung in top100 sa vada fetele ca stii sa ti ajuti prietenii....apropo cine urmeaza???uanted e wanted???e randul lui???? ;)

  • felicitari atacatori !
    felicitari unique ,ma bucur pt tine ca ai facut top 1..unde sunt salutarile pentru Katiko ?
    Glotr TheBeast.

  • Jos palaria , felicitari , mega profit , flote de flote 10/10
    TheBeast glotr sau bafta in RL

  • haleluia de cand ashteptam sa vad asta ;)


    bv baieti frumos hit :D in sf la prins cineva


    glotr best

  • Felicitari de hit si de fairplay-ul aparatorului. Era totusi ceva daca se spunea ce a stat in spatele hitului. Ca fapt divers, pentru mine noobi sunt cei care fac fs cu transport sau cu recoltare de pe planeta, nu cei care pierd flota din cauza rl, care ar trebui (pentru unii nu este) sa fie mai importanta. Glotr.

  • Felicitari baietzi, hitul este foarte frumos, jos palaria pentru voi .
    Acum universul v-a fi amortzit pentru o mare perioada de timp, a-ti ramas singuri si nimeni nu va mai poate sta in cale :)
    Barthez, nu stiu ce se zice la asha ceva, cred ca "CONDOLEANTE" ar fi cel mai indicat ;)

    FUR DE LA SARACI SI DAU LA BOGATI !