Discutii despre Cronica unor hofuri..ratate.

  • Ca sa lamurim toate problemele, contul upss de pe forum a fost sters la cererea utilizatorului, mai tarziu cand a vrut sa revina, contul nu a putut fi recuperat nici de Porto nici de M0H0, asadar si-a facut un alt cont (actualul CITRO). Avertismentele si banurile nu se pot regasi decat in topicurile unde a fost santionat (cautare lor acum e destul de dificila). A fost acceptat in echipa RSO si pentru ca Europeanu s-a retras, a devenit liderul acestei echipe. (motivele pentru care a fost ales el in ciuda trecutului lui imi scapa, cel mai probabil din cauza lipsei reporterilor s-au facut unele compromisuri). Oricum, tinand cont de avertismentele pe care le are pe noul cont + trecutul lui, daca mai aduna cateva, va fi dat afara din echipa RSO, si voi solicita in staff banarea lui definitiva pe forum.
    Va rog sa incetati cu off-topicul, aici se discuta despre Cronica unor hofuri..ratate. , daca sunt nelamuriri/plangeri trimite-ti un PM la BA, sau deschideti un topic in sectiunea corespunzatoare.

  • mda...
    1. pe mine nu ma cunosti
    2. poate pe citro il cunosti
    3. eu nu te cunosc
    4. poate crezi ca fiind in staff te-am acuzat si pe tine. Am precizat ca nu toti sunt la fel... chiar am vreo 2-3 in staff cu care ma inteleg f. f. bine
    5. Plângere impotriva lui CITRO - membru RSO Am deschis mai demult acel topic, insa nimeni din "staff" nu mi-a raspuns. Te intreb pe tine: de ce? Poate fiindca am avut dreptate...
    6. nu am nimic personal cu citro. Doar ca nu imi place felul in care se comporta cu UNII. Fiind in staff (chiar daca a ajuns cum a ajuns, sau poate tocmai de aceea) ar trebui sa se comporte mai... civilizat si sa nu foloseasca limbajul ce il foloseste el. Nu are rost sa iti spun ce si cum.. tu nu stii povestea toata...
    7. imi este lehamite


    EDIT:
    P.S. acum am vazut postul lui zed... eu unul am incheiat
    Va rog sa ma scuzati pentru deranj si pt offtopic-uri


    P.P.S. consider de asemenea ca in sfarsit mi-a raspuns cineva... sau macar a incercat. Multumesc ZED!


    Ogame te invata, inainte de toate, sa vezi jumatea plina a paharului gol!

    The post was edited 3 times, last by Nevers ().

  • Citro mai bine ne-ai zice de la cine a avut casper raportul de batalie asupra lui citroen daca tot vrei sa faci o stire senzationala. O persoana care a parasit de mult uni2 a primit la randul ei acel raport si la randul meu si eu. de acolo a nimerit casper timpul. Nu dau nume ca dupaia se supara anumite persoane.
    Dar istoria ar face bine sa ne spuna ca p*****e inca o *** pe bonuri de masa.
    Nu ma cauta pe mess ca ai ignore ...


    In afara de cateva persoane din Empire care chiar sunt de treaba si poti avea incredere in ele restul sunt niste verze noobi sau booti sau cum p l m vrei voi sa le ziceti. Is curios in cat timp o sa reusiti sa ma prindeti pe mine avand in vedere ca nu are cine sa va vanda informatii. Asta e tot ce aveti. Sifoni peste tot si un bulan la nimerit timpi(sau poate nici ala).


    Intrebare pentru liderul RSO si fostul lider Empire/haiducii


    Ia zi-ne u noua Citro cati oameni a prins Empire fara sa primeasca informatii suplimentare ? Asta ca tot am jucat in Empire aproximativ 1 an si stiu mai multe decat ar trebui.


    Eventual fac eu un raport RSO nemodificat cu toate cacaturile astea.


    La Multi Ani 2009. Atat am avut de zis.


    Ai grija la limbaj! Nu esti pe maidan aici!
    - avertisment pentru nerespectarea regulilor forumului *zed


  • L-am intrebat pe Casper de la cine a avut raportul de batalie. A ras si a zis
    ca probabil sti tu mai bine cine si cui a dat informatii.La fel cum si Adrian stia cu precizie ca un GO i-a dat informati lui Casper. Pe scurt daca tu stiai ceva e posibil sa stie de la tine.Daca nu stiai zice ca nici el nu stia nimic.
    In alta ordine de idei ma distreaza ca va apucati sa condamnati posibilitatea ca o alianta sa aiba spioni si atacarea unui coleg de alianta vi se pare o chestie normala. Din "fericire" se pare ca ambele situatii sunt acceptate de regulament si atunci nu prea vad care e problema daca chiar a existat un spion.
    Precizez ca eu am facut raportul RSO in baza datelor furnizate si nu am inventant nimc nefiind "detinatorul adevarului suprem".
    Daca voi fi contactat si mi se vor aduce doveti ca cineva a furnizat aliantei Empire informatii nu vad de ce sa nu modific raportul RSO in acest sens.
    La urma urmei chiar si in acest caz (de care eu ma indoiesc) regulamentul nu a fost incalcat.


    In privinta celorlalte afirmatii ale tale nu consider necesar sa le comentez.