Lucifer 666 - by Malakh

  • Marius Bogdan, alias Sokar, alias Lucifer 666.


    Reporter: Ce face liderul din uni 5?
    Lucifer 666: Ma uitam la un film.


    Reporter: Cateva cuvinte despre tine, ce faci in viata de zi cu zi...
    Lucifer 666: Ma cheama Marius, am 23 de ani. Sunt din Brasov. Si momentan student. Student muncitor mai exact. Acuma nu mai joc cum jucam alta data, dar inca reusesc sa ma mentin.


    Reporter: E greu sa ajungi no 1 sau e mai greu sa te mentzii?
    Lucifer 666: Nu e asa de greu. Am inceput de pe la locul 6 si am tot crescut pana am ajuns pe 1.


    Reporter: Ai un adversar de care te temi cel mai mult? Sau care te-ar putea surprinde?
    Lucifer 666: De temut momentan nu am de ce. Am cea mai mare flota si desi s-au incercat ceva lucruri necurate nu le-au iesit. Cel mai surprinzator ar fi cel care ocupa acuma rangul 3, Dan99.


    Reporter: De drq ce zici? :P
    Lucifer 666: Pe drq il stiu de ceva vreme. Am fost prieteni si in anumita masura inca suntem.


    Reporter: Ce stil preferi? Miner sau rider?
    Lucifer 666: O combinatie intre cele 3 stiluri existente. Fleeter in principala.

    Reporter: Deci si un pic testos?
    Lucifer 666: Dar imi place sa tin minele mari. Testoasa nu, Le urasc. Daca scot profit pe ele se pot considera ex-testoase.


    Reporter: Se tot pune problema dependentei de ogame? Ce parere ai?
    Lucifer 666: Pentru unii probabil. La mine nu e cazul. Joc cand am chef si cand am timp.


    Reporter: Daca ar fi sa faci un clasament al jocurilor pe care le joci acum, pe ce loc ai pune ogame?
    Lucifer 666: Probabil ca pe 1. Nu prea joc jocuri prea multe.

    Reporter: Cum ai aflat de acest joc?
    Lucifer 666: L-am vazut la un prieten care se juca. Imi plac jocurile de strategie si am inceput sa il joc eu.


    Reporter: Ai reprosuri printre prieteni sau familie cum ca ai juca prea mult?
    Lucifer 666: Prietena mai ma cearta din cand in cand dar in rest nu. Eu joc mai mult seara si noaptea si in general nu imi afecteaza programul.


    Reporter: Crezi ca pot exista si prietenii din joc care sa se transpuna in viata reala?
    Lucifer 666: Da. Inca de pe la inceputul universului m-am imprietenit cu devilutz si inca cativa baieti. Cu 3 din ei m-am si intalnit.


    Reporter: Ce preferi dintre bc si bs?
    Lucifer 666: Bc la orice ora.


    Reporter: Ce ai sfatui un jucator nou sa faca? (stil de joc)
    Lucifer 666: Depinde de starea universului. In univers nou poate incerca raider/fleeter. In un univers mai vechi mai bune sunt minele la inceput.


    Reporter: Joci doar pe 5?
    Lucifer 666: Nu. Joc pe u6 ca minier si am un cont de moonshoturi care il tin pentru un prieten pe u2.


    Reporter: Care este personajul pe care vrei sa-l vezi in recurile tale? :P
    Lucifer 666: Am cativa pe lista.


    Reporter: Zi macar 1 sau 2 :D
    Lucifer 666: Cred ca as incepe cu drq ca e singura amenintare mai mare. A lui e singura flota suficienta de mare sa puna ceva probleme fleteriilor din alianta si are si experienta jocului.


    Reporter: Spor la farmat si merci de interviu.
    Lucifer 666: Mersi si eu.



    :hi: Discutati aici :D --->>Lucifer 666 - by Malakh