Interviu cu Rocket rank 1 Universul 4

  • se vede diferenta dintre cele 2 servere...cel strain si cel romanesc... omul e aici la noi pt ca suntem jucatori slabi in comparatie cu strainii... altceva nu am ce zice... sa fie sanatos :P

  • Un interviu foarte frumos,e un suflet ca si noi doar ca limba e diferita.
    Imi pare rau daca am spus ceva deranjat la adresa lui.
    Sper sa continue sa isi faca treaba

  • Quote

    Un interviu reusit as putea spune...imi place modul de exprimare a lui Rocket (asta daca nu a adaptat Tiger :P ), imi cer scuze fata de el daca l-am ofensat in vreun fel si ii urez multa bafta in joc. ;)

  • Mai tiger......zii prietenului tau girondin ca s-a inventat http://translate.google.ro/translate_t# ...si are traducator francez ->roman si invers...cu mici "dezacoarde" din pacate....in rest este un raport reusit.....chiar eram curios sa stiu mai multe despre rocket =)

    The post was edited 3 times, last by Vlad ().

  • Vlad..iti zic sigur ca il foloseste...ultima ora cand am incercat sa vorbesc cu el..mi-a dat link catre translatorul precizat de tine:D..
    ce pot spune...e de treaba...eu nu am nici o problema cu el..nu il spionez-->nu ma spioneaza:P

  • Un interviu f reusit, felicitari Tiger pentru reusita. Foarte buna ideea acestor interviuri, asa putem afla mai multe despre omul din spatele nickului respectiv.


    La mai multe.

  • din cate am citit, pare un tip foarte deschis....
    imi pare rau da el k nu a reusit prea multe in uni 6....
    btw, dak ne uitam la el, el este un jucator de top ~20 pe .fr, pe .ro e detasat pe locu 1...diferenta e evidenta....bft in continuare...

  • Asa zic mai toti: ca sunt tot timpul pe afara cu prietenii la o bere :D

  • Quote

    Originally posted by Porto
    Asa zic mai toti: ca sunt tot timpul pe afara cu prietenii la o bere :D


    Mai putin luuser care bea bere si joaca ogame in acelasi timp :P

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze


  • Quote

    Originally posted by MotanuD


    Mai putin luuser care bea bere si joaca ogame in acelasi timp :P



    Nu tot timpul ma joc, berea e ceva mai special xD
    Btw, vine careva maine la balul de la as in bucuresti ? Ma recunoasteti ala cu berea si muci ^^

    @topic: Frumos interviu, insa rocket se lasa mult farmat pentru a fi mult timp on :P
    Acuma cat e afara sau inauntru nu e treaba mea :P
    @reportar: gj


  • Eram sigur ca trebuie sa raspunzi si u :P
    Poi luuser daca dai o bere sunt primul care vin acolo :D ce drq ... si asa poimaine intru la 12 ...
    Mai bine facem si noi o seara berii pe undeva pe aici prin regie ... ce zici betivanule ?:D

  • Inca in regie nu am fost...
    Insa nu e prea tarziu, weekendul asta plec in permisie pana in cluj, dar apoi dau o vizita in regie daca aveti bere :D
    Dar hai si tu maine asa la un bax de bere la bal ^^
    In bucuresti numai in birturi, fire si o data parca in ceva club dar nu mai tin minte cum se numeste sau unde era, prea drunk =(

    Btw, PM sau ym e mai sanatos private talk ^^

    @ontopic: Poate putea sa fie un pic mai "lung" interviul, dar hei, sa nu fim rai :P

  • Quote

    Originally posted by papy
    pe .ro e detasat pe locu 1...diferenta e evidenta....bft in continuare...


    ...acum imi pare rau de el...ce sa faci...lasa loc si la romani pt locu I...dupa cate observ nu se lasa chiar dak a fost spart...tot asa...un exemplu de urat pt orice jucator roman :P

  • super interviul :) ai aratat ce ai vrut sa arati un om normal din toate punctele de vedere :) rocket sa te vedem in continuare daca revii repede in top 10 :)

  • foarte tare interviul ... rocket este un juckator foarte bun si are o experienta vasta ... pe de alta parte ..romanii sunt cam "naspa" cum se zice stiti vorba aia ciobanu tot cioban este :D "alta gandire,alta nationalitate,(poate alta credinta)MULT MAI BUN!!!" te asteptam inapoi racheta ;)

    The post was edited 1 time, last by galvatron ().