Ultimul film vazut si ce parere aveti despre el

  • L-am vazut si eu acum 30 de minute si ce pot spune despre el ... este ca merita vazut de 2 ori !
    Am ramas asa 8o cand am vazut ce efecte are , avionul acela care se prabuseste ... la Home Cinema se aude foarte adevarat si oamenii care alearga plini de flacari , la fel si la metrou ... :tongue:

  • The last Mimzy! - un film decent cu o poveste destul de reusita! 7/10 :) Merita sa il vedeti ! :phatgrin:

    Universul Capella - alianta Funebre

  • spam nub
    numai spama >_>
    push 2009 superb merita vazut oameni cu puteri paranormale etc xD

  • Push mi s-a parut cam abureala.



    College Road Trip - comedie pt familie cu Martin Lawrence

  • Vazut si eu azi. :D


    Acceptabil filmul, dar cartea a fost un pic mai interesanta. Dupa mine, 7/10 pentru film.


    Frumos filmul 9/10 din cauza ca a intervenit putin plictiseala :D


    We Were Soldiers asta da film cu razboiul din Vietnam :love: 10/10

  • am vazut azi filmul "Bronson"
    despre viata unui om ce nu poate fi cumintit si despre visul lui de a deveni cunoscut
    10/10



  • L-am vazut acum 2zile! Este bestial :) - povestea este destul de reusita

    desul de interesant... tinand cont ca nu aveam ce face - meeeerge :D

  • Valiant - Animatie foarte tare :D 10/10 ca mi-a placut povestea ! Dar si animatia a fost reusita! :) Il recomand :>

    Universul Capella - alianta Funebre

  • Marea mahmureala (Great Hangover) - Comedie reusita


    The Watchmen - un film cel putin interesant.

  • Elite Squad arme la greu :) 10/10 pentru amatorii genului :D
    Un film despre o echipa de "soldati" specializati in traficul cu droguri, un fel de politie necorupta a orasului Porto Rico.

  • trilogia Piratii din caraibe.....ma captivat foarte mult il revad de cate ori am ocazia



    cred ca stiti cu totii de el. jack sparrow smekerul pirat reuseste sa iasa din orice situatie oricat de imposibila ar parea

  • Transformers - Their war in our world! :) - revazut , de data aceasta in HD cu sistem surround :pump: ! 10/10 pentru efectele geniale! :hail:

    Universul Capella - alianta Funebre

  • Transformers 2 - Dragut. Lung ca durata dar captivant. Pacat ca anumite chestii erau exagerate:

  • Prison Break cel mai tare serial :) am vazut toate 4 sezoanele in vre`o 3-4 saptamani, stiam de mult de film dar nu ma pasionau serialele... pana cand am vazut la un documentar pe Discovery despre viata puscariasilor cum se adunau ei seara sa se uite la singurul televizor din penitenciar la Prison Break.
    L`am tras si eu de curiozitate, si am ramas uimit :)

    The post was edited 1 time, last by JusT{O_o} ().

  • Guess Who! - destul de bun filmul , comedie romantica! :D Eu i-as da nota 8/10 , un film decent ! Il recomand :P

    Universul Capella - alianta Funebre