Ultimul film vazut si ce parere aveti despre el

  • Burn after reading
    Dupa un inceput cam plictisitor (se povesteste istoria fiecarui personaj) fratii Coen au aratat ca stiu sa faca filme. Merita.
    Ideea principala: "Un film destept despre oameni prosti!" :D

  • cred ca "Aproape 300" ... =)


    e o porcarie , dar sunt faze destul de amuzante :P

  • Boobstravaganza 11
    cam banal in mare parte, doar cateva faze mai "interesante" ..am vazut si mai bune...

    The post was edited 1 time, last by deftones ().

  • Death race...un film dragut cu actori renumiti..actiunea se petrece intr-o inchisoare unde se fac curse televizate in care masini sunt dotate cu armament si sunt blindate..masinile trec peste anumite cerculete si activeaza ori un scut(ulei,fum , napal) ori o arma (mitraliere, lansator de rachete) . Cine castiga 4 curse este eliberat din inchisoare. Dak ati jucat clasicul joc Revolt cu masini telighiate care se bubuie intre ele o sa va faceti si o idee despre film :))

  • the forbidden kingdom...acu s-a teminat....chiar mi-a placut k e cu arte martiale :ninja: si mai e si cu jackie chan deci.... :grouppray: a fost tare :D

  • Underworld Evolution !Ce pot spune is insetat de sange :D :evil: :flamy: :yea:


    ...te credem, da' foloseste mai putine emoticoane *zed

    [align=center]"Pot să pierd ultima picătură de sânge din mine, ca să ai tu dreptul să mă contrazici pe mine. Asta înseamnă, de fapt, democraţie!"
    Ion Raţiu

  • Traitor > super tare filmu > apare pe 19 decembrie si eu il am dvdrip deja :))

  • Dreamer e din august filmu de care zici tu:P





    on


    house, destul de interesant merita

  • AMITYVILLE HORROR
    in horror din 05 destul de dragut, cica e si dupa caz real :tongue:, cu o casa bantiuta
    merita!



  • Super. Un film comic despre peripetiile unui client, pusherul lui si pusherul pusherului :D

  • The man from earth
    o super ecranizare a cartii lui James Bixby cu acelasi nume.
    pe mine unu m-a minunat filmul. vi-l recomand cu cea mai mare placere. :D

  • Jeff.Dunhams.Very.Special.Christmas.Special.2008



    am ras cu lacrimi :)) tipu asta e genial

    --==~~ Play for fun... not for fame... ~~==--
    zeB3uSr.jpg

  • The X Files 2: I Want to Believe
    este misto filmul, merita vazut de ce care le place si serialul
    dar nu este mai misto ca si prima parte a filmului

    Am fost moderator și lider rso @ogame.ro, moderator @bitefight.ro, moderator și operator @tanoh.ro


    www.gnulinux.ro

  • Candyman: Day of the Dead! un horror destul de dragut:D la ce horror-uri aiurea se fac in ultima vreme...merita ;)

  • Prison Break seria 4 ep. 12(Selfless): parca a inceput sa isi recapete din dinamism in ultimele episoade (4.10-4.12), dupa ce in celelalte episoade ale seriei a 4-a mie mi s-a parut previzibil.

    The post was edited 2 times, last by Poideric ().

  • Filme nu seriale plssssssssssss..



    Batman The Dark Knight ... tare filmul. Dialogurile sunt exceptionale

  • ZEITGEIST - THE MOVIE


    Un film documentar care cred ca ar trebui vazut de oricine, te pune serios pe ganduri...