Ghiceste automobilul din imagine?

  • Parerea mea este un Pontiac Fiero *Stiam modelul mai nou numai*

    Quote

    1985 Pontiac Fiero 3800 Series II V6

    Daca am "nimerito" -be my guest



  • corect 1985 Fiero Sport Coupe este modelul postat de mine..poate este acelasi model cu 1985 Pontiac Fiero 3800 Series II V6 .. oricum is ca doua picaturi de apa :D


    la masina ta ne poti da un hint sau o poza din alt unghi??

  • Uite un alt unghi...

    Cat despre pont... ce sa zic... o masina demna de dorit ca background / prestatie *nu ca nu ar fi si mai dar e ok si asta -merge la tara- *

  • e un Ford ..si mai mult ca sigur mustang
    dak imi dai o poza si cu spatele poate iti ghicesc modelul exact(asta dak am dreptate ) :D

  • Quote

    Originally posted by Moartea5
    e un Ford ..si mai mult ca sigur mustang


    :bricks:


    Incercati totusi sa mergeti dupa liniile masinii nu pe ghicite ;)
    Uite spatele :rolleyes:






  • Pontiac GTO 1969? :-/

  • nu este Pontiac GTO 1969 te asigur :D...desi are jenti asemanatoare ca al unor modele de Pontiac...probabil teai luat dupa numele pozei(luuser le pune aiurea ca sa te induca in eroare:P)
    poate ne mai da luuser un hint ceva de genu locul unde este fabricat, anu etc


  • E Rover?

  • luuser sa stii ca eu nu pot sa recunosc o masina asa de usor dupa linii, inca sunt nou la capitolul masini ....asta este invat acuma :D
    oricum am cautat toate modelel europene si nu am gasit :(
    dar ceva imi spune ca neaparat trebuie sa fie o masina facuta in UK
    asa ca am trisat putin si i-am aratato unui prieten care mi-a spus ca este jensen interceptor mk III :)


    voi posta eu poza mai tarziu

  • imi cer scuze ca trebuie sa deschid doua reply-uri dar nu am mai reusit sa intru aseara :D


    asa ca asta este poza mea