Salutare comunitate, avand in vedere capacitatea cargo a probelor de spionaj activa pe unele servere, am avut un gand serile trecute dupa niste calcule legate de capacitatea Probelor de spionaj.
Ar fi foarte interesant daca s-ar aduce o modificare a tehnologiei spionajului incat sa poti creste capacitatea probelor de spionaj. Chiar daca ar fi o chestie inutila pentru unii jucatori asta ar schimba putin jocul.
Acum cat procent ar fi adaugat nici nu mai conteaza, raman doar cu ideile, tot nu se schimba nimic...